Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
سریال The Affair در روایت یک قصه non-linear واقعا داره تاپ-ناچ عمل می‌کنه!
فدات شم اون چهارتا کلمه دیگه رو هم انگلیسی مینوشتی از این بلا تکلیفی درمون میاوردی.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
در 3 قسمت سینفیلد اندازه کل فرندز خندیدم :D

اسم تاپیک بده انگار راهنمایی برای خرید تلویزیونه. یک Series بهش اضافه کنید
من اولین بار پست هومن1995 رو دیدم با خودم گفتم یعنی این به کی داره راهنمایی میکنه تا رو کدوم TV بهترین بازده رو از justified بگیره :D

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
510
عزیزان rectify دیدن داره؟ اگر فکر می‌کنید دیدن داره برام میشه یکم توضیح بدید ترغیب بشم. ممنونم.
«رکتیفای» نوک قلۀ درام‌های تلویزیونیه؛ اگه اهل درام باشید که باید ببینید، اگر اهل درام نباشید هم به‌نظرم باید حتماً امتحان‌ش کنید.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
متوجه شدم که سریال یا فیلم های نتفلیکس که خیلی کم درگیر سیاست های چندش و حالم بهم زن این سرویس استریم میشه، تبدیل به یه اثر کاملا دوست داشتنی و لذتبخش میشن!:D

واقعا خوشم اومد از The Night Agent!:x:D

خوشبختانه برا فصل ۲ هم تایید شد! :x :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz

Party Down 2009-2010; 2023

آشنایی من با کمدی «پارتی‌داون» به زمانی بازمی‌گردد که حوصله جمع‌آوری سریال‌های عتیقه و گمشده را داشتم...​
یک قسمتش رو دیدم نه تنها ارتباط نگرفتم باهاش بلکه حتی تو کمدی بودنش دچار تردید شدم!
در ادامه هم همینطوره؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
یک قسمتش رو دیدم نه تنها ارتباط نگرفتم باهاش بلکه حتی تو کمدی بودنش دچار تردید شدم!
در ادامه هم همینطوره؟

دو فصل اولش رو چهارسال پیش دیدم؛ کماوبیش سکانس‌هاشو به خاطر دارم؛ اون مقطع برام خنده‌دار بود (به‌واسطه همون موقع به دو فصل اول 8.8 دادم و معمولا یک‌بار بیشتر سریال رو نگاه نمی‌کنم!)؛ فصل سومش بیشتر یک دورهمی هست و زیاد خنده‌دار نیست!

پ.ن: کدوم پایلوت کمدی دیدی که طرف رو تو همون وهله اول راضی نگه‌داره؟! این حرفت برای فاجعه فصل اول Office هم صدق می‌کنه؟! :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahdi-xbox

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
دو فصل اولش رو چهارسال پیش دیدم؛ کماوبیش سکانس‌هاشو به خاطر دارم؛ اون مقطع برام خنده‌دار بود (به‌واسطه همون موقع به دو فصل اول 8.8 دادم و معمولا یک‌بار بیشتر سریال رو نگاه نمی‌کنم!)؛ فصل سومش بیشتر یک دورهمی هست و زیاد خنده‌دار نیست!

پ.ن: کدوم پایلوت کمدی دیدی که طرف رو تو همون وهله اول راضی نگه‌داره؟! این حرفت برای فاجعه فصل اول Office هم صدق می‌کنه؟! :D
پس برم یه زور دیگه بزنم ببینم خوشم میاد یا نه :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
پس برم یه زور دیگه بزنم ببینم خوشم میاد یا نه :D

موقع دیدن هر سریالی سطح انتظاراتو بیار پایین! «پارتی‌داون» را تنها به دلیل پرکردن سی‌دقیقه از وقت آزادم به سمتش رفتم؛ بعد که دیدم اوکی بود ادامش رو دانلود کردم!

• Like
Reactions: mahdi-xbox

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,750
از سر بی سریالی نشستم poker face رو دیدم.الان 3 قسمت دیدم فقط میتونم بگم افتضاحترین چیزیه که امسال دیدم.انگار کارگردان 1 ساعت بگه بشین جلو تلویزیون تا من به شعورت توهین کنم :|

فقط نمیدونم چرا اینقدر امتیازش بالان؟ 8 تو imdb و 99 تو گوجه!!!یعنی اینقدر مردم سطحی نگر شدن یا در ادامه بهتر میشه؟

همون اول کار میگه قدرت اینو داره که راست و دروغ رو تشخیص بده،خب باشه قبول ولی چطوری؟میگه نمیدونم همینطوری...شما هم باید قبول کنید:-?هر جا هم میره یه قتل اتفاق میافته که با مسخره ترین استدلال و مدارک حلش میکنه.3 قسمت 3 قتل و یک خودکشی..حالا طرف پلیسه؟نه فقط داره رد میشه ;))

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
از سر بی سریالی نشستم poker face رو دیدم.الان 3 قسمت دیدم فقط میتونم بگم افتضاحترین چیزیه که امسال دیدم.انگار کارگردان 1 ساعت بگه بشین جلو تلویزیون تا من به شعورت توهین کنم :|

فقط نمیدونم چرا اینقدر امتیازش بالان؟ 8 تو imdb و 99 تو گوجه!!!یعنی اینقدر مردم سطحی نگر شدن یا در ادامه بهتر میشه؟

همون اول کار میگه قدرت اینو داره که راست و دروغ رو تشخیص بده،خب باشه قبول ولی چطوری؟میگه نمیدونم همینطوری...شما هم باید قبول کنید:-?هر جا هم میره یه قتل اتفاق میافته که با مسخره ترین استدلال و مدارک حلش میکنه.3 قسمت 3 قتل و یک خودکشی..حالا طرف پلیسه؟نه فقط داره رد میشه ;))

من سریال «پوکرفیس» رو ندیدم ولی مشخص هست که با نوعی از سبک روایی جنایی-معمایی نمی‌تونی ارتباط برقرار کنی. تاجایی که می‌دونم رایان جانسون در این سریال می‌خواسته یک ادای دینی به سریال کلاسیک «کلمبو» کنه و از سبک روایی Inverted Detective story (معادل فارسی در اختیار ندارم!) استفاده کرده؛ یعنی مخاطب شاهد نحوه به قتل رسیدن مقتول بوده و مجرم هم مشخص هست. در این سبک، هدف مخاطب این هست که کارآگاه قصه چطوری مجرم را دستگیر می‌کنه. این سبک رایج هست؛ شما در سریال «لوتر» و «باش» (Bosch) با این نوع روایت مواجه می‌شید. شخصیت از یک توانایی ذاتی برای تشخیص دروغ و واقعیت برخوردار هست. این «توانایی ذاتی» در فیلم‌نامه‌نویسی چیز مهمی است که پروتاگونیست را با دیگر شخصیت‌ها متمایز می‌کند. این به سلاح مخفی پروتاگونیست برای حل معماهای داستان تبدیل می‌شود. به عنوان مثال، دومینیک پرسل در سریال «John Doe» از قدرت ماورایی برای حل معماها برخوردار هست. مایکل اسکوفیلد با کمک همان بیماری ذهنی‌اش (بازداری نهفته = Latent Inhibition) توانایی چیندن پلن برای فرار از زندان را دارد. کاراکتر اصلی سریال «منتالیست» هم از روی عنوان پیداست؛ کاوشگر خوبی در شناخت ذهن مجرمان دارد. پس خرده محسوب نمی‌شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر