trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

خواستم بگم دم همه بروبچی که مینی سریال The Night Of رو پیشنهاد دادن گرم

چقد این سریال خوب بود . منو از هر لحاظی راضی کرد واقعا .
پایانش هم خیلی خوب بود خدااییش . طوریکه باید با خودت کنار میومدی حرف نداشت

بازیگری \m/
کارگردانی \m/
داستان و کشش داستان \m/

حقایق زندان و سیستم قضایی در هر کشوری واقعا میتونه همین باشه ...

در کل 10/10 به نظر من

ویرایش : مینی سریال بعدی چی باید باشه دوستان ؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
درود

خواستم بگم دم همه بروبچی که مینی سریال The Night Of رو پیشنهاد دادن گرم

چقد این سریال خوب بود . منو از هر لحاظی راضی کرد واقعا .
پایانش هم خیلی خوب بود خدااییش . طوریکه باید با خودت کنار میومدی حرف نداشت

بازیگری \m/
کارگردانی \m/
داستان و کشش داستان \m/

حقایق زندان و سیستم قضایی در هر کشوری واقعا میتونه همین باشه ...

در کل 10/10 به نظر من

ویرایش : مینی سریال بعدی چی باید باشه دوستان ؟
اگه به ژانر جاسوسی /تریلر علاقه دارید night manager مینی سریال خوب و خوشساختی بود

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اقا من به اصرار یکی از دوستان سریال Se.x education رو دیدم و باید بگم چرا اینقدر خوب بود؟

تو یکسری موارد مثل حضور پررنگ همجنسگرا ها (حداقل 7 تا شخصیت همجنسگرا وجود داره) تو ذوق میزنه ولی در کل از لحاظ کمدی/جنسی و درامی که به وجود میاد خیلی خوبه و یکسری بحث ها که مطرحه میشه تو سریال واقعا دقیق هست

در کل انتظار نداشت اینقدر به دلم بشینه و بپرسم فصل دومش دقیق کی میاد؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اقا من به اصرار یکی از دوستان سریال Se.x education رو دیدم و باید بگم چرا اینقدر خوب بود؟

تو یکسری موارد مثل حضور پررنگ همجنسگرا ها (حداقل 7 تا شخصیت همجنسگرا وجود داره) تو ذوق میزنه ولی در کل از لحاظ کمدی/جنسی و درامی که به وجود میاد خیلی خوبه و یکسری بحث ها که مطرحه میشه تو سریال واقعا دقیق هست

در کل انتظار نداشت اینقدر به دلم بشینه و بپرسم فصل دومش دقیق کی میاد؟
تاریخ دقیق نداره واسه سال دیگه برنامه ریزی شده .....

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
اپیزود اول TOTDY دیدم. جدا از این که نمی خواهم اسپویل کنم و جوپراکنی کنم، اصلا سریال دوستان به سمتش نروند و اگر احساس دارند که روندش مثل سایر سریال ها تند است، اشتباه کرده اید. فقط این سریال و فرمت ساختش را خود طرفداران نیکولاس وندینگ رفن می فهمند.

پ.ن: احساس می کنم که اپیزود اول می تونست به جای 90 دقیقه، توی 52 دقیقه سر و تهش با هم آورد!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
اپیزود اول TOTDY دیدم. جدا از این که نمی خواهم اسپویل کنم و جوپراکنی کنم، اصلا سریال دوستان به سمتش نروند و اگر احساس دارند که روندش مثل سایر سریال ها تند است، اشتباه کرده اید. فقط این سریال و فرمت ساختش را خود طرفداران نیکولاس وندینگ رفن می فهمند.

پ.ن: احساس می کنم که اپیزود اول می تونست به جای 90 دقیقه، توی 52 دقیقه سر و تهش با هم آورد!
دقیقا موافقم . به نظرم یک جاهای از قصد ریتم بیش از حد کند شده بود و کاراکتر ها جون می کندن دیالوگ بگن . تو قسمت اول به نظر میاد از سکانس های انتزاعی و بی ربط فقط خدا می بخشد خبری نیست . کاراکتر تلر هم یک ورژن کمتر جذاب درایوره

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
سریال good omens رو جدیدا به اتمام رسوندم سریال پرخرج با داستان خوبی هست.ولی احساس میکنم قبلا تو سریال سوپرنچرال تقریبا همین داستانو دیدم.بازیا هم مخصوصا شخصیت کراولی خیلی خوبه.

• Like
Reactions: RohFa

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
262
سریال godless تازه تموم کردم هی آدمو یاد Red dead 2 مینداخت :Crying1: دلت میخواست بشینی دوباره بازی کنی .
در مجموع خیلی دوس داشتم شخصیت Frank یاد dutch مینداخت ازش خوشم اومد
داستان که چیز خاصی نبود نمونه هاشو زیاد دیدین ولی سریال خوب وسترن کم پیدا میشه از دست ندید.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
با تماشای دو قسمت TOTDY واقعا حق میدم به بینندگانی که سالن را در طول مراسم کن ترک کردند. قشنگ بیننده را عذاب می دهد، تصویر برداری و قاب بندی وندینگ رفن به مرحله کمال رسیده است اما واقعا دارد مثل نوئه یا لری کلارک، می خواهد با سیستم Slow-Cinema بی جهت آن هم در فرمت سریال، بیینده را از خود بیزار کند. چرا اپیزودی که باید در 40 دقیقه تمام شود، 90 دقیقه فقط به خاطر لانگ شات های طولانی و سکانس های بی ربط، کش می دهد؟!

اینم امتیاز سریالت وندینگ رفن
109383

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
درود
دوستان اگه میشه یه لیست از مینی سریالای قوی بدید ببینیم کنکور ارشدو بشوره ببره لطفا :D

The Night Of
Hunted
The Little Drummer Girl
Show Me a Hero
Born to Kill
Godless
Waco
The Harper's Island
Gracepoint
Sharp Objects
Mosaic
Maniac
Mad Dogs
Olive Kitteridge
The Pacific
Seven Seconds
The Looming Tower

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
اپیزود سوم، یک مقدار فیلم نامه و سناریو جان گرفت و کمتر از شوآف وندینگ رفن توی این اپیزود شاهد بودیم. از پخته شدن شخصیت مارتین (مایلز تلر) و ویگوو (جان هاوکس) هم خوشم اومد. می تونند با هم همکاران خوبی بشوند.

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر