N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
بزارین تو اسپویلر بد نیست. خیلیا سریالو ندیدن.
دیروزم 40م جان بود با 1روز تاخیر تسلیت میگم:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این قسمت True Detective عالی بود. خوبه این دو سه قسمت باقیمونده حداقل مثل فصل اول باشه.

از زمانی که فصل دوم شروع شده هر وقت قسمت جدید اومده همه میان میگن این قسمت دیگه عالی بود و امیدوارم بقیه فصل مثل فصل اول باشه! :D یکی از تکراری ترین کامننت هایی هم هست که آدم میتونه بخونه :D

قسمت ششم از یه سریال 8 قسمته هستیم و هنوز ملت امید دارن سریال بهتر بشه!

آخرین ویرایش:

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
پیرو این فصل ترو دتکتیو! :d

76459019284033443922.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من فقط یه سوال برام پیش اومده اونم اینه که کسایی که از این فصل TD انقدر بدشون اومده چرا دراپ نمیکنن که هم خودشونو راحت کنن هم ما ؟

پ.ن : نظر شخصی یه چیزه تحمیل و مسخره کردن هم یه چیز دیگه ! :)

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
قسمت ششم از یه سریال 8 قسمته هستیم و هنوز ملت امید دارن سریال بهتر بشه!

با فصل 5 GOT آشنایی؟ :D تا قسمت 7 معمولی بود (هرچند هموناشم خیلی دوست داشتم من)... بقیش ترکوند. تــــــرکــــــــــونــــــد

پ.ن. TD ندیدم اصن :D

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
من فقط یه سوال برام پیش اومده اونم اینه که کسایی که از این فصل TD انقدر بدشون اومده چرا دراپ نمیکنن که هم خودشونو راحت کنن هم ما ؟

آی قربون دهنت.والا
فقط باید از سریال هایی حرف بزنیم و بحث کنیم که بابِ میلِ دوستان هست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid

موافقم، خودمم زیاد با این فصل حال نکردم همون اوایل ول کردم ولی اینجا کسایی که هم بدشون میاد هم دنبال میکنن اکثرا فن دو آتیشه فصل اول بودن و وقتی با همچین سیزنی روبرو میشن خو نمیتونن به راحتی بزارنش کنار :D طبیعیه خوب.

بنظرم ترو دتکتیو باید راه خودشو میرفت تا اینکه اینطوری تغییر سبک و مدل بده.
الان یکی با فصل اول حال میکنه از فصل دوم متنفره یکی با فصل اول حال نکرده با فصل دوم حال میکنه کم دیدم کسی که با هر دو فصل خیلی حال کرده باشه :D

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,101
نام
پوریا

موافقم، خودمم زیاد با این فصل حال نکردم همون اوایل ول کردم ولی اینجا کسایی که هم بدشون میاد هم دنبال میکنن اکثرا فن دو آتیشه فصل اول بودن و وقتی با همچین سیزنی روبرو میشن خو نمیتونن به راحتی بزارنش کنار :D طبیعیه خوب.

بنظرم ترو دتکتیو باید راه خودشو میرفت تا اینکه اینطوری تغییر سبک و مدل بده.
الان یکی با فصل اول حال میکنه از فصل دوم متنفره یکی با فصل اول حال نکرده با فصل دوم حال میکنه کم دیدم کسی که با هر دو فصل خیلی حال کرده باشه :D

این فصل رو هنوز ندیدم. میخوام بزارم کامل شه بعد بگیرمش. ولی انگار خیلی بهش ایراد میگیرن. یه جورایی کند هست ولی در عمق شخصیت پردازی و داستان بری میبینی سریال آبکی نیست. حداقل فصل قبل که اینطور بود.

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
سیزن 2 Penny Dreadful چقدر فوق العادست.فعلا 2 قسمت اول رو دیدم.اکتینگ , اتمسفر کشنده لندن و داستان همه تو بالاترین سطح ممکن هستند.تو هیچ سریالی لندن ویکتوریایی رو به این زیبایی ندیدم.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
خیلی خوب بود
خیلی خیلی خوب بود
همه چی قسمت عالی بود
موسیقی سکانس های آخر محشر بود ، اتمسفر اون خونه ، فلش بک های بزریدیس ، همه چی خیلی سینمایی بود و استانداردش بالا بود!
یه ساعت اپیزود انگار 10 مین بود : |
نمیدونم هنوز چرا میگین این فصل بده
رفرنس هایی که به فصل قبل میده نابود میکنه آدمو ، مخصوصا این قسمت که دیگه عالی بود ، اینو داشته باشین

*حجم عکس ها پایینه*

60929697131250180142.jpg

من مطمئنم این کارآگاه خانوم قصه ی ما این یه گذشته خیلی تاریکی داره تو بچگی که نامربوط به اون فرقه کذایی فصل قبل و همچنین باباش(؟!) نیست ، خلاصه خیلی fu*ked up ـه بیچاره D :

این تیکه عالی بود ، پاره شدم از خنده:))

43488447051301340395.jpg

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
حالا الان جو راه افتاده و همه یه ایرادی می گیرن...ولی بخدا من همون فصل یکم مه انقد دوسش داشتم نصف اتفاقاتشو نفهمیدم...به نظرم یه افت محسوسی این سیزن داشته ولی هنوزم از لحاظ اینکه یه سریال با استاندارد های سینما هست تجربه ی جذابیه

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
هانیبال خیلی خوب شده. کاملا به نقطه ی اوج بین این سه سیزن رسیده. این ریچارد ارمیتاژ، هم تیپ فوق العاده ای براش نوشتن هم قیافه اش درکنار بازیش به شدت به نقشش میاد. کاملا پتانسیل consider شدن تو این جایزه های تلویزیونی رو داره. بلکه یکم احتمال برداشتن فصل 4 بیشتر بشه. درکل انتخاب بازیگرهای این فصل بجز "چیو" عالی بود.
اگه فصل بعدی درکار باشه هم الن پیج رو برا کلاریس درنظر دارن که انتخاب خوبیه. فعلا بهترین سریال تابستون با اختلاف زیاد برا من هانیبال بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر