barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خب نظر کلی ام بعد از اتمام فصل اول سریال stranger things فوق العاده بود امتیاز 10 از 10

سریال حال و هوای فیلم سوپر هشت جی جی آبرامز رو داشت .سریال پر از رفرنس به آثار تخیلیه . از ایکس فایلز گرفته تا بیگانه و ای تی و .... با این که کاراکتر هاش بچه هستن خود سریال بچه گانه نیست و کمی ترسناکه . خود من بیشتر به یاد stand by me راب راینر افتادم که کاراکتر هاش بچه بودن ولی درونمایه و خود فیلم برای سنین بزرگسال جذاب تر بود .

بازیگرا هم عالی بود . وینونا رایدر بعد از مدت ها بازی خوبی داشت . دیوید هاربور هم که نقش های فرعی در فیلم های مختلف بازی می کرد این جا عالی بود و کاراکترشو سمپاتیک کرده بود . بچه ها هم درسته خیلی عالی بازی نکردن ولی تونستن گلیمشون رو از آب به درستی بیرون بکشن

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,751
نام
وحید
خب نظر کلی ام بعد از اتمام فصل اول سریال stranger things فوق العاده بود امتیاز 10 از 10

سریال حال و هوای فیلم سوپر هشت جی جی آبرامز رو داشت .سریال پر از رفرنس به آثار تخیلیه . از ایکس فایلز گرفته تا بیگانه و ای تی و .... با این که کاراکتر هاش بچه هستن خود سریال بچه گانه نیست و کمی ترسناکه . خود من بیشتر به یاد stand by me راب راینر افتادم که کاراکتر هاش بچه بودن ولی درونمایه و خود فیلم برای سنین بزرگسال جذاب تر بود .

بازیگرا هم عالی بود . وینونا رایدر بعد از مدت ها بازی خوبی داشت . دیوید هاربور هم که نقش های فرعی در فیلم های مختلف بازی می کرد این جا عالی بود و کاراکترشو سمپاتیک کرده بود . بچه ها هم درسته خیلی عالی بازی نکردن ولی تونستن گلیمشون رو از آب به درستی بیرون بکشن
گذاشتمش دانلود ببینیم چی از اب درمیاد

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
MR Robot چجوریاس؟
یکم از حال و حواش توضیح میدین
کاری هم با کندیش ندارم

Clegane

کاربر سایت
Jul 17, 2016
59
براتون متاسفم از اینکه پست من رو پاک کردید !
علت : چرا به سریال ها نمره دادی ؟
این شد دلیل ؟ کل بچه ها اینجا به سریال هایی که معرفی میکنن نمره میدن ، پس علت پاک شدش چی میتونست باشه جز اینکه با نمره های داده شده حال نکردید ؟
واقعا برای بازی سنتر با همچین مدیریت کاملا سلیقه ای متاسفم !

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
براتون متاسفم از اینکه پست من رو پاک کردید !
علت : چرا به سریال ها نمره دادی ؟
این شد دلیل ؟ کل بچه ها اینجا به سریال هایی که معرفی میکنن نمره میدن ، پس علت پاک شدش چی میتونست باشه جز اینکه با نمره های داده شده حال نکردید ؟
واقعا برای بازی سنتر با همچین مدیریت کاملا سلیقه ای متاسفم !
یعنی لازمه عکس بذارم از دلیلی که نوشتم ؟!!!
نوشتم تو تاپیکی که برای نمره دادن به سریالها داریم پستتون رو ارسال کنید .
برای خودتون متأسف باشید که به همین راحتی نوشته من رو تحریف کردید و تهمت زدید .

Clegane

کاربر سایت
Jul 17, 2016
59
وشتم تو تاپیکی که برای نمره دادن به سریالها داریم پستتون رو ارسال کنید .
خیلی ها اینجا نمره دادن به سریال هایی که معرفی میکنن ! من همچنان سر حرفم هستم که که چرا برای اونها پاک نشده اما برای من شده.هنوز هم جوابی نگرفتم.
در ضمن پاک کردن ، آخرین و سلیقه ای ترین کاریه که ادمین میکنه ، اگر پست به بخش دیگه تعلق داشت چرا انتقال داده نشد به تاپیک خودش ؟ چطور پاک شد ؟
یا یک قانون رو برای همه رعایت کنید یا اصلا قانونی نگذارید. برای بازی سنتر با همچنین سابقه ای ، خیلی جای تاسف داره چنین حرکاتی !

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
خیلی ها اینجا نمره دادن به سریال هایی که معرفی میکنن ! من همچنان سر حرفم هستم که که چرا برای اونها پاک نشده اما برای من شده.هنوز هم جوابی نگرفتم.
در ضمن پاک کردن ، آخرین و سلیقه ای ترین کاریه که ادمین میکنه ، اگر پست به بخش دیگه تعلق داشت چرا انتقال داده نشد به تاپیک خودش ؟ چطور پاک شد ؟
یا یک قانون رو برای همه رعایت کنید یا اصلا قانونی نگذارید. برای بازی سنتر با همچنین سابقه ای ، خیلی جای تاسف داره چنین حرکاتی !
میشه چند مورد از این پستها رو که مثل پست شما فقط امتیاز داده باشن به سریالها گزارش کنید ؟
و البته همچنان تغییری تو فرافکنی پست قبلی شما به وجود نمیاد .
به هر دلیلی به جای منتقل کردن پست پاکش کرده باشم شما نمیتونی بیای تو تاپیک و نوشته ای رو به دروغ به من نسبت بدی .
اگر به درستی متوجه دلیل پاک شدن پست نشده بودید نهایتش این بود که یه پیام بدید و توضیح بیشتری بخواید و درخواستتون رو مطرح میکردید .

Clegane

کاربر سایت
Jul 17, 2016
59
میشه چند مورد از این پستها رو که مثل پست شما فقط امتیاز داده باشن به سریالها گزارش کنید ؟
خب Stranger Things هم کامل دیده شد ، یعنی هر چی فک میکنم یک دونه ایراد نمتونم پیدا کنم .
10/10
اینا کافیه ؟
جناب پرهام خان به اصطلاح مدیر ، اکثر بچه هایی که اینجا سریال معرفی میکنن ، راجع بهشون نظر میدن و نمره میدن . اون تاپیکی که شما ازش صحبت میکنی مرده اس. همه همین جا نمره هاشونو میدن ، نه برای نقد بلکه برای حسن ختام نظرشون راجع به سریال هایی که دیدن یا شروع کردن.
اینکه من اینجا بخوام ، وسط تاپیک با کسی بحث کنم ، خیلی چیپ و کم ارزشه ولی چندتا نکته میگم بلکه شاید بتونی چیزی درباره مدیریت فروم آموخته باشی :
اول ، هیچ کجای دنیا تو هیچ فرومی پست کسی مستقیما پاک نمیشه مگر اینکه در اون فحاشی شده باشه یا بین اعضای فروم درگیری رخ بده که اون هم اگر الفاظ استفاده شده رکیک باشند ، که خوشبختانه پست من مصداق این مورد نبود.
دوم ، اگر پستی متعلق به تاپیک دیگه ای باشه ، باز هم پاک نمیشه ، توسط مدیر انتقال داده میشه به تاپیک خودش.
سوم ، اگر فقط و فقط مشکل پست من نمره ها بوده ، باید پیام خصوصی داده میشد که لطفا قسمت نمره ها رو از نوشته خود بردارید و تا X ساعت آینده اگر اقدام نکنید ، پست خود به خود پاک میشود.
شما هیچکدوم از کارهای بالا رو انجام ندادی ، کاملا سلیقه ای نوشته رو مستقیما پاک کردی.
ایرادی نداره اینکه شما با نمره های من به سریال های احتمالا مورد علاقه ات حال نکردی ، خوشت نیومده. خیلی از اعضای فروم فن بوی هستند ولی عرضه اش رو دارن با طرف وارد بحث بشن ولی شما متاسفانه باز هم همین کار رو نکردی و از قدرت مدیریت برای برخورد سلیقه ای استفاده کردی و این خیلی زشته !
ابدا برای من بد نمیشه ، برای شخص شما هم شاید بد نشه ولی برای فروم بازی سنتر به شدت بده ! و تبدیلش میکنه به یک فروم عقب افتاده با مدیریت کم تحمل و کم ظرفیت .
موفق باشی دوست عزیز.

آخرین ویرایش:

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان نظرتون درباره سریال Banshee چیه؟ خوب هست یا نه؟
دو فصلشو از یکی از دوستام گرفتم موندم ببینمش یا نه

Sent from my D6503 using Tapatalk

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,150
بیصبرانه منتظر Prison Break هستم. یکی از بهترین سریال هایی که تا بحال دیدم.
یجورایی بعد از دو تا اپیزود پایانی و اون اندینگ همیشه دلم میخواست سریال ادامه پیدا میکرد و دوباره مایکل و لینکن رو با هم دیگه ببینم.

• Like
Reactions: MOEIN MPM

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
اینا کافیه ؟
جناب پرهام خان به اصطلاح مدیر ، اکثر بچه هایی که اینجا سریال معرفی میکنن ، راجع بهشون نظر میدن و نمره میدن . اون تاپیکی که شما ازش صحبت میکنی مرده اس. همه همین جا نمره هاشونو میدن ، نه برای نقد بلکه برای حسن ختام نظرشون راجع به سریال هایی که دیدن یا شروع کردن.
اینکه من اینجا بخوام ، وسط تاپیک با کسی بحث کنم ، خیلی چیپ و کم ارزشه ولی چندتا نکته میگم بلکه شاید بتونی چیزی درباره مدیریت فروم آموخته باشی :
اول ، هیچ کجای دنیا تو هیچ فرومی پست کسی مستقیما پاک نمیشه مگر اینکه در اون فحاشی شده باشه یا بین اعضای فروم درگیری رخ بده که اون هم اگر الفاظ استفاده شده رکیک باشند ، که خوشبختانه پست من مصداق این مورد نبود.
دوم ، اگر پستی متعلق به تاپیک دیگه ای باشه ، باز هم پاک نمیشه ، توسط مدیر انتقال داده میشه به تاپیک خودش.
سوم ، اگر فقط و فقط مشکل پست من نمره ها بوده ، باید پیام خصوصی داده میشد که لطفا قسمت نمره ها رو از نوشته خود بردارید و تا X ساعت آینده اگر اقدام نکنید ، پست خود به خود پاک میشود.
شما هیچکدوم از کارهای بالا رو انجام ندادی ، کاملا سلیقه ای نوشته رو مستقیما پاک کردی.
ایرادی نداره اینکه شما با نمره های من به سریال های احتمالا مورد علاقه ات حال نکردی ، خوشت نیومده. خیلی از اعضای فروم فن بوی هستند ولی عرضه اش رو دارن با طرف وارد بحث بشن ولی شما متاسفانه باز هم همین کار رو نکردی و از قدرت مدیریت برای برخورد سلیقه ای استفاده کردی و این خیلی زشته !
ابدا برای من بد نمیشه ، برای شخص شما هم شاید بد نشه ولی برای فروم بازی سنتر به شدت بده ! و تبدیلش میکنه به یک فروم عقب افتاده با مدیریت کم تحمل و کم ظرفیت .
موفق باشی دوست عزیز.
تو ندیدن پستهای دیگه حق با شماست و این رو قبول دارم .
اینکه اون تاپیک مرده هم تا حدودی قابل قبوله ئ باید یه فکری به حالش کرد .
اما اشتباهت اینه که که فکر میکنی به خاطر خوش نیومد پاک کردم پست شما رو . من هیچکدوم از اون 3 تا سریال رو ندیدم که ازشون خوشم بیاد یا خوشم نیاد .
اگر میخواستم سلیقه ای پاک کنم تاپیک امتیاز به فیلم ها هم چیزی ازش نمونده بود تا حالا .
در بقیه موارد یه سری قوانین کلی انجمن داریم . یه سری هم قوانین خاص یک سری تاپیک ها رو . از هر کاربری انتظار میره قبل از شروع فعالیتش اون قوانین رو مطالعه کرده باشه . با پستهای مشکل دار هم بسته به نوعشون برخورد میشه . گاهی پاک میشن . گاهی منتقل و گاهی ویرایش .
پست شما رو پاک کردم و ازتون خواستم اون طرف ارسالش کنین . مطمئناً اگر همون دیشب به جای اون رفتار محتویات پست رو ازم میخواستید براتون میفرستادم که لازم نباشه دوباره تایپ کنید .
در مورد بقیه پستتون و توهینهاتون هم چیز مهمی نیست که جواب بدم و فقط ازتون میخوام مواظب کلماتی که به کار میبرید باشید .
-----
پ.ن 1 : جوابی خواستید بدید تو پروفایلم بدید که تاپیک مسیر خودش رو بره .
پ.ن 2 : کس دیگه ای هم در این مورد مطلبی تو تاپیک ارسال نکنه .

آخرین ویرایش:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,479
چقد از ST اینجا تعریف شده ولی حیف از سبکش خوشم نمیاد
در حال حاظر بهترین سریالی که میبینم the night of هست
واقعا عالیه پیشنهاد میشه
سریال بعدی هم مستر روباته که خیلی داغون شده
این 3 قسمتو در دو مرحله میدیدم ولی انتظار دارم بهتر شه

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دوستان این stranger things چطوریه ترسناک که نیست چون من کلا سمت چیزای ترسناک نمیرم:D ترسش در حد واکینگ دد باشه خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر