Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
من که Prison Break رو ندیدم ینی خوشمم نمیاد
ولی برخلافِ خیلیا که نقطه ی شروع سریال دیدنشون با Prison بود من خودم قبل از اینکه شروع بشه و تو ایران طرفدار پیدا کنه How I Met Your Mother و Friends رو میدیدم ینی کلا با این 2تا سریال من هم سریال بین شدم:d

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
سام
سه یا چهار قسمت فصل اول سریال orange is the new black رو دیدم
کلا در همین حده یا بهتر میشه؟
چون خیلی چیز خاصی نداشت
انقدر اسم oz & mad man & justified رو آوردن اینجا (فکر کنم یکی دیگه هم بود) میخوام شروعشون کنم
زیرنویس درست حسابی فارسی دارن یا نه؟
چون زبانم اصلا در اون حد قوی نیست
پ. ن: واقعا به جز لویی الان سریال کمدی پیدا نمیشه؟
هر چی رو میرم سراغش در بهترین حالت معمولی هست

سریال به این خوبی، دیگه می‌خواستی چی داشته باشه؟ :d

این دوستانی که میان میگن پریزن بریک بد بوده و دراپ کردمو و... اینا احتمالا تازگی و بعد از دیدن سریالای تاپ دیدن سریالو.
اون موقع که ما اینو‌دیدم چون واقعا سریال امریکایی چیز نویی بود کلی شگفت زده شدیم و با این فیلم حال کردیم.

بخوای اثر رو با خودش مقایسه کنی که نمی‌شه. البته حتی اگه این‌طور هم مقایسه کنی این سریال باز هم ایراد داشت.

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
تا قسمت شیش true detective رو دیدم . و مشخصن تا اینجا ده ثانیه خوب داشت . فک کنم همه هم بدونن کدوم ده ثانیه . کلن یه کارکتر خانم رو هم خوب در آوردن کار هر کسی نیست ! هر چی ما چند ماهه میگیم توو گوششون نرفت .

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
تا قسمت شیش true detective رو دیدم . و مشخصن تا اینجا ده ثانیه خوب داشت . فک کنم همه هم بدونن کدوم ده ثانیه . کلن یه کارکتر خانم رو هم خوب در آوردن کار هر کسی نیست ! هر چی ما چند ماهه میگیم توو گوششون نرفت .
قسمت 7 رو ببین خیلی خوب بود
mr robot‌ قراره کلا چند اپیزود باشه این فصل ؟
فک کنم 10 قسمت

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
عجب سریالی بود این Agent Carter.هشت قسمت کاملن هیجان انگیز.من Agents of shield رو از از بریک فصل دوم دیگه دنبال نکردم ولی بنظرم اونو تعطیل کنن کلا بیان رو همین کار کنن.
خیلی خوب بود لعنتی:d

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
دوستان من سريال زياد ديدم يه مدتي بود سريال هاي كه دنبال ميكردم تموم شده بود بيشترشون از اكتبر به اون ور سيزن جديدشون شروع ميشه واسه همين اين Mr.robot رو شروع كردم ببينم واقعا تا قسمت سوم بيشتر نتونستم تحمل كنم اين قدر كه مسخره بود و كند پيش ميرفت داستان ادم حوصله اش سر ميرفت از قضا من يه سريالي دانلود كرده بودم و ميدونستم خوبه ولي وقت نميكردم ببينم سريال اسمش sons of anarchy هست خلاصه امروز سه قسمت فصل يك رو ديدم پاك ديونه شدم سريال به شدت عالي هست واقعا الان ميفهمم كه نصف عمرم به فنا بوده :D

Send from Tapatalk

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
دوستان من سريال زياد ديدم يه مدتي بود سريال هاي كه دنبال ميكردم تموم شده بود بيشترشون از اكتبر به اون ور سيزن جديدشون شروع ميشه واسه همين اين Mr.robot رو شروع كردم ببينم واقعا تا قسمت سوم بيشتر نتونستم تحمل كنم اين قدر كه مسخره بود و كند پيش ميرفت داستان ادم حوصله اش سر ميرفت از قضا من يه سريالي دانلود كرده بودم و ميدونستم خوبه ولي وقت نميكردم ببينم سريال اسمش sons of anarchy هست خلاصه امروز سه قسمت فصل يك رو ديدم پاك ديونه شدم سريال به شدت عالي هست واقعا الان ميفهمم كه نصف عمرم به فنا بوده :D

Send from Tapatalk

SOA سریال خوبیه ولی اصلا در حد نصف عمر بر فنا بودن نیست (نظر شخصی) . فصل 4 و 5 رو اگه ترکیب میکردن و یه فصل 13 قسمتی میدادن خیلی بهتر بود ، تو این 2 فصل خیلی افت کرد نسبت به فصلای دیگه

2 مشکل اساسی هم که باهاش داشتم ، یکی جلوه های ویژه ـش بود که خیلی فاجعه بودن ، یعنی از اونجا که ساخت ساز تو دورنما رو نشون میداد بگیر تا سکانس پایانی که در حد جلوه های ویژه وطنی بود (اگه ایرانیا بهتر نباشن) :d

مشکل دیگمم با اون 2 جا گیر دادن الکیش به ما ایرانیا بود ، یعنی خیلی تـ...ـماتیک خواستن فقط یه تیکه ای به ما بندازن

یه صحنه فیلم هم خیلی جک بود ، اونجا که دختر تیگ رو جلوش سوزوندن ، یعنی عکس و العمل رفتارش حتی در حد کسی مبود که دارن سگشو میکشن :|

ولی در کل سریال خوبیه و ارزش دیدن داره

پ.ن: من همه قسمتای Mr.Robot رو دانلود کردم ، انقدر گفتید بده الان رغبت نمیکنم شروع کنم دیدنشو ، نمیخوام شروع کنم بعد بیخیال بشم اصلا خوشم نمیاد از این کار حالمو میگیره ، یه دفعه سر iZombie این اتفاق افتاد اصلا تا 1 هفته هیچ سریالی رو ندیدم ، اونم رفیقام گفتن نبین ولی میخواستم واسه تنوع یه فیلم زامبی محور هم ببینم که :(

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
SOA
پ.ن: من همه قسمتای Mr.Robot رو دانلود کردم ، انقدر گفتید بده الان رغبت نمیکنم شروع کنم دیدنشو ، نمیخوام شروع کنم بعد بیخیال بشم اصلا خوشم نمیاد از این کار حالمو میگیره ، یه دفعه سر iZombie این اتفاق افتاد اصلا تا 1 هفته هیچ سریالی رو ندیدم ، اونم رفیقام گفتن نبین ولی میخواستم واسه تنوع یه فیلم زامبی محور هم ببینم که :(

تا چایی که یادمه اکثرا از Mr. Robot تعریف کردن :d
انصافا سریال خوبیه، البته شاید در حد اون نمره 9ـش نباشه ولی ارزش داره نگاه کنی + قسمت 6 ـش واقعا عالیه :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
SOA پ.ن: من همه قسمتای Mr.Robot رو دانلود کردم ، انقدر گفتید بده الان رغبت نمیکنم شروع کنم دیدنشو ، نمیخوام شروع کنم بعد بیخیال بشم اصلا خوشم نمیاد از این کار حالمو میگیره ، یه دفعه سر iZombie این اتفاق افتاد اصلا تا 1 هفته هیچ سریالی رو ندیدم ، اونم رفیقام گفتن نبین ولی میخواستم واسه تنوع یه فیلم زامبی محور هم ببینم که
والا اینجا که اکثر بچه ها خوششون اومده از Mr robot و خیلی درصد کمی هستن که دراپ کرده باشن، نمونش همین نظر سنجی که با وجود True Detective که طرفدار زیاد داره اوله خودش خیلیه.

در کل سلیقه ای هست سریالش، شاید داستان خیلی تند و خفن و پر هیجان پیش نره ولی اینقدر دیالوگ و کست و نحوه روایت داستان و ... عالیه که اصلا خسته کننده نمیشه سریال.

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من شخصا وقتی پای mr robot میشینم محو بی رحم بودن دنیای سریال و فیلم برداری و تدوین فوق العاده ـش میشم.به اینا بازی فوق العاده ی رامی مالک و همچنین موسیقی های فوق العاده هم اضافه کنید.اگر دنبال داستان سریع و پرهیجان هستید بعید میدونم جذب بشید چون بیشتر تاحالا دیالوگ محور بوده و داستان هم آروم پیش رفته.
قسمت 6 ـم هم اصلا متوجه گذشتن زمان نشدم و واقعا نمیشد پلک زد و شخصا منو میخکوب کرد.

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
عجب اپیزودی بود لامصب
این Gillian Anderson عجب بازیگر فوق العاده ایه...
اون صحنه ی بین ویل، بدیلیا و بیمارش رفت تو لیست صحنه های مورد علاقه م...تمام وقت پشت مانیتور میخکوب شده بودم...
دیالوگای رد دراگون و هانیبال پشت تلفن با هم عالی بود...
Why did NBC cancel Hannibal again?:|:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر