Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,398
نام
Matthew
هانیبال رو من پیشنهاد نمیکنم کسی ببینه.
با اینکه سریال کم نقصی هست ولی واقعا روی روحیه آدم تاثیرات مخربی میذاره.
من یه فصلشو دیدم داشتم افسردگی میگرفتم.
کات کردم:d

- - -ویرایش - - -

الان دو سریالی که در بین این همه سریال تکراری و بدون جذابیت منو امیدوار کردن. همین فارگو و true detective هستش.
سریالهای فوق العاده این با اتمسفر منحصر به فرد.و تم داستانی جذاب.
عاشقشونم.
بعد بریکینگ بد و دکستر تنها سریال هایی هستن که منو به همون اندازه جذب خودشون کردن.
راستی better call saul هم خیلی عالیه.
سریالهایی مثل واکینگ دید و GOT و arrow و چندتا سریال دیگه برام معمولی بدون جذابیت شدن.

چمع کن باء :d
سریال عالی تو این سبک و سیاق خودشه، بخصوص اینکه اگر مثل من عاشق روانشناسی و اینجور مسائل باشی، میشه شب و روزت، هیچ سریالی رو اینطوری ندیده بودم که اینو دارم میبینم :d

پ.ن: اپیزود 10 رو هم دیدم ... فوق العاده بود.
بخصوص وقتی فهمیدم یه همچون بیماری ای که اشاره شد، واقعیت داره :o :d

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
پیشنهاد می کنم کامل ببینی. روحیات و تفکراتت رو تقویت می کنه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,839
نام
مهراد

Nahhhhh :d

پیشنهاد میکنم بشینی هر سه فصلش رو کامل با کیفیت 720 ببینی ، لامصب سریال نیس که ، با روح و روانت بازی میکنه. از نظر روانشناسی رقیب نداره تو سبک خودش. جوری با مغزت بازی میکنه که مطمعنم اگه تنهایی یه شب نگاش کنی حتی موقع تیتراژ اولیه هم صداش تو اتاقت بکوبه و حس ترس رو بهت القا کنه ، حالا بماند که شخصیت های سریال چقدر باهات پیوند خواهند داشت.

This is my Design ...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فصل سه فارگو قراره به قرن 21 برگرده. چند سالی بعد از فصل یک که تو سال 2006 میگذشت، و چند سالی قبل از زمان حال تا " This is a true story " همچنان حفظ بشه. ( برای "بر اساس ماجرای واقعی" بودن باید چند سالی از "ماجرا" گذشته باشه )
گفتن فصل سه به فصل یک و دو ارتباط داره و احتمالا یه سری از کاراکترای فصل یک و حتی شاید دو دوباره برگردن.

یه یارو تو فصل 1 بود که کر و لال بود :D ! اون تکلیفش امیدوارم روشن شه .
+
خود رئیس فارگو در آینده که حدس میزنم برادر وسطیه خانواد گرهارت هم هست ( ریشو ـه که پسرش افتاد زندان ) اونم نشون بدن که مالوُی اونم کشت یا نه :D چون یادم نمیاد اشاره شده باشه به کشته شدنش .

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
فردا فینال The Leftovers
و هنوزم تمدید نشده : |
یه مشت بولشت تمدید میشن اما این نمیشه ، حیف ...
---
راستی Transparent رو هم ببینین ، شاهکاره ، شاهکار
یعنی هر کی با همون موسیقی تیتراژ سریال جذبش نشد من اسممو عوض میکنم D :

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
خیلی وسوسه شدم برم جسیکا جونزو‌ ببینم. حالا اگه قبلش Daredevil و ندیده باشم مشکلی پیش میاد؟ یا اسپویلی از اون طرف؟
نه من الان قسمت ۶ ام تا اینجا که بهش ربطی نداشته تا اینجاش که داستان جذابی داشته امیدوارم همینطور جلو بره

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
خیلی وسوسه شدم برم جسیکا جونزو‌ ببینم. حالا اگه قبلش Daredevil و ندیده باشم مشکلی پیش میاد؟ یا اسپویلی از اون طرف؟

اتفاقا دردویل و جسیکا جونز یکم بیش از حد بهم بی ارتباطن. با اینکه جفتشون تو هلزکیچن هستن اما جوریه که انگار هرکدوم دارن تو یه دنیای دیگه زندگی میکنن و اصلا از وجود هم باخبر نیستن. که معلوم نیست چرا اینجوریه. رابطشون با اونجرز حتی از اینم بدتره و فقط یکی دو بار با عنوان " those guys " به اونجرز اشاره میشه :\
درحالی که تو Agents of SHIELD اینجوری نیست و فصل قبلش تکمیل کننده ی Captain America: Winter Soldier بود که اتفاقا سیزن خیلی خوبی هم بود.

آخرین ویرایش:

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
اتفاقا دردویل و جسیکا جونز یکم بیش از حد بهم بی ارتباطن. با اینکه جفتشون تو هلزکیچن هستن اما جوریه که انگار هرکدوم دارن تو یه دنیای دیگه زندگی میکنن و اصلا از وجود هم باخبر نیستن. که معلوم نیست چرا اینجوریه. رابطشون با اونجرز حتی از اینم بدتره و فقط یکی دو بار با عنوان " those guys " به اونجرز اشاره میشه :\
درحالی که تو Agents of SHIELD اینجوری نیست و فصل قبلش تکمیل کننده ی Captain America: Winter Soldier بود که اتفاقا سیزن خیلی خوبی هم بود.
اتفاقا بنظرم اینکه خیلی تو قید و بند این رابطه ها نباشن و تمرکز رو روی کاراکترای اصلی بزارن به محتوای داستان کمک بیشتری میکنه

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
368
نام
علی
اتفاقا بنظرم اینکه خیلی تو قید و بند این رابطه ها نباشن و تمرکز رو روی کاراکترای اصلی بزارن به محتوای داستان کمک بیشتری میکنه
این دوتا تقریبا دیگه رابطه ای با اونجرز و Agents of SHIELD ندارن
انگار نه انگار که فضایی ها حمله کردن به نیویورک و نصفه شهر ترکوندن یا هر هفته چنتا ناانسان میافتن به جون یه شهر!! کسی که میتونه ماشین چند سانتی متر از جاش بلند کنه خیلی واسشون تخیلی بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر