M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
این هانیبال چه طور سریالیه؟
یعنی از نظر شما واسه منی که True Detective و Sherlock و BB و TWD رو خیلی دوست دارم، می تونه جذاب باشه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این هانیبال چه طور سریالیه؟
یعنی از نظر شما واسه منی که True Detective و Sherlock و BB و TWD رو خیلی دوست دارم، می تونه جذاب باشه؟
در کل فازش با سریالایی که گفتی کلا فرق داره!
جو خیلی سنگینی داره و همینطور بشدت خشن پر از دیالوگای پر معنا مثل ترو دتکتیو، فصل اول بیشتر با داستانای پلیسی دنبال میشه و تقریبا کل فصل سر پیدا کردن قاتل ها هست ولی فصل دوم بیشتر حالت درام پیدا میکنه و داستان پیچیده تر میشه و من با فصل دوم خیلی حال کردم بر خلاف فصل اول.
در کل سریال سطح بالایی هست بشین ببین.

- - -ویرایش - - -

چطوری این سریال های ایرانی رو دنبال می کنین؟ :d یکی از حال بهم زدن ترین و رو اعصاب ترین کمدی های چند ساله اخیر همین شعمدونی هست! مخصوصا اون پسر کوچیک ِ که شبیه عقده ها میمونه! :d:|
من خودم درامای ایرانی رو اصلا دنبال نمیکنم چون رسما هیچ چیز خاصی ندارن که ارزش نگاه کردن داشته باشه و اکثرشون هم پایانای مسخره ای دارن مگه اینکه زمان پخشش بیوفته موقع ناهار و شام اون موقع چون خانواده معمولا میبینن منم میبینم.
اما کلا طنزای ایرانی رو دنبال میکنم بیشترشو اونایی که ارزش دیدن داشته باشه.
این شمعدونی رو هم بیشتر بخاطر شخصیتای جالبی که داره دنبال میکنم وگرنه از نظر داستان خیلی رو اعصابه سریالش شدید:D
اتفاقا همون پسر کوچیکه خیلی جالبه با اینکه اونم رو اعصابه ولی بازیگرش نسبت به سن پایینش خیلی قشنگ بازی میکنه، بنظر استعداد داره.
---

در مورد در حاشیه هم حسم دیگه نسبت به سریالای مدیری پریده! نه اینکه بد باشه ولی وقتی با سریالی قدیمیش مقایسه میکنی راحت میشه اسم بول شت روش گذاشت :D
از همون چند سال پیش که مهران مدیری رو از تلویزیون بیرون کردن و دیگه کاراش رفت توی مغازه ها بجا اینکه روی داستان و طنز سریال کار کنه و یک چیز خوب در بیاره، بیشتر روی دیالوگا کار میکنه تا یک مفهوم سیــاسی احتماعی خیلی شدید رو برسونه و برا همینم هست که این چند تا سریال آخرش همیشه بهش گیر داده میشد و از آخر مجبور میشد یک سر هم بندی الکی بکنه و تمومش کنه.
آخریشم که در حاشیه بود که صدا همه پزشکا رو در اورد ولی خوب خداییش حقایقو داشت میگفت.

اما ولی از نظر ساخت شخصیت کارای مدیری خیلی به چشم میاد! موقع پخش در حاشیه هر جا میرفتی میدیدی یکی داره ادا "واس ماس" "ماس ماس" در میاره :D

آخرین ویرایش:

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
برای شروع خیلی خوب بود . و البته بشدت شامل طنازی های دوریبین و کارگردان ! (خیلی بشدت زیاد یه عالمه :D ) ( اینا خوراکه موزیک ویدیو ساختنن ! )
فقط توصیه میکنم باندهای کامپیوترتون اگه مث من Microlabـه هزار سال پیشه فعلا سراغش نرین یا تو TV ببینین :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
اگه مثل من حواستون به The Man in the High Castle نبوده، احتمالا سورپرایز میشید که چقدر نقداش خوبه و تقریبا همه دارن ازش تعریف میکنن. بر اساس کتاب فیلیپ کی دیک هست که جنگ جهانی تموم میشه ولی متفقین جنگ رو میبازن و هیتلر و متحدین برنده ی جنگ میشن و دنیا در تاریکی و این حرفا فرو میره. یکی از تهیه کننده هاش ریدلی اسکات هست.
یه سری گفتن حتی بهترین سریال آمازون هست ( اگه بهترینش رو Transparent حساب کنیم ) و با اختلاف زیاد نقداش از بقیه پایلوت هاشون بهتر بود و کاملشو سفارش دادن.
بقیه پایلوت های آمازون امسال شامل Point of Honor میشه که یه سوپ اپرا تو زمان جنگ داخلی امریکا هست و گفتن به حد خنده داری بده و کنسل شد. یکی از نویسنده های اصلی لاست هم پشتش بوده (Carlton Cuse)
Down Dog که کمدیه و درمورد یه معلم یوگا و دائم الstone هست که با دوست دخترش برک آپ میکنه و حالا باید به زندگیش سر و سامون بده! اینم نقداش جالب نیست و به نظر کنسل بشه بهتره.
Cocked که نویسنده ی lie to me پشتش هست و جیسون لی هم توش بازی میکنه درمورد یه خانوادس که تو بیزینس اسلحه هستن ( از جنس قانونیش ) . اینم گویا meh بوده و یه سری هم از خط داستانی و طرز فکری که پشت سریال بوده انتقاد کردن که گویا بیش از حد از حمل اسلحه و آزاد بودنش طرفداری کرده.
The New Yorker Presents به نظر جالب میاد یه مستند درمورد New Yorker هست و یه مستند ساز بزرگ یعنی Alex Gibney هم تهیه کنندشه . بعد از The Man in the High Castle مثبت ترین نقدهارو داره و کاملشو سفارش دادن.
Salem Rogers: Model of the Year 1998 هم اخرین کمدی آمازون هست که درمورد یه سوپرمدل که بعد از یه مدتی تو rehab بودن دوباره میخواد به دنیای مدل ها برگرده. نقداش میکسه.
Mad dogs هم که بازسازی ورژن بریتیش هست و اینم کاملشو سفارش دادن.

آخرین ویرایش:

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
خب اگه BB رو کامل دیدید بشینید Better Call Saul هم ببینید، کلاً چند قسمت بیش تر نیومده!
شرلوک بی بی سی هم یه جنایی ـه که به نظرم خوشتون میاد! بعضی قسمت هاش دنبال قاتل یه آدم مرده هستن ولی اکثراً داستان هاش خیلی جذابن.
Person of Interest هم اگه دنبال یه اکشن عالی با یه داستان عالی تر می گردید پیشنهاد میشه (فقط داستان از همین سیزن 1 جذابیتش شروع نمیشه :| :-" )
BCS رو هم یادم رفت بگم دیدم.
با پلیسی جنایی کلا حال نمی کنم.
Person of Interest هم یه سرچ کردم پلیسی هست مث که؟!

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
امار بیننده های هانیبال هم اومد. 0.7 adults
پایین ترین امار بیننده بین پریمیر سه فصل ( مساوی با فصل قبل ). دراکولا هم رو 0.7 بود و کنسل شد... (هرچند هزینه های دراکولا بالاتر بود) تو فصل جوایز هم که کسی تحویلش نمیگیره. همون آمازون و نتفلیکس بیان برش دارن راحت شیم.

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Blacklist-season-2-trailer.jpg

10/10

یعنی میشه بهتر از این سریال ؟ بعد سریال Dexter برای من دومین سریال ـه که اصلا این آخرش من دهنم باز موند فصل دوم از فصل اول باحال تر

اصلا این Redington وقتی حرف می زنه .. آدم حال می کنه هم لحجه هم کلماتش ... سریالش منو قشنگ کامل کرد

هر کی ندیده از دست داده !

فصل سومش کی میاد ؟

احتمال داره رد با لیز رابطه عشقولانه بگیرن ؟ اگر بشه خوب میشه ... ولی خب از یه طرف رد نباید نقطه ضعف داشته باشه

Last edited by a moderator:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
آره راس میگی :D ولی خوب ببین عارف مادرش مشخص شد پدرش هم میگه تیر زده .. حالا من یه احتمال میدم پدری که تو صحنه تیر خورد همین طرف باشه چون شبیهش بود و فقط یه تیر زد .. ریموند هم آدم سر سختیه .. خیلی هم ریموند گفته من دختر داشتم و زندگی .. آره اینم میشه :D من اون صحنه که دختره اون یارو رو برد گفت از گروهیم و دمبه تیر خورد کفم برید فک کردم واقعیه :D اصلا عالی بود !

فصل سوم کی میاد ؟

نفس گیر بود پایان فصل 2

سریال نبود بزنیم بر بدن مثل این بگیره مارو ؟

POI هم هنوز تموم نکردم

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
آقا امروز دنبال یه زیرنویس بودم که دیدم قسمت 3 فصل 6 Justified ترجمه شده
banana_smiley_28.gif
امیدوارم شروع کرده باشن به ترجمه ما هم فیض فصل 6 رو ببریم

گشتم نبود نگرد نیست :d. بی زیرنویس ببین اگه متوجه میشی اگه ن که بی خیالش شو

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
دوستان بین True Blood و دکستر و Weeds کودوم رو پیشنهاد میدین؟ :d میدونم هیچ ربطی به هم ندارن ولی خب از هرسه تا چیزایه خوبی شنیدم و همچنین خئلی طولانین.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
اگه مثل من حواستون به The Man in the High Castle نبوده، احتمالا سورپرایز میشید که چقدر نقداش خوبه و تقریبا همه دارن ازش تعریف میکنن. بر اساس کتاب فیلیپ کی دیک هست که جنگ جهانی تموم میشه ولی متفقین جنگ رو میبازن و هیتلر و متحدین برنده ی جنگ میشن و دنیا در تاریکی و این حرفا فرو میره. یکی از تهیه کننده هاش ریدلی اسکات هست.
یه سری گفتن حتی بهترین سریال آمازون هست ( اگه بهترینش رو Transparent حساب کنیم ) و با اختلاف زیاد نقداش از بقیه پایلوت هاشون بهتر بود و کاملشو سفارش دادن.
بقیه پایلوت های آمازون امسال شامل Point of Honor میشه که یه سوپ اپرا تو زمان جنگ داخلی امریکا هست و گفتن به حد خنده داری بده و کنسل شد. یکی از نویسنده های اصلی لاست هم پشتش بوده (Carlton Cuse)
Down Dog که کمدیه و درمورد یه معلم یوگا و دائم الstone هست که با دوست دخترش برک آپ میکنه و حالا باید به زندگیش سر و سامون بده! اینم نقداش جالب نیست و به نظر کنسل بشه بهتره.
Cocked که نویسنده ی lie to me پشتش هست و جیسون لی هم توش بازی میکنه درمورد یه خانوادس که تو بیزینس اسلحه هستن ( از جنس قانونیش ) . اینم گویا meh بوده و یه سری هم از خط داستانی و طرز فکری که پشت سریال بوده انتقاد کردن که گویا بیش از حد از حمل اسلحه و آزاد بودنش طرفداری کرده.
The New Yorker Presents به نظر جالب میاد یه مستند درمورد New Yorker هست و یه مستند ساز بزرگ یعنی Alex Gibney هم تهیه کنندشه . بعد از The Man in the High Castle مثبت ترین نقدهارو داره و کاملشو سفارش دادن.
Salem Rogers: Model of the Year 1998 هم اخرین کمدی آمازون هست که درمورد یه سوپرمدل که بعد از یه مدتی تو rehab بودن دوباره میخواد به دنیای مدل ها برگرده. نقداش میکسه.
Mad dogs هم که بازسازی ورژن بریتیش هست و اینم کاملشو سفارش دادن.

من تیزرش رو دیده بودم و به نظرم سریال خوبی میومد . یکم قبل دیدم اپیزودش اومد زدم تو دانلود. نقداش به کنار ولی به خاطر فضاش دیدن داره . ترکیب داستان ک دیک و حال و هوای شبه وولفنشتاین باید چیز خوبی از آب در بیاد

- - -ویرایش - - -

دوستان بین True Blood و دکستر و Weeds کودوم رو پیشنهاد میدین؟ :d میدونم هیچ ربطی به هم ندارن ولی خب از هرسه تا چیزایه خوبی شنیدم و همچنین خئلی طولانین.

شما سریع السیر بشین سر دکستر. ندیدن این سریال حرام است حرام . بعد حالا ببین کدوم رو حال داشتی اگه جو ترسناک دوست داری ترو بلاد رو اول ببین اگه درام دوست داری ویدز ولی چیزی که مهمه تا دکستر هست طرف اون دو تا دیگه نباید رفت

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
اول بشین ویدز رو ببین چون هر قسمت ـش نیم ساعت بیشتر نیست بعدم بشین راحت دکستر رو ببین!:d

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
اقا من تو GOT اصلا با این دنریس تارگریان حال نمیکنم نمیشه بمیره؟:d
یه حالت مغروری داره که اصلا خوشم نمیاد
پ.ن=الان نیاین بگین چرا اسپویل کردی:|نظر شخصی بود:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mla
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟