Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
TWD S06 E03
از حاجی بعیده:d
می خواست بره سمت الکساندریا برای کمک ولی بعد از حرفی که ریک توی بی سیم گفت و خودخواهی و کمک و این چیزا برگشت به کار قبلیش.

یا خود خدا ! سریال خیلی خوب شده ! وحشتناک بود اون صحنه که دختره که قوزک پاش پیچ خورده بود افتاد :(( و گلن :| !!! ریک هم که دستش bit شد + چجوری میخواد فرار کنه ؟ از پنجره بپره بره اون سمت مخالف ؟ حالا اگه شانس ماعه قسمت بعدی راجب الکساندریاعه :| :D
دست ریک موقعی که چاقوش شکست و می خواست اون قمه رو از بدن اون بکشه بیرون گرفت به قمه و برید.منم فکر کردم دندونی شده ولی نه.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
این گلن خط قرمز ماست ! اگر بمیره AMC رو میاریم پایین با بچه ها :| این قسمت سریال جذاب بود ولی کلیت هیچ هدفی رو دنبال نمی کنه ! خوب گیرم از این جا هم فرار کردن و رفتن بعد چی ؟ این که شد همون داستان های قبل که ... :|:|

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
این گلن خط قرمز ماست ! اگر بمیره AMC رو میاریم پایین با بچه ها :| این قسمت سریال جذاب بود ولی کلیت هیچ هدفی رو دنبال نمی کنه ! خوب گیرم از این جا هم فرار کردن و رفتن بعد چی ؟ این که شد همون داستان های قبل که ... :|:|
تو تراژدیکترین حالت همه میمیرن دونه دونه و میشه پایان سیاه

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,231
نام
Мojtaba
خبر خوب اینکه ریکی جرویس دوباره مجری Golden Globes شد . اجرای اولش که ماله سال 2010 بود خیلی خوب بود :d به خاطر تیکه هایی هم که میندازه و همین صراحتش ارزش داره مراسم دید.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
این قسمتش عالی بود برخلاف قبلی :d الان باید منتظر عاقبت دو نفر باشیم واسه همین سخت صبر کردن (البته الان میان قسمت بعد رو یه چیز شِر تحویل میدن که یه هفته دیگه هم صبر کنیم :|

ریک که 100% یه طوری در میره ولی به نظر اون خون و دل و روده واسه نیکولاس بود ، فعلا زوده یکی از گروه ریک بمیره

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896

سوالم در مورد این کامنتت اینه که توی یه دنیای اخرالزمان چی کار باید بکنن که ملت راضی باشن؟ :D فرار کنن میگین چرا فرار می کنن. یه جا مستقر میشن میگین چرا یه جا نشستن :D غیر این دو تا با روایت های مختلف یه دسته آدم چی کار باید بکنن؟ :D دامداری و کشاورزی؟

Amir United

کاربر سایت
Aug 1, 2012
42
سلام دوستان.

فصل ششم، آخرین فصل The Walking Dead هستش؟
برای فصل بعد هنوز تایید نشده اما تهیه کننده فیلم قبلا اعلام کرده تا فصل 11 یا 12 هم ایده دارن و آماده ساختن تا اون فصل هستن.
اگر این کیفیت رو بتونن ادامه بدن من بهشون توصیه می کنم حتی تا 21 و 22 ادامه بدن.

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
برای فصل بعد هنوز تایید نشده اما تهیه کننده فیلم قبلا اعلام کرده تا فصل 11 یا 12 هم ایده دارن و آماده ساختن تا اون فصل هستن.
اگر این کیفیت رو بتونن ادامه بدن من بهشون توصیه می کنم حتی تا 21 و 22 ادامه بدن.
جمله ی دوم مزاح بود؟ :D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سوالم در مورد این کامنتت اینه که توی یه دنیای اخرالزمان چی کار باید بکنن که ملت راضی باشن؟ :D فرار کنن میگین چرا فرار می کنن. یه جا مستقر میشن میگین چرا یه جا نشستن :D غیر این دو تا با روایت های مختلف یه دسته آدم چی کار باید بکنن؟ :D دامداری و کشاورزی؟

اینک آخرش چی ؟! درمانی ؟ چیزی ؟ ریشه ای اتفاق ؟! همینطوری فرار و فرار و تلاش برا زنده بودن بدون فهمیدن اینا جذابیتی نداره .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,156
نام
پویان
آقا این تک قسمستی که از سرلوک قراره بیاد؛ جریانش چیه؟
جدا از داستان اصلیه؛ دیگه؟
فصل چهارم کی پخش میشه؟

- - -ویرایش - - -

چند سوال در مورد کل GOT
بالاخره تونستم سریال رو از یکی بگیرم و کل پنج فصلو تو پنج روز دیدم:|
یه سری شخصیت بودن که کلا محو شدن:|
دایی استارک ها که از دست بالتون ها فرار کرد:|
کوچکترین بسر ند استارک با اون دختره وحشیه:|
اون فرزند نا خلف رابرت که خونشو دادن به زالو ها بعد فرار کرد:|
انجمن برادری:|
اینا برام سوال بود که چی شدن واقعا:|

سلام دوست عزیز
تمام سوالای شما تو کتاب ها پاسخ داده میشه.
ولی تو سریال همه رو حذف کردن.
هیچ کدوم از اونایی که بولد کردم تو کتاب ول نمیشن به امان خدا. اون پسر رابرت رو هم یادم نمیاد. کلا تو کتاب فرق داشت جریان پسر رابرت با اونی که تو سریال نشون دادن.
اون یخش انجمن برادری رو کلا تو سریال انگار حذف کردن و دیگه نمیخوان بهش بپردازن.
به نظر من فصل پنجم خیلی ضعیف بود.
به همه رفقام هم توصیه کردم برن کتاب ها رو بخونند.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
آقا این تک قسمستی که از سرلوک قراره بیاد؛ جریانش چیه؟
جدا از داستان اصلیه؛ دیگه؟
فصل چهارم کی پخش میشه؟
[/SPOILER]

اره مثل اینکه متفاوته. توی قرن 19 و دوره ویکتوریاییه لندنه.
فصل 4م هم سال بعدش انشالله:|

پ.ن. برای 3 قسمت مردیم از انتظار :|

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
@r0ss0neri
دقیقا ! چیزی که باعث میشه جذابیت پیدا کنه فهمیدن ریشه اتفاق هست.برن دنبال ارتش یا سیستم ردیابی چیزی که بشه باهاش جاهای دیگه رو دیدو فهمید که آیا همه دنیا این طوری شده یا نه.

دوستان یه سریال با تم سیاه و سرد مثل فصل اول ترو دیتکتیو معرفی می کنید بهم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• H^D^
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر