majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
چه شات هایی داشت این قسمت BCS، دوس داشتم دو سه ساعت میبود.
یعنی هنوز کسی هست انتظار داشته باشه والتر زنده باشه؟ :D یک درصد اگه بگن والتر زندس رسما گند میزنن به پایان BB و کلا حس و حالشو خراب میکنن.
کاملا انتظارم در همین حد بود که بیارنشون تا یک سری جاهای خالی رو پر کنن، در حد فن سرویس هم باشه بنظرم اهمیتی نداره چون BCS تا اینجا تنهایی به قدری خوب عمل کرده که اصلا نیازی به اشاره کردن به BB نداره و اینا هم فقط به قول معروف icing on the cake ـه :D
ولی با توجه به اینکه اسم بازیگرا تو دو قسمت پایانی هم هست میشه انتظار داشت داستان والتر وایت ادامه پیدا کنه.

آخرین ویرایش:

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
لعنتی تو اون سکانس مکالمه‌ش با منشی‌ش با تلفن عمومی، چندتا قاب ۱۰ از ۱۰ رو به صورت رگباری تحویل بیننده دادن! انگار داشتی آلبوم عکس ورق میزدی و به یه فایل صوتی گوش میکردی. فوق‌العاده بود! یه حس و حال Fargoطوری هم داشت. وایبشو گرفتم عجیب‌.اپبزود قبلی هم همینطور. در مورد حضور والتر و جسی هم حس خاصی نداشتم اصن. نه هیجان انگیز بود نه اذیت میکرد و حس "فن سرویس" میداد! ولی در عوض اون اطلاعاتی که سریال از سرنوشت کاراکترا تو همون مکالمه تلفنی اول اپیزود داشت بهمون میداد خیلی یجوری بود، خورد تو ذوقم حقیقتا. پایان‌بندی این اپیزود هم عجیب بود، یهو کات خورد تموم شد! یکم داره باعث میشه بترسم که نکنه خدایی نکرده نتونن در حد و اندازه اسم خودشون سریالو با کیفیت تموم کنن.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
فصل اول Sons of Anarchy دیدم . خیلی زیباست . با کارکتر ها اخت می شوی . جلوتر فکر کنم در مورد کارکترها بیشتر هم توضیح بدهد برای هم ذات پنداری بیننده . سریال قوی هست . نمره اش هم بالا . خشن و گنگستری

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
فصل اول Sons of Anarchy دیدم . خیلی زیباست . با کارکتر ها اخت می شوی . جلوتر فکر کنم در مورد کارکترها بیشتر هم توضیح بدهد برای هم ذات پنداری بیننده . سریال قوی هست . نمره اش هم بالا . خشن و گنگستری
فصلا بعدیش خدان پسر عشقم جکس تایلر :x

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera
بتر کال سال سریالی است که خوب است،خوب از آن جهت که کیفیتی یک پارچه ارایه می دهد بدون آنکه فشاری روی خودش بیاورد.
بریکینگ بد و بتر کال سال حکم پازلی را برای گیلیگان دارد که قبل آنکه اولش را بچیند،پایانش را چیده است،بتر کال سال به اندازه ی بریکینگ بد خوب است و حتی در جاهایی هم بهتر است،یک کارگردان چیره دست دارد،که سبک و سیاق را می شناسد،روایت و چینش سکانس هایش را زیرکانه پیش می برد،و تا وقتش نرسیده تصویر واضحی از آن چیزی که می خواهد ارایه نمی کند،سال گود من نیز مانند والتر وایت کنار گذاشتن همه چیز را یک نقص در خود می بیند،یک خلا و پوچی در کنار گذاشتن کاری که در آن بهترین نسخه ی خودت هستی اما نباید انجامش دهی.

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام
من عاشق دنیایی شدم که تو این دوسریال ساخته شد...
با لحظه لحظه ی هر دوشون زندگی کردم...
امیدوارم گیلیگان بی خیال فیلم و سریال سازی نشه و گرنه بعید بدونم دیگه چیزی در سطح این دو سریال بتونیم ببینیم...!

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
محشر بود این اپیزود BCS و موازاتش با BB شوکه کننده بود. کات های بین زمان حال و گذشته واقعا استادانه بود مخصوصا زمانی که جیمی رو داخل قبر نشون میداد.
خیلی کنجکاوم بدونم مکالمه بین کیم و ساول چی بود که بعدش اون واکنش رو داد.
با توجه به اسم اپیزودهای مونده به احتمال زیاد تمرکز اپیزود بعدی روی کیم باشه.

بزرگترین اشتباهات جیمی/ساول

20220803_123052.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر