bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
این فرندز رو من قسمت اولشو دیدم اصلا نچسبید بهم...
یکی به اون یکی یه چیز خیلی معمولی میگه بعد صدای هرهر پس زمینه:|
بیگ بنگ تئوری سر بعضی صحنه هاش زمینو گاز زدم از خنده!ولی نمیدونم چرا فرندز رو تو همون قسمت اول دراپ کردم
فرندز چون ماله اوایل دهه 90هست یه چند قسمت باید بگذره تا با جوش اشنا بشی چون یه سری از شوخی هاش مربوط به اون دوره زمانی هست
پیشنهاد اکید میکنم بهت بهش فرصت بده چند قسمت
یعنی به یکی از فوق العاده ترین سریالهای زندگیت تبدیل میشه

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
به یک گیمر که دنبال سریال کمدی و اکشن میگرده میشه Future Man رو پیشنهاد .
ملغمه ای از کمدی ، اکشن ، نوستالژی و هجویه .
توی 13 قسمت سر و ته داستان رو هم آورد فصل اولش که کوتاه بودنش میتونه برای کسی که تازه میخواد سریال دیدن رو شروع کنه یک امتیاز باشه .

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
تا یکی میخاد سریال ببینه همه میگن واکین دد، لاست، پریزون بریک، 24 و... بابا این چرندیات چیه. نصف عمر بنده خدا به فنا میره با اینا که. :D Paradise Lost آقا شما فارگو رو برای شروع ببین (از عالم و جاهل، بچه مدرسه ای گرفته تا پیرمرد، ایرانی و انگلیسی، بی دین و دین‌دار، کسی که کل عمرش سریال دیده و کسی که هیچی ندیده، همه‌شون می‌تونن با این سریال حال کنن.:D) بعد از این هم برو ببین FX چی ساخته همونارو ببین، کمدی هم خواستی لویی ببین. :D واکین دد و پریزون بریک و اینارو هم اصلاً نبین، یه سریال مزخرف در هر حالتی مزخرفه. :D

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
بیگ بنگ تئوری سر بعضی صحنه هاش زمینو گاز زدم از خنده!ولی نمیدونم چرا فرندز رو تو همون قسمت اول دراپ کردم
قسمت اول مزخرفترین قسمتشه ولی بعد از اون خوبه
خوبی که سریال داره همیشه از محدوده خوبه به بالایی افت نمیکنه البته بعضی ها نظر دیگه دارن به بعضی از طرفداران how i met your mother اشاره نمیکنم
من خودم میگفتم 1994 حوصله داری تا اینکه یه روز از صب تا شب بیکار بودیم بازور راضی کردن به دیدن دیدم خوشم نیومد ولی بعد از اون نقش بقیه بازیگران نسبت به قسمت اول پررنگ تر و فان تر میشه سیت کام ساینفلد خیلی خوب بود بعد فرندز از اون الهام گرفت بعد بیگ بنگ های how i met your mother از فرندز

• Like
Reactions: mahdi-xbox

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
به نظر من هم واکینگ رو کلا از لیست حذف کن و بریکینگ بد رو اول از همه ببین:D
بعدش هم سریال هایی که دوستان پیشنهاد کردن
اینا هم سریال های جمع و جوری هستن که ندیدم کسی اشاره کنه:
Fargo جنایی
The handmaid's tale درام
Westworld علمی تخیلی/ وسترن !
بریکینگ بد از همه اول ببینه؟ شوخی میکنی سریالی که تا وسطای فصل 4 روند سرد ن چندان جذاب در پیش میگیره میخوای بهش معرفی کنی تا هم زده شه هم دیگه سریال نبینه؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,363
نام
Matthew
من تو عمرم هیچ سریالی ندیدم:)):| چون کلا علاقه ای نداشتم، ولی الان میخوام زور بزنم ببینم علاقه مند میشم یا نه!
نظرتون چیه؟ چه پیشنهادی دارید؟
Friends > اگر زیاد حال و حوصله سریال دیدن نداری، این چون هر قسمتش 20 دقیقس و اینکه به شدت عاشقش میشی... فقط یکی از دوستانم که بالاتر گفت، اولش ممکنه زیاد جذبش نشی، اکثر کمدی موقعیت ها بنظرم همینطوریه... من بیگ بنگم دیدم تا سیزن 2، اوایل زیاد نمیخندیدم... ولی بعد اوکی شد...حتما ببین.... واقعا عاشق سریال میشی. ولی اگر دوست داری، اول How i Met your Mother رو ببین، چون من که فرندز رو اول دیدم، اصلا با آشنایی با مادر حال نکردم :D دراپ کردم

سریال دیگه هم شخصی تره، Sherlock :D با شخصیتش که اشنایی داری ؟ این سریال مدرنشه که بازیگرای فوق العاده ای داره و حتما بشین ببین که حال می کنی... سیزن 2 و قسمت آخرش، یکی از بهترین اپیزود های تاریخ تلویزیون هست.

سریال های دیگه هم Fargo جنایی و کمدی سیاه ( البته من فقط سیزن 1ـش رو دیدم) Hannibal که اگرفیلم سکوت بره ها رو دیده باشی، اینم بهت می چسبه به شدت
Daredevil هم اگر سوپرهیرویی میخوای، به نسبت بقیه کارا سطح بالاتری داره... من جدیدا رو ندیدم، فلش و ارو و گاتهام میدیدم.... TWD هم که تا سیز 3ـش فقط ارزش دیدن داره... فرار از زندان بد نیست... سلیقه ایه.

آها Rick and Morty هم انیمیشنی هست، فوق العادست.. اگر به مسائل علمی علاقه داری که خوراکته، اگرم نداری ببین.

• Like
Reactions: Paradise Lost

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,363
نام
Matthew
وای ببین... من خودم با فاصله 2 ماه سیزن 2 رو دیدم بعد اتمام سیزن 1، تازه آخر سیزن 1 هم خیلی جذابه طوری که من توی این یه سالی که فرندز رو 4 بار دیدم :D به هرکی دیدم پیشنهاد کردم، اواخر سیزن یکش دیگه جذب میشه و رگباری میبینه :D حتما بشین ببین... من هم به هرکی میخوام بگم، میگم ممکنه اوایلش خوشت نیاد، حتی شده تا سیزن 1 زوری ببین، ولی سیزن 2 این 6 تا اعجوبه مچ میشن و میترکونند. واقعا عالیه.... بشین ببین حتما. عاشقش میشی :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
الان بنده خدا رسما پشیمون میشه :)) بابا هر کسی یـ سلیقه ای داره الان قشنگ طرف رو گیج میکنید :D یاد این فیلما تینجیری افتادم که پسرا واسه دختر شاخ مدرسه دست و پا میشکنن =)) @Paradise Lost غیر از اینکه Walking Dead رو شروع نکن فقط میتونم بهت بگم یـ سریال رو همینجوری رندوم انتخاب کنن گوش به این حرفا هم نده والسلام :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
من تو عمرم هیچ سریالی ندیدم:)):| چون کلا علاقه ای نداشتم، ولی الان میخوام زور بزنم ببینم علاقه مند میشم یا نه!
نظرتون چیه؟ چه پیشنهادی دارید؟

سلام

من یک نظر متفاوت بهت میدم. به نظر من اصلا وارد دنیای سریال نشو! بخصوص با این لحن خفنی که گفتی که هیچ سریالی تو عمرت ندیدی! اگر فیلم باز قهاری هستی و در اون فضای فیلمی قرار گرفتی و میخواهی یکهو وارد دنیای سریال شوی، به نظرم هیچ وقت نشو! چون ممکنه دیگه ازش بیرون نیای. دقیقا فردی مثل منی میشی که وقتی چند سریال خوب را ببینی و بعد چند فیلم جدید یا روز دنیا رو در کنارش ببینی و مقایسش کنی، قطعا دیدی منفی گونه تری به فیلم ها پیدا میکنی و میگی چقدر این فیلم ها از لحاظ سطحی کیفی و محتوایی پایین تر از سریالها بودند. حتی اگر آثار هایی قبلا ها که باهاشون حال کردی مثلا با ممنتو،درخشش و یا سیکاریو، با مشاهده ی سریال هایی چون Leftovers یا Narcos، قطعا نظرت 180 درجه برمیگرده و دیدی منفی گونه به این فیلم ها داری. چون برخی از این اپیزود ها از آن فیلم ها برتر تاریخ بهتر هستند. گرچه درست است که مدیوم ها با هم متفاوت است اما مقایسه کردن آن برای هر کسی جایز است و پیش می آید و مرز ها را می شکند.

در هرصورت وارد نشو اما اگر شدی، موقتی باش و چند تا ببین و دیگر برنگرد. به نظرم یک بریکینگ بد ببینی در ژانر درام و یک 24 در ژانر اکشن و یک فرندز در ژانر کمدی، به نظرم کافیه. واکینگ دد برخلاف نظر بقیه موافقم دانلودش کنی، چون از اون سریال هایی است که نصفی از ما و حتی کسانیکه مثل تو وارد دنیای سریال شدند، اولین چیزی دیدند واکینگ دد بوده. پس چیز طبیعی هست.

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
آخر قسمت 6 فصل 2 اه The Handmaid's Tale

1088ef4567fdf343dbd2b6ce2e8a0d1d.png

موزیک Credit اشم حرف نداشت :))

radlleben002

کاربر سایت
Mar 20, 2018
67
دوستان یه سریال گاراگاهی جنایی میتونین به من معرفی کنین