Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,660
نام
iMAN
من تا الان سیزن 5 قسمت 6 رو دیدم...میتونم بگم جونورتر از این فرانک ندیدم... عالیه این بشر...مخصوصا کوین اسپیسی که عالی بازی کرده...!!!!

• Like
Reactions: TheGodfather

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,522
نام
سپهر
خب فصل جدید خانه پوشالی با همه افت و خیز هایش به پایان رساندم و برای گفتن نتیجه گیری نهایی در مورد این فصل، به شدت به مشکل برخوردم.
اولا کاملا در این فصل، جای خالی طراح و خالق سریال Beau Willmon کاملا احساس می شود و تیم نویسندگان و سازندگان جدید، هنوز با ریز و کارهای خانه پوشالی ارتباط برقرار نکردند وبعضی از قسمت ها، کاملا ضعف های زیادی در فیلم نامه دیده می شد.
شروع ابتدایی فصل رو خیلی دوست داشتم و واقعا احساس میکردم که آندروود میخواد همان نقشه وحشیانه ای با کلر که در انتهای فصل آخر کشیده بودند، رو اجرا کنند. این روند خوب تا قسمت پنجم ادامه داشت و در قسمت ششم با خارج شدن موضوع انتخابات به مسئله آیکو، یه جورایی سریال به همان کلیشه های فصل سوم و چهارم بر گشت و در بعضی ازجاها، فقط چند چیز جدید بین شخصیت ها می دیدیم. قسمت پایانی هم زیاد به نظرم هیجان انگیز نبود که مثلا دهنم باز بمونه (موقع مرگ Zoe Barnes دهنم باز موند!) خیانت کلر و از نقش خارج شدن Thomas Yates و Mcclean زیاد برایم هیجان انگیز نبود. کلا با شخصیت توماس یتس مشکل داشتم و چه خوب وبد که این نقش از سیال خارج شد. به نظرم شخصیتی بی خودی بود. تیم بازیگری هم مثل همیشه خوب بودند، Robin Wrightو Spaceyخیلی خوب ظاهر می شدند و بعضی وقت ها Michael Kellyهم به جمعشان اضافه می شد. شخصیت ویل کانروی رو دوست نداشتم و به نظرم بازی ضعیفی رو Joel Kinnmann اجرا کرد. از او بازی بهتری در The Kiliing دیده بودم. به نظرم کنار رفتن زودهنگام این نامزد تو سریال، لطمه بزرگی به قسمت های شش تا انتها زد. انتظار داشتم که ویل، پرونده فساد انتخاباتی را با همراه تام همشمرت جلو ببرند که متاسفانه زود از نقش بدون هیچ دلیلی خارج شد. بازیگر جدید هم که Scott Campell بود که نقش Mark Usher داشت، به نظرم یکی از شخصیت هایی جدیدی خواهد بود که دل کلر را با خود می برد. در کل فصل متوسطی بود. همچنان فصل اول و دوم بهترین فصل های این سریال هستند.

امیدوارم که اگر Golden Show دیگری امسال برگزار شد، خانه پوشالی با در نظر گرفتن فصل پنجم انصافا بهش رای بدیم تا دیگر رتبه چهارم که این رتبه میتوانست جای خیلی از سریال های بزرگی چون 24,Mad Men یا Peaky Blinders باشد. قرار نگیره حتما House Of Cards Fan مونصفانه رای بدهند. (منم فنش هستم!)

آخرین ویرایش:

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
ا حرفاتون موافقم . سریال کاراکتر های جدابی داشت و حیفه دیگه نمی بینمشون . ولی به نظرم می تونستن لااقل یک سری سوال های مهم رو جواب بدن و به نظر من همچینم در حد کافی نبود .
مثلا
1.آخرالزمانی که بابای کوین ازش می ترسید و اعتقاد داشت فقط کوین می تونه جلوشو بگیره چی شد ؟ کوین رفت و از طرف فهمید که این قضیه اجتناب ناپذیره . اگه حرف باباش که همیشه درست بوده اشتباه بوده تناقض بوجود میاد که چرا این دفعه اشتباه کرده
2.این حالت مسیحایی بودن کوین چه تاثیری در پایان سریال داشت ؟ سریال از اول کوین رو به عنوان یک فرد غیر معمولی و مسیحی امروزی نشون میده و معمولا این مدل کاراکتر ها در پایان یک کار خفن می کنند ولی این جا عملا انگار نه انگار که کوین اون همه داستان رو پشت سر گذاشته .
3.اون اپیزود قبلی و رئیس جمهور شدن و در اوردن کلید دقیقا چه ربطی به این اپیزود و اپیزود قبلی اش داشت ؟

قسمت 7 اینطوری شروع میشه که کوین برای اینکه به سه نفر کمک کنه (به ایوی بگه تو رو دوشت داشتن، قسمت شعر گمشده رو پیدا کنه و از بچه های اون زنه بپرسه کفشاشون کجاست ). کوین هم خودشو میکشه که بره کمکشون کنه.
ولی وقتی کسایی که دنباشون رو پیدا میکنه اصلا به اون چیزی که میخواد نمیرسه! از بچه ها میپرسه کفشاشون کجاست که جواب نمیدن، شعر رو میپرسه طرف نمیگه، به ایوی میگه دوستت دارن ایوی بهش فحش میده! یعنی عملا هیچ کمکی به کسی نمیکنه! اما وقتی با ایوی حرف میزنه، ایوی ازش میپرسه تو چی میخوای؟ یا وقتی کریستوفر ساندی میپرسه شعرِ چیه، طرف بهش میگه تو خودت قبول داری؟ یا پتی ازش میپرسه تو واقعا میخوای برگردی؟
کلِ این سفر کوین به این " دنیا " که میره در مورد خودشه! نه کمک به کَسِ دیگه ای. وقتی اون کتابی رو که خودش نوشته ( یه جورایی میشه گفت تو ضمیر ناخوداگاهش بوده ) رو میخونه میفهمه که عاشق نوراست!
اگه تمام اینا رو کنار هم بزاری میبینی سفر کوین به این دنیا اصلا واسه نجات کسی نیست! کوین منجی و پیامبر نیست. فقط یه کسی که تو رابطه ش با نورا گند زده و تمام سفر به این دنیا یه جوری فرار از رابطه ش با نوراست! و وقتی هم که کوینِ قاتل میاد بهش میگه بیا کلید و از من بیار بیرون این دنیا رو نابود کن، فقط به خاطرِ اینه که دیگه کوین راه فرار از رابطه ش نابود شه و با ترسش روبه رو شه و به طور کامل به رابطه ش با نورا برسه.

• Like
Reactions: barneysawyer

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
من چند وقتیه شروع کردم به دیدن سریال house of cards و الان قسمت 11 از فصل دوم رو دیدم ... اقا مسائل جنسی تو فیلم گاها خیلی عجیب و بیمارگون میشه:D و بیشتر به منطق فیلم های بورن میخوره! میدونم تا حدودی این محتوا برای جذب مخاطب قرار میدن ولی سریالی با این موضوعیت و این دغدغه یهو به این شکل همچیون محتوایی رو در خودش جا بده؟! شاید هم برای نشون دادن چهره ی زشت و بدون ماسک ادم های خانه ی پوشالی این محتواها رو اینطور گذاشتن ولی ایا تا این حد زیاده روی لازمه؟! من واقعا شوکه شدم بعد از دیدن قسمت 11 ، فصل اول هم بعضی از اتفاقات مختص به اینگونه مسائل خیلی غیرمنطقی و مریض گونه میزد ...
با این فرمون دیدن همخوابگی مستر پرزیدنت و وایس پرزیدنت بنظر محتمل میاد:D
تا فصل 5 ادامه دارد این داستانا .. :D
اوه اوه! :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohamedx6

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
سلام
من چند وقتیه شروع کردم به دیدن سریال house of cards و الان قسمت 11 از فصل دوم رو دیدم ... اقا مسائل جنسی تو فیلم گاها خیلی عجیب و بیمارگون میشه:D و بیشتر به منطق فیلم های بورن میخوره! میدونم تا حدودی این محتوا برای جذب مخاطب قرار میدن ولی سریالی با این موضوعیت و این دغدغه یهو به این شکل همچیون محتوایی رو در خودش جا بده؟! شاید هم برای نشون دادن چهره ی زشت و بدون ماسک ادم های خانه ی پوشالی این محتواها رو اینطور گذاشتن ولی ایا تا این حد زیاده روی لازمه؟! من واقعا شوکه شدم بعد از دیدن قسمت 11 ، فصل اول هم بعضی از اتفاقات مختص به اینگونه مسائل خیلی غیرمنطقی و مریض گونه میزد ...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,522
نام
سپهر

سلام

تا فصل دوم غلظتش زیاده اما در فصل های سوم و چهارم و همین پنجم تا حدودی از مسائل ج*سی پایین میاد و روی مسائل سیاسی بیشتر فوکوس میکند.
تا حدی هم که شما میگید نیست.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
تا فصل دوم غلظتش زیاده اما در فصل های سوم و چهارم و همین پنجم تا حدودی از مسائل ج*سی پایین میاد و روی مسائل سیاسی بیشتر فوکوس میکند.
تا حدی هم که شما میگید نیست.
من بيشتر تعجب ميكنم كه چرا اينقدر بيمارگون به اين مسئله پرداختند!
پ.ن: پستم رو پاك كردين ، خوشحال ميشم دليلش رو بدونم.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سلام

...شایدم بد نباشه شما کمی دیدگاهتون رو در مورد این مسائل ساده عوض کنید؟

یا اصلا نگاه نکنید. ها؟ :-?

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,209
نام
محمد
سلام . دوستان من شاید هفته ای یکی دو قسمت سریال ببینم کلا . فعلا GOT میبینم تا سیزن 5 رسیدم ولی میگم شاید هفته ایی یه قسمت ببینم و حیفم میاد تموم بشه خخ به خاطر همین کم میبینم . در کنارش چیز خوب بخوام ببینم چی پیشنهاد میدید ؟ West world چطوره ؟ یه چیز خیلی تاپ میخوام ببینم . سیزن یک True Detective هم پارسال دیده بودم .
یه چیز جذاب میخوام و درجه یک , جدیدم باشه و البته خیلی هم فله ایی اپیزوداش زیاد نباشه .

hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
511
سلام . دوستان من شاید هفته ای یکی دو قسمت سریال ببینم کلا . فعلا GOT میبینم تا سیزن 5 رسیدم ولی میگم شاید هفته ایی یه قسمت ببینم و حیفم میاد تموم بشه خخ به خاطر همین کم میبینم . در کنارش چیز خوب بخوام ببینم چی پیشنهاد میدید ؟ West world چطوره ؟ یه چیز خیلی تاپ میخوام ببینم . سیزن یک True Detective هم پارسال دیده بودم .
یه چیز جذاب میخوام و درجه یک , جدیدم باشه و البته خیلی هم فله ایی اپیزوداش زیاد نباشه .

سلام. پیکی بلایندرز رو امتحان کنید. فعلاً 3 فصل 6 قسمتی ازش پخش شده.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,522
نام
سپهر

The Sopranos HBO (زیاده)
Person Of Interest CBS (مال خالقان وست وررد هست)
Low Winter Sun AMC -BBC(در کل ده قسمته و دو قسمتم در بی بی سی داره)
Luther BBC
Peaky Blinders BBC
Bloodline Netflix
The Killing AMC
Sneaky Pete Amazon (یه سریالی که قشنگ جایگزین بریکینگ بد میشه)
American Crime ABC

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر