UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
امار بیننده های هانیبال هم اومد. 0.7 adults
پایین ترین امار بیننده بین پریمیر سه فصل ( مساوی با فصل قبل ). دراکولا هم رو 0.7 بود و کنسل شد... (هرچند هزینه های دراکولا بالاتر بود) تو فصل جوایز هم که کسی تحویلش نمیگیره. همون آمازون و نتفلیکس بیان برش دارن راحت شیم.
من تازه شروع کردم دیدنشو و الان وسطای فصل یک هستم
باید بگم وقتی هر قسمت تموم میشه هیچ عطشی برای پلی کردن قسمت بعدی ندارم:|اصلا جذاب نبوده برام تا حالا نمیدونم قسمت های بعدی و یا فصل بعد میخواد خیلی بهتر شه یا نه!؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
باید بگم وقتی هر قسمت تموم میشه هیچ عطشی برای پلی کردن قسمت بعدی ندارم:|اصلا جذاب نبوده برام تا حالا نمیدونم قسمت های بعدی و یا فصل بعد میخواد خیلی بهتر شه یا نه!؟
منم کلا با فصل اولش حال نکردم اما خوب سر فصل دوم کلا روند داستانیش متحول میشه و خیلی بهتر میشه در کل.
بنظرم تا فصل دوم ادامه بده اگه از فصل دومم خوشت نیومد دیگه قیدش بزن :D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481

دقیقا منم همینطور بودم
یه چند قسمت از فصل یک دیدم دراپ کردم : D
---
صبر واسه True Detective و Leftovers خیلی سخته : |

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من فصل 1 هانیبال رو تا اپیزود10 دیدم و به مدت 8 ماه بیخیالش شدم:d.حدود 3 هفته پیش دوباره ادامه دادم و واقعا فصل 2 با 1 برای من حداقل از زمین تا آسمون فرق میکرد و خوشحالم که کامل دراپش نکردم.فصل 2 داستان شخصی تر میشه و خیلی جذاب پیش میره.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بالاخره با تاخیر سریال daredevil را دیدم واقعا نسبت به سریال های ابرقهرمانی کیفیت ساخت خوبی داشت داستان با دنیای تاریک مثل سری بتمن .مکالمات بین کارکترها سطح بالا بود همینطور مبارزات نسبت به سریالی مثل arrow بهتر کار شده و باور پذیرتر بود. امیدوارم برای فصل بعد برن سراغ ویلن خفن تر و از قبلی ها بکشن بیرون !

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
البته شایعه شده بود که استاتهام قرار نقش

بولز آی

رو بازی کنه اما امروز یه خبر خوندم در موردش که می گفت تو فیلم های مارول مامانبزرگم رو هم بیارید می تونه سوپرهیرو شه، پس فکر نکنم چنین چیزی شه! :|
یا شاید هم میگه فیلم های مارول افتضاح ـن و سریال هاش طبیعی ـن :-؟

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
دوستان یکی که The Flash و Arrow رو دنبال می کنه ممکنه بگه اول باید کدوم رو ببینم؟

اگه از سیزن یک میگی اول باید دو سیزن ارو رو ببینی بعد بری سراغ سه ارو و یک فلش هم زمان.
اپیزودها هم اول فلش هر هفته می اومد، بعد ارو، اما یکی دو هفته مثلاً فلش نمی اومد، ارو می اومد، یا برعکس.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
چرا این Orphan Black , Penny Dreadful خوبن؟:d به طرز خیلی خوبی بهتر از فصل های قبلشون هستن! PD که فصل یک خواب اور بود این فصل هیجان جالبی داشته تا الان ، OB هم مثل دو فصل قبل عالیه!
خیلی عجیبه کسی راجع به این دوتا حرف نمیزنه.:|:d

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
چرا این Orphan Black , Penny Dreadful خوبن؟:d به طرز خیلی خوبی بهتر از فصل های قبلشون هستن! PD که فصل یک خواب اور بود این فصل هیجان جالبی داشته تا الان ، OB هم مثل دو فصل قبل عالیه!
این Orhpane Black رو من تا همین فصل سه که اومده 1080 دانلود کردم با زیرنویس ولی نمیدونم چرا حسش نیست:d (البته میدونم بشینم ببینم همه رو با هم میبینم:d)

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین

جان من بر چه اساسی گفتی penny dreadful فصل یک خواب اور بود؟؟
اون همه ماجراهای ومپایر و جن گیری و... کشک بودن؟؟ ( اسپیول نیست اساس داستانه)
در کنار fargo و td و got بنظرم بهترین فصل اول.(شروع) رو داشت
فصل ۲ هم ماشالله تا اینجا عالی بوده

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
من چند وقت پیش یه قسمت از Homeland رو دان کردم، ولی حال و حوصله نداشتم و درست ندیدمش. با این که خوشم اومد ولی چن تا سریال دیگه هم همزمان داشتم میدیدم گفتم بعد از اونا.
چند روز پیش اینجا یه سوال در مورد یه سریال دیگه پرسیدم که پویا جان جواب دادن و به Homeland اشاره کردند. منم گفتم یه قسمتشو که دیدم بد نبود، حالا که وقت دارم بشینم ببینمش. امروز چند قسمتشو باهم دیدم و باید بگم که فرسخ ها از اون چیزی که فکرشو میکردم بهتر بود! نمیدونم چرا این جا حرفی در موردش زده نمیشه، سریال به این فوق العادگی هیچ بحثی در موردش نمیشه، واقعاً تعجب آوره. :-?
The Americans رو هم یه قسمت ازش دیدم خوب بود و حتماً ادامه میدمش... از پویا جان هم خیلی ممنونم بابت توضیحاتی که در مورد این سریال داد و باعث شد من به دیدنش ترغیب بشم :x

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
الآنِ شبکه یک سریال (یا هر چی) به اسم جاده قدیم داره نشون میده! اول آهنگو شنیدم گفتم چقد شبیه Breaking Badـه! نگاه کردم دیدم طرف چقد شبیه والتر وایته! الآن هم دقیقا نمیدونم هدف چیه ولی طرف داره تو آزمایشگاه شیشه میسازه! اونم آبی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر