mriman

کاربر سایت
Oct 29, 2014
190
نام
iman
خب دوستان سری دوم سریال زیبای Breaking Bad هم ساخته شد و داره هم اکنون از شبکه یک پخش میشه با بازی زیبای برایان کرنستون و ااران پاول و همکاری ویژه بازیگران ایرانی حمیدرضا آذرنگ شهرام حقیقت دوست. برید ببینید بخندید لذت ببرید از این همه خلاقیت در سینمای ایران:d:))=))=)):)):d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
'DAREDEVIL' SEASON 2 Logo Released

Jon Bernthal برای نقش The Punisher در فصل دوم DAREDEVIL حضورش تایید شد

همچنین مارول نام سریال AKA Jessica Jones به Jessica Jones تغییر داد و AKA از نام این سریال که قرار است توسط Netflix منتشر شود حذف کرد

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
خب دوستان سری دوم سریال زیبای Breaking Bad هم ساخته شد و داره هم اکنون از شبکه یک پخش میشه با بازی زیبای برایان کرنستون و ااران پاول و همکاری ویژه بازیگران ایرانی حمیدرضا آذرنگ شهرام حقیقت دوست. برید ببینید بخندید لذت ببرید از این همه خلاقیت در سینمای ایران:d:))=))=)):)):d

من تلویزیون نمیبینم،اتفاقی چشمم خورد به ظاهر شخصیت اصلی بعد جویای داستان شدم و فهمیدم چه شاهکاری ساختن...! کپی برداری هم یه حدی داره ! :|

mriman

کاربر سایت
Oct 29, 2014
190
نام
iman
من تلویزیون نمیبینم،اتفاقی چشمم خورد به ظاهر شخصیت اصلی بعد جویای داستان شدم و فهمیدم چه شاهکاری ساختن...! کپی برداری هم یه حدی داره ! :|
البته شاید اسم اینو نشه گذاشت کپی برداری بگیم easter egg بهتره:)):d
احتمالا نویسنده و کارگردان هم بازی میکنن هم breaking bad میبینن
البته از نظر من این کار جذابیت تلخی رو داره از یک جهت جالب ولی از جهتی دیگه چرا باید این همه تقلید

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
جریان چیه؟کدوم سریال؟اسمش چیه؟

شبکه 1 حول و حوش ساعت 10 شب پخش میشه اسمش هم "جاده قدیم" ـه.اون چیزی که من دیدم یه تقلید مسخره از Breaking Bad بود که با فضای روستایی و این چرت و پرتا ترکیبش کرده بودن8-|

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
شبکه 1 حول و حوش ساعت 10 شب پخش میشه اسمش هم "جاده قدیم" ـه.اون چیزی که من دیدم یه تقلید مسخره از Breaking Bad بود که با فضای روستایی و این چرت و پرتا ترکیبش کرده بودن8-|

تقلید مسخره نیست یه Parody هه !! خود کارگردان و نویسنده هاش هم اعلام کردن ! فقط هم 4 قسمت مربوط به این Parodyهه
ندونسته حرف نزنید

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
تقلید مسخره نیست یه Parody هه !! خود کارگردان و نویسنده هاش هم اعلام کردن ! فقط هم 4 قسمت مربوط به این Parodyهه
ندونسته حرف نزنید

گفتم که تلویزیون نمیبینم...اون قسمتش خیلی جدی به نظر میرسید شبیه بقیه پارودی هایی که دیدم نبود چون اکثرا با کمدی و شوخی با اثر اصلی همراه هستن.
بعد اینا اجازه ای چیزی هم برای این کار گرفتن یا کلا محض فان بوده؟

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
سریالش کلا فانه و در مورد یه زن و شوهر روستاییه که هر چند قسمت با یه موضوع جالب برخورد میکنند
یه چند قسمت هم واسه فان شخصیت های والتر وایت و جسی ( اسی :D ) رو وارد سریال کردند
واسه همچیین چیزی اجازه لازم نیست

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
Jon Bernthal، بازیگر شین تو سریال The Walking Dead، تو سیزن دوی دردویل نقش پانیشر رو بازی می کنه. البته هنوز معلوم نیست که پاینشر به عنوان متحد دردویل تو سیزن 2 ظاهر میشه یا رقیبش!

11407105_382738291937272_277256547754460095_n.jpg

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
سریالش کلا فانه و در مورد یه زن و شوهر روستاییه که هر چند قسمت با یه موضوع جالب برخورد میکنند
یه چند قسمت هم واسه فان شخصیت های والتر وایت و جسی ( اسی :D ) رو وارد سریال کردند
واسه همچیین چیزی اجازه لازم نیست

ولی اون یه قسمتی که من دیدم اصلا کمدی خوبی نداشت:d
بعد یه چیزی هم هست مثلا پدر من که کلا BD رو ندیده بود چطوری باید متوجه این قضیه میشد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر