Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
خب سیزن اول Ash Vs Evil Dead هم بالاخره تموم شد و واقعاً سریال محشری بود! قبلاً در موردش صحبت کردم و دیگه اضافه کاری میشه، مختصر و مفید اینکه از تک تک لحظاتش لذت بردم و پایانش هم فوق العاده بود! نمیتونم برای دیدن سیزن بعدی صبر کنم. :D
-------------
از اون طرف تازه با Rick and Morty آشنا شدم و این سریال نابودم کرد!!! چقدر خلاقانه و درجه یک هست این سریال انیمیشنی! بعضی جاها نویسنده ها چنان کارهایی میکنن که آدم حیرت میکنه! مسائل علمی و تخیلی به قدری جالب و هوشمندانه با هم ترکیب شدن و کنار کاراکترهای باحال قرار گرفتن که نمیشه ترکیب بهتری رو تصور کرد. توی هر قسمت هم انقدر سرعت اتفاقات بالا هست که میشه با همون محتوای یه اپیزود 20 دقیقه ای، دو تا فیلم سینمایی کامل ساخت! :D فعلاً سیزن اولش رو تموم کردم و امشب میرم سراغ دومی.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چرا کسی درمورد قسمت جدید شرلوک‌حرف نمیزنه؟؟ به نظر من که خیلی خوب بود!! بعد دو سال، دیدار خیلی خوبی بود! ولی دوباره قسمت بعد ۱ سال دیگه8-|

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
منم امروز شرلوک رو دیدم. خیلی خوب بود، همون جذابیت و زیبایی همیشگی رو داشت.
بعد از اون هم نشستم دارم Fargo مییبنم :d از قسمت 3 فصل اول ندیده بودم....

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
سلام
دوستان سریال انیمه death note رو میشه خانوادگی دید؟ +18 داره؟

Sent from LG_G4
تا اونجایی که یادمه چیزی نداره.جز اینکه اعضی موقع ها دوست دختر نقش اصلی سریال لباس خواب برشه و هی گیر میده بیا بریم تو اتاق من ...
وگرنه کلا پاکه.
خیلی هم داستانش عالیه...

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
منم دیدم بالاخره
اونقدر واکنش ها به این اپیزود mixed بود انتظار داشتم با دیدن این اپیزود کاملا ناامید بشم ولی به نظرم فوق العاده بود...از این اپیزود بیشتر از کل سیزن 3 لذت بردم...
خیلیها اشکال گرفته بودن تو review ها که اپیزود گیج کننده بود...ولی به نظر من خیلی قشنگ همه چیزو توضیح دادن
بازی ها، cinematography، موزیک، داستان، سرعت وقایع، همه شون عالی بودن...خیلی هم با این mind palace من حال میکنم...
ولی با این حرکت که چه جوری عروسه مرگ خودشو صحنه سازی کرد حال نکردم...دقیقا همونطوری که با صحنه سازی مرگ شرلوک توی اپیزود s3e01 حال نکرده بودم...نمیدونم دقیقا چه انتظاری داشتم ولی این نبود...
"It's never twins." طنز شرلوک خیلی خوبه...:d
دیدن دوباره ی موریارتی خیلی حال داد...دیالوگای جالبی داشت

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
منم دیدم بالاخره
اونقدر واکنش ها به این اپیزود mixed بود انتظار داشتم با دیدن این اپیزود کاملا ناامید بشم ولی به نظرم فوق العاده بود...از این اپیزود بیشتر از کل سیزن 3 لذت بردم...
خیلیها اشکال گرفته بودن تو review ها که اپیزود گیج کننده بود...ولی به نظر من خیلی قشنگ همه چیزو توضیح دادن
بازی ها، cinematography، موزیک، داستان، سرعت وقایع، همه شون عالی بودن...خیلی هم با این mind palace من حال میکنم...
ولی با این حرکت که چه جوری عروسه مرگ خودشو صحنه سازی کرد حال نکردم...دقیقا همونطوری که با صحنه سازی مرگ شرلوک توی اپیزود s3e01 حال نکرده بودم...نمیدونم دقیقا چه انتظاری داشتم ولی این نبود...
"It's never twins." طنز شرلوک خیلی خوبه...:d
دیدن دوباره ی موریارتی خیلی حال داد...دیالوگای جالبی داشت

جدن؟؟ ه نظر من جزو گیج نکننده ( :)) ) ترین قسمتاش بود
درمورد صحنه سازی عروسم باهات کاملا موافقم... من یکم دنبال راه حل پیچیده تری بودم. ولی در کل این قسمت به نظر منم جزو برترین قسمتاش بود!
امید وارم بازم با این تم ببینیم شرلوکو

MO021

فروشنده
May 23, 2013
470
نام
Morteza
دوستان میخواستم چن تا سریال خوب بزارم برای دانلود از بین این 4 تا سریال کدوماشون قشنگن و ارزش دیدن دارن؟
Leftovers
Jessica jones
Mr.robot
Fargo
اولویتم اینه که بار تخیلیش کم باشه یا اصن نداشته باشه ولی خب اگه تخیلیه قشنگ باشه و توصیه میکنید حله میبینم
و اینکه به غیر از اینا چه سریالهای قدیمی یا جدیدی پیشنهاد میکنید برای دیدن؟
ممنون

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خب کل متن رو که راحت زدن پاک کردن خلاصه می کنیم : and then there were none پتانسیل این رو داشت که یک سریال تک فصلی بشه چون خیلی به همه چیز سرسری پرداخته بودن . بازی ها به خصوص چارلز دنس و توبی استیونز و ورا عالی بودن . لمبارد هم خوب بود . سام نیل و بقیه هدر رفته بودن .

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
دوستان میخواستم چن تا سریال خوب بزارم برای دانلود از بین این 4 تا سریال کدوماشون قشنگن و ارزش دیدن دارن؟
Leftovers
Jessica jones
Mr.robot
Fargo
اولویتم اینه که بار تخیلیش کم باشه یا اصن نداشته باشه ولی خب اگه تخیلیه قشنگ باشه و توصیه میکنید حله میبینم
ممنون

آب دستته بزار زمین برو فارگو رو ببین. :d
اون سه تا هم خیلی خوبن ولی فارگو توی یه لِول دیگه‌ای سیر میکنه اصن. چیز تخیلی هم نداره تقریباً.
سریال قدیمی هم اگه ندیدی من Mad Men رو پیشنهاد می‌کنم. البته سریالیه که محوریتش دیالوگایی هستن که بین کاراکترا رد و بدل میشه و داستان رو جهت میدن، روند پیشروی داستان هم کنده. با این حال به نظر من ببینش.
جدید هم این 4 تایی که خودت گفتی خیلی خوبن، مخصوصاً فارگو. علاوه بر اینا من The Knick رو هم پیشنهاد می‌کنم. فصل دومش هم همین چند هفته پیش تموم شده.

MO021

فروشنده
May 23, 2013
470
نام
Morteza
آب دستته بزار زمین برو فارگو رو ببین. :d
اون سه تا هم خیلی خوبن ولی فارگو توی یه لِول دیگه‌ای سیر میکنه اصن. چیز تخیلی هم نداره تقریباً.
سریال قدیمی هم اگه ندیدی من Mad Men رو پیشنهاد می‌کنم. البته سریالیه که محوریتش دیالوگایی هستن که بین کاراکترا رد و بدل میشه و داستان رو جهت میدن، روند پیشروی داستان هم کنده. با این حال به نظر من ببینش.
جدید هم این 4 تایی که خودت گفتی خیلی خوبن، مخصوصاً فارگو. علاوه بر اینا من The Knick رو هم پیشنهاد می‌کنم. فصل دومش هم همین چند هفته پیش تموم شده.
دمت گرم داداش پس فارگو رو میرم تو کارش
دستت دردنکنه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
Leftovers
Jessica jones
Mr.robot
Fargo
ممنون

هر چهار تاش خوبه ولی Mr. Robot و Fargo بشدت پیشنهاد میشه فوق العاده ـن.
غیر از اینا هم بگو چیا رو دیدی تا بگم :D

-------

این "در حاشیه" چقد کشکی و الکیه!! درسته واسه مهران مدیری خیلی محدودیتای زیادی ایجاد کردن و هر چی میسازه بهش گیر میدن ولی خداییش هر چیزی الان داره نشون میده اصلا جالب نیست :|
این دو قسمت از فصل جدیدش رسما جلف خالص بود بنظرم :| مهران غفوریان و جواد رضویانو برداری رسما هیچ کس طرفش نمیره، چون نه داستان داره نه دیالوگای خاصی داره.
اصلا نمیشه با کارای گذشتش مقایسه کرد، یادمه همین "گنج مظفر" که قدیم فیلمبرداری شده بود که جلو پخششو گرفتن و دو سال پیش پخش خانگی شد خیلی از این سریالای آخرش قشنگ تر بود.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
اميلى برنت تا جايى كه مى دونست بهش مربوطه و همون چيزايى كه قاضى مى دونست رو به ورا گفت...ولى ورا اين كارو نكرد...براى رسيدن به پسره،سريل رو كشت تا هم ارث برسه هم توجه رو ازش كم كنه.

خب من هم همین رو گفتم دیگه. :d ولی املی اصلا خودش رو مقصر نمیدونه. فقط ماجرا رو تعریف میکنه و این ورا رو به فکر فرو می‌بره که نکنه بقیه هم واقعا گناهکار باشن و فقط از نظر خودشون نیستن؟ ولی ورا به صورت ناخودآگاه می‌دونه که قاتل هست و ما این رو در صحنه‌ی آخر می‌بینیم که به خاطر عذاب وجدان و دیدن طناب دار و تاثیر روانی که روش می‌ذاره (چون به اون شعر اعتقاد داره و باور داره که سرنوشتش اینه) خودش رو می‌کشه. ولی املی حتی وقتی هم به ورا گفت اصلا خودش رو مقصر نمی‌دونست. البته تو سریال بیشتر به ورا می‌پردازه و اون‌جا که دست پسر رو می‌گیره و بهش لبخند می‌زنه کاملا نشون می‌ده که با خودش کنار اومده. ولی وقتی وارگریو میاد داخل اتاق و ورا ازش می‌خواد که آزادش کنه یه جورایی داستان رو عوض می‌کنه، ولی تاثیرش بیشتر بود. لذت بردم. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر