majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام دوستان.خبری از American Horror Story نیس؟
9 روز دیگه فصل جدیدش شروع میشه در مورد هتلو ایناس گویا
کاور فصل جدیدش:
MV5BNDI3NDYxMjc3OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjkyNzg0NjE@._V1_UY1200_CR85,0,630,1200_AL_.jpg

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اقا کسی با زیرنویس قسمتای اخر فصل دوم orange is new black مشکل داشته ؟ الان از قسمت 8 همه رو انگار یه گروه زده هر چی چرندیاته زدن تو زیرنویس کلا نابود کردن سریالو با این همه خلاقیت :| یعنی دو دقیقه از سریال هم مثل ادم زیرنویس نکردن . از چند تا سایت گرفتم همه همین بود انگار هیچکی دیگه زیرنویس درست نزاشته الان تا قسمت 11 دیدم احتمالا تا اخر این فصل همینطوری باشه کسی میدونه فصل بعد زیرنویسش درسته یا نه ؟ :(

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستانی که کتاب نغمه ای از آتش و یخ رو خوندن و البته داستان سریال رو تا پایان فصل 5 نگاه کردن اسپویل رو باز کنند یه سوال داشتم.

توی کتاب اگه اشتباه نکنم کتلین استارک دوباره زنده میشه. ولی تو سریال که کشتُ کشتارش رو زیاد کردن و کلا داستان سریال و کتاب رو از هم جدا کردن و مسیرشون رو از داستان جورج مارتین جدا کردن, خبری ازش نمیشه !

میخوام ببینم تو ادامه چه اتفاقی واسش میوفته و تا اینجایی که کتابای جورج مارتین بیرون اومده سرنوشتش چی میشه ؟ تا اینجای کتاب زنده هست میمیره یا مثل برادر ند مفقودالاثر میشه؟ :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
كست فوق العاده گرون قيمّت + برداشت هاي برون مرزي. چند ميليارد روي دست مردم خرج بزار كه فقط بگن قديما ما خيلي بدبخت بوديم LOL.

در اغراق کردن سریال که بحثی نیست رفته دقیقا یه اتفاقی رو با پایه قانون مصونیت اتباع آمریکایی جور کرده واسه شروع داستان که عملا رخ نمیداده.
ولی به نظرم بد نیست سریال من دو قسمتی دیدم یکی قسمت اول و یکیم امشب،کلا انتظار از سریال وطنی باید در حد بقیه چیزای مملکت باشه :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این Rick and morty چقد خوب داره پیش میره :D تا قسمت 7 دیدم قسمت 6 بنظرم جز بهترین قسمتاش بود، ایدش بشدت عالی بود در کنار طنز عالی، پخش زمین شده بودم بعضی جاهاش :))
این فصلش از قبلی بیشتر حال داد!
واقعا ایده های جالبی داره این سریال، حیف به چشم نمیان این سریالا

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
این Fear of Walking Dead رسما مشکلات خانوادگی رو به تصویر میکشه. متاسفانه برای این مشکلات خانوادگیشون هم از بازیگرهای بسیار لوس و مسخره ای استفاده شده. سر جمع تو این 5 قسمت شاید نیم ساعتش مفید بود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
کسی خبری از فصل دوم fargo نداره؟
12 اکتبر، یعنی کمتر از دو هفته دیگه شروع میشه :x
موضوعش با فصل قبل فرق داره و مطمئنن کستشم فرق داره، کستشو نگاه کردم بعضیاشون معروفن اما دیگه مارتین فریمنی توشون نیست :(( نصف حالی که با فصل اولش کردم بخاطر بازیه عالیه مارتین فریمن بود :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر