Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
دوستان چند سریال معرفی کنید به سبک 24 یا person of interest
برای داداشم میخوام...
اصلن درام تو کارش نباشه(از breaking bad متنفره:|)
قسمت های زیادی ازش اومده باشه(میخواد کنترات بگیره...حوصله نداره یک هفته صبر کنه برا قسمت جدید :d:d)
ممنون
ray donovan هم خوبه تا چند روزه دیگه سیزن 3 ـش هم میاد

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
هانیبال اگه کنسل بشه من خودم میرم شبکه NBC رو آتیش می زنم:dهر قسمتش شاعرانه تر و زیباتر از قبلی هست،یعنی اگه داستان هم نداشته باشه و فقط مجموعه تصاویر باشه باز هم قشنگه،بعضی قسمت ها انگار یک تابلوی نقاشی بسیار عجیب و زیبا رو دارم نگاه می کنم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
خیلی عجیبه که مرگ Jon Snow هیچ تأثیر خاصی روی من نداشت. :| با اینکه شاید محبوب ترین کاراکتر سریال برای من بود، ولی انقدر توی این سریال کاراکترهای خوب از بین رفتن که برام عجیب بود چطوری Jon Snow هنوز زنده هست و هر قسمت منتظر از بین رفتنش بودم.
کلاً نویسنده های سریال/کتاب انقدر در مورد اتفاقات تلخ و سنگین زیاده روی کردن که تأثیرش رو برای من از دست داده. :D
Cersei هم از این بدبخت تر نمیتونست بشه! با اینکه جزو کاراکترهای خیلی منفور من هست، ولی دلم براش سوخت. چه عقده گشایی ای بکنه بعداً! :D اون زنیکه هم انقدر گفت Shame که فکر کنم امشب کابوس Shame ببینم! :|

راستی اون تیکه ای که Sansa شمع روشن کرد چقدر افتضاح بود! یعنی من منهدم شدم از خنده!! بنده خدا Brienne این همه مدت مثل جغد نشسته بود توی سرما و یخبندون به اونجا نگاه میکرد، دقیقاً 1 ثانیه بعد از اینکه رفت شمع روشن شد!

آخرین ویرایش:

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
نمیدونم پست قبلی من برا چی پاک شد در صورتی که من توی اسپویلر هم گذاشته بودم!!!

بچه ها به نظرتون اون محافظ جدید پادشاه همونی که روزه سکوت داشت شاه سابق نیست که دوباره به یه نحوی زنده شده؟

نه , اون کوهه
بازیگر جان راست گفته که برنمیگرده چون به احتمال خیلی زیاد جان وارگ میشه میره تو بدن گوست

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
:))
a9Pbxxm_460s_v1.jpg
زود بود!؟:D

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
572
نام
Yashar
سلام

دوستان سریال The Wire چطوره؟ پیشنهاد می کنید؟

پخشش از کی شروع شده و تا حالا چند فصلش اومده؟
حتما نگاش کن یکی از بهترین سریالایه hbo هست
یه 6-7سالی هست تموم شده ;)

پ.ن:5 فصل اومده 2002-2008

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر