sabersk7

کاربر سایت
May 7, 2015
43
یه مرجع برای دانلود رایگان سریال و فیلم برام پ.خ کنید
ترجیحا رایگان باشه اگرهم پولی بود عیبی یوخ
ممممممنون

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خشن ترین مبارزات در بین تمام سریال های در حال پخش داره.تاثیر RAID رو نداره , ولی عالیه
نه مثل مبارزان ARROW که فوق العاده جکه

یعنی شما فکر کردی من اصلا مبارزات ارو رو جزو اکشن حساب می کنم ؟ تمرین مشت زنی یک بچه 5 ساله جلو کیسه بوکس اسباب بازی از مبارزه های ارو حرفه ای تره . :d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
جسیکا جونز داره نابود میکنه:-o:(
تا الان ۸ قسمت دیدم، و فقط میتونم بگم فوق العادست!!!
گفتن این حرف شاید واقعا شهامت و یا حتی شاید «جوگیر بودن» خیلییی شدیدی بخواد ولی میتونم بگم کیل گریو جزو بهترین کاراکتر های منفی ایه که توی فیلم و یا سریال دیدم! شاهکاره این کاراکتر! مخصوصا با بازی David Tannent با اون لهجه دلنشینش!

- - -ویرایش - - -

دوستان baby daddy رو تازه تموم کردم. سریال خنده دار جدبد ( خیلی قدیمی نباشه و کیفیت خوبی داشته باشه ) معرفی میکنید؟

BigBang Theory ، How i met your mother, modern family این سه سریال واقعا خوبن (هرچند هر سه افت و خیز داشتن) ولی جزو بهترین کمدی های اخیر هستن!

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
خب اینقد از Ash Vs. Evil Dead تعریف کردید همشو امشب دان میکنم ببینم چجوریه تا حالا که دو تا سریالا رو که با معرفی بچه های اینجا دیدم (fargo و The Leftovers ):x فوق العاده راضی بودم

البته هانیبال رو معرفی کردن که باهاش اصلا نتونستم کنار بیام :d تا حالا هم سریالا ی کمدی رو دنبال نکردم بیشتر با تمه جدی نظرمه ولی خب اینم میتونه تنوع بشه به نظرتون برای پیش زمینه احتیاج هست

فیلماشو رو هم ببیننم اونایی که بروس کمپل بازی کرده ؟ من فقط آخری رو دیدم فکر کنم نسخه 4 بود:d که بروس کمپل هم نبود

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
سلام
دوستان سریالی که تموم شده باشه و مثل BREAKING BAD و GOT جذاب باشه و خیلی تخیلی نباشه، چی پیشنهاد میکنید؟
سوال دوم اینکه، GOT فصل پنجمش اومده ؟

Sent from LG_G4

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
خب اینقد از Ash Vs. Evil Dead تعریف کردید همشو امشب دان میکنم ببینم چجوریه تا حالا که دو تا سریالا رو که با معرفی بچه های اینجا دیدم (fargo و The Leftovers ):x فوق العاده راضی بودم
فیلماشو رو هم ببیننم اونایی که بروس کمپل بازی کرده ؟ من فقط آخری رو دیدم فکر کنم نسخه 4 بود:d که بروس کمپل هم نبود

اخری بازسازی بود. اون سه تا فیلمو اگه ببینی بیشتر از سریال خوشت میاد چون سریال بازسازی نیست و ادامه ی اون فیلماس و رفرنس به قبل داره. رفرنسش جوری نیست که داستان رو نفهمی چون برا بیننده ی تازه وارد فلش بک گذاشتن و توضیح میدن ولی ممکنه یه سری از جوک ها و تیکه کلام هارو درک نکنی.

این Into the Badlands هم به نظرم اکشنش از استاندارد کارای تلویزیونی بالاتره. ولی بقیه چیزاش پایین تره :ی از جمله داستانش که خیلی cheesy هست و بازیگراش که افتضاحن. به محض اینکه بزن بزن هاش تموم میشه دیگه نمیشه تحملش کرد

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
سلام
دوستان سریالی که تموم شده باشه و مثل BREAKING BAD و GOT جذاب باشه و خیلی تخیلی نباشه، چی پیشنهاد میکنید؟
سوال دوم اینکه، GOT فصل پنجمش اومده ؟

Sent from LG_G4
fargo , better call saul , orange is the new black , vikings , true detective , justified , boardwalk empire
better call saul هم که مالِ اتفاقات قبل برکینگ بد هست
خسته نباشی یه چهار ماه دیگه فصل 6 میاد!فصل پنج که فروردین اومد:d

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
خب ، قسمت آخر هم رسید
بهترین بخش این قسمت به دو سکانس مشترک تعلق میگیره ؛ اولی صحبت های پدر زن Lou در مورد این زبانی که ساخت ( منو یاد MGS V انداخت D : )
دومی و بهترین بخش هم مربوط به هانزی بود و ربط دادنش به قصل یک که در واقع همون Mr Tripoli رییس فارگو بود (جراحی پلاستیک کرد انگار D : )که توسط لورن مالوو فصل یک کشته شد
اون پسر هایی هم که توی زمین داشتن بازی میکردن و آخر سرخپوست رفت سراغ ـشون و دزدیدشون و تبدیلشون کرد به همون Mr Wrench و Mr Numbers فصل یک .
خلاصه این که خیلی راضی بودم از فاینال! 10/10

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HIGH DEVS

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
زبان ها از وصف فینالی فارگو قاصره :| بی بروبرگرد 10/10 :| !!!

سورپرایزی که کردن ترکوند منو رسما :| ! یعنی همون لحظه سریالو pause کردم رفتم یه بار دیگه صحنه mr tripoli رو تو فصل 1 دیدم :| !!! چقدر خوب بود ! یعنی عاشق مغز سازنده ـم :D

• Like
Reactions: HIGH DEVS

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
بچه ها من این سریال های زیر رو دیدم حالا می خوام جدید شروع کنم . نظر بدین چی شروع کنم ؟

• Breaking Bad
  • Homeland
  • Person of Interest
  • Better call sul
  • Game of Thrones
  • Vikings
  • The walking Dead
  • Arrow
  • Power
  • The Blacklist
  • The American
  • Chicago PD
  • Big Bang
  • True Detective
  • House of Card
  • Fargo
  • Fear Twd
  • The Last Ship
  • The Killing
  • P.K Blinder
  • Daredevil
  • Blindspot
  • Mr.Robot
  • Orphan Black
  • Sherlock
  • The Man in the High Castle
  • The Leftovers
  • Dexter ( پنج شیش قسمت دیدم جذب نشدم )
  • Hannibal

این چهار تا مد نظرم هست . کسی اگه نظره دیگه ای داره ممنون می شم راهنمایی کنه .
ضمن اینکه بین این چهار تا کدوم اول پیشنهاد می شه ؟

1. Mad Men
  2. Legends
  3. Boardwalk Empire
  4. Narcos

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
فارگو دوستان عزیـز سال 2016 منتظر سیزن جدید نباشید ! :d

You won’t see Fargo in 2016
It’s a winter show
and we don’t have the time to film this winter
production for season 3 will likely begin in November of 2016

creator Noah Hawley

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
این چهار تا مد نظرم هست . کسی اگه نظره دیگه ای داره ممنون می شم راهنمایی کنه .
ضمن اینکه بین این چهار تا کدوم اول پیشنهاد می شه ؟

1. Mad Men
  2. Legends
  3. Boardwalk Empire
  4. Narcos

دومی که همین چند ساعت پیش خبر کنسلیش اومد . زیاد هم شنیدم قوی نیست.
اولی و چهارمی رو دیدم و به شدت راضیم . سومی هم تعریفشم خیلی شنیدم D :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر