Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
فصل دوم Mr robot فعلا نقد های خوبی دریافت کرده + دوباره همه از بازی Rami Malek تعریف کردن :x
فقط 4 روز مونده... \m/

ku11883tfng3o5hslk8h.jpg
بی صبرانه منتظریم

• Like
Reactions: FUTURE

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
فصل آخر Banshee رو این هفته کامل دیدم . بنظرم یکم از هیجانش کم شده بود و سوژه اش هم شبیه فصل 1 True detective بود .
در کل سریال خوبی بود

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
Night of قسمت اولش بهترین اپیزود تلویزیونی بود که من امسال دیدم. آدم های معرکه ای پشتش بودن ( مخصوصا اون یارو استیو فلان نویسنده ی فهرست شیندلر و Gangs of New York و کلی فیلمای خوب دیگه) که همشون هم سینمایی هستن. منتقدایی که تا آخرشو دیدن هم خیلی تعریف کردن که حتی قسمت به قسمت بهتر میشه. این یارو منتقد ورایتی نوشته قسمت 7 رو که دیدم مجبور شدم برم بیرون یکم قدم بزنم : )))
كلا همين يه فصله؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دوستان مثل اینکه قسمت اول فصل دوم Mr robot لیک شده !
جالب اینه که توسط اکانت توییتر خود سریال این اتفاق افتاده و به نظر میاد به خواست خودشون بوده !
حرکت عجیب و مرموزیه که به حال و هوای خود سریال هم میخوره :D

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
1.png
طی توئیت پیج رسمی استودیو Dice ، کمپانی های EA ، Paramount و Anonymous Content به تهیه کنندگی Michael Sugar و Ashley Zalta در حال کار بر روی تولید سریال بتلفیلد میباشند .

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
Outlander خیلی خوب بود مثل همیشه ، خوب که چه عرض کنم عالی ، حالا حالا ها باید صبر کنم واسه فصل بعد.
واقعا جوری سریال ـو ساختن آدم نسبت به همه یه حس خاضی داره عالیه...

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان مثل اینکه قسمت اول فصل دوم Mr robot لیک شده !
جالب اینه که توسط اکانت توییتر خود سریال این اتفاق افتاده و به نظر میاد به خواست خودشون بوده !
حرکت عجیب و مرموزیه که به حال و هوای خود سریال هم میخوره :D
من فصل قبل رو کلا با هم دیدم.به نظرت تک قسمتی بیشتر حال میده یا با هم ؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من فصل قبل رو کلا با هم دیدم.به نظرت تک قسمتی بیشتر حال میده یا با هم ؟
من که خودم نمیتونم صبر کنم که همش بیاد بعدش ببینمشون :D اگه هم صبر کنم تا اون موقع دوستان کل سریال رو واسم اسپویل میکنن میره :D
بعدشم سریال انقدر نکات جالب داره که بعد از هر قسمت اینجا تقریبا یه بحث مفصلی پیش میاد که حیفه از دستش بدی مثلا اون قضیه ای رو که توی قسمت آخر فصل قبل قرار بود بهمون مثلا شوک بده رو ما از چند قسمت قبلش اینجا داشتیم راجبش بحث میکردیم :D

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
قضیه پدر الیوت و واقعی نبودنش! از رفتار شخصیت ها توی قسمت های قبلش یه جورایی این قضیه مشخص بود!
ویدوی هست کلی توضیح داده باشه فصل یک رو ؟ من به صورت کلی یادمه ولی جزییاتش نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر