Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
بله
خود لوگان آخر فصل قبل وقتی ر*د به همشون خیلی کاراکتر جذابی شده بود :D

«لوگان روی» منطقی‌ترین شخصیت سریال هست؛ بازی با شطرنج سیاست و تجارت رو می‌فهمه! موتیف‌های سیاسی در این سریال (به خصوص در فصل سوم) به قدری زیاد هست که در چند جمله گنجانده نمی‌شه! کندال روی یک تیتیش مامانی است که ایده‌‌ها و طرز زندگی‌اش در حد و اندازه بوجک هورسمن است!

• Like
Reactions: mohsen_mzh

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
کندال روی تو succession هرچند آدم ضعیفیه ولی درکل بنظرم انسان تر از بقیه شخصیتاس و ارتباط بیشتری میتونم باهاش برقرار کنم. امیدارم اخرش بزنه لوگان رو سرویس کنه :D .ولی بعید میدونم‌. لوگان روی همش میبره تو این سریال.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
جاستین رولند از اتهامات زده شده بهش تبرئه شد!

چقدر مزخرف و **شر با ادعاهای یک سلیطه طرف از میراث که ساخته اخراج میکنن و تصویر منفی ازش میسازن
الان که بی گناه شده آیا غرامتی بابت ضرری که این شخص به جاستین رولند و وجهه عمومیش زده میگیرن؟خیر.
ریدم تو این دنیا و قوانینی که چپ و گلوبالیسم ساخته

بعیده برگرده سره R&M و این وسط تر زده شد به همچین سریالی

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام
دوستان من سریال آفیس رو خیلی زیاد دوست دارم ، این ۲ ۳ هفته فرصت شد حتی مجدد تا اپیزود رفتن مایکل دوباره دیدم سریال رو .
اثر مشابه چی پیشنهاد میدید شروع کنم ؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,838
نام
نریمان
سلام
دوستان من سریال آفیس رو خیلی زیاد دوست دارم ، این ۲ ۳ هفته فرصت شد حتی مجدد تا اپیزود رفتن مایکل دوباره دیدم سریال رو .
خودم هنوز ندیدم ولی Parks and Rec رو شنیدم که خوبه و توسط همون تیم افیس تولید شده.

• Like
Reactions: tempest

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
سلام
برخلاف Parc and Rec که بعد آفیس همه پیشنهاد میکنن
Family Guy نزدیک ترین طنز به آفیس داره، هم از جنبه جوک های هنجارشکنانه به مسائل نژادی،جنسی و مذهبی هم از جنبه کرکتر مخصوصا شخصیت پیتر که شبیه مایکل در عین as*hole بودن و خرابکاری کردن می‌تونه همه چیز جمع کنه و دوست داشتنی باشه، Stewie هم شخصیت شبیه به دوایت داره

• Like
Reactions: tempest

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,725
نام
وحید
کندال روی تو succession هرچند آدم ضعیفیه ولی درکل بنظرم انسان تر از بقیه شخصیتاس و ارتباط بیشتری میتونم باهاش برقرار کنم. امیدارم اخرش بزنه لوگان رو سرویس کنه :D .ولی بعید میدونم‌. لوگان روی همش میبره تو این سریال.
کندال از نظر سواد و علم هم از همشون قویتره منتها خدا زدتش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر