veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
من به شخصه فیلم ایرانی خیلی کم نگاه میکنم و اگر هم ببینم اغلب ناقص و هر چند قسمت یه بار هست بجز مواردی تک و توک ، دلیلش به خاطر پایانشونه که یا به عروسی ختم میشه یا یه طوری آبدوغ خیاری جمعش میکنن که نمیفهمی چی شد اصلا !

در حاشیه هم زیاد خوب نبود (البته کارای مدیری همیشه حدود قسمت 30 به بعد تازه قشنگ میشن) اما یه خوبیی که داشت این بود خیلی خوب داشت حقایق وضعیت پزشکی ایران رو میگفت حالا با کمی اغراق ( که یه دفعه به پزشکامون برخورد و جمعش کردن) اما این شمعدونی رو بعد چند قسمت اصلا ندیدم ، اصلا نمیشد بهش گفت طنز چون اصلا نمیخندوند آدمو ، کارای قبلی صحت هم بخاطر نویسنده ها و تیم بازیگری قویتر و طنازشون بود که خوب در اومده بودن ولی این آخری بازیگراش به نظرم به درد فیلم طنز نمیخورن واسه همین بد شده (حداقل تا جایی که من دیدم)

بحث طنز شد یاد کارای قبلی مدیری و رضا عطاران افتادم ، انصافا فیلمای قشنگی بودن 8-|

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
رفتیم یه سری سریال بزنیم بر بدن

این Blacklist تا قسمت 10 فصل دومش دیدم عالی

این Mr.Robot هم خیلی بهم چسبید :D !

چقد تند تند میبینی . این بلک لیست ماه هاست در هارد در لیست انتظاره .
حالا که تو دیدیش باید ببینم ولی هنوز دکستر ، Arrow ، Justified ، Gotham ، Mad Men و Vikings نصفه موندن:)) . فقط Game Of Thrones رو عین آدم و سر وقت دارم می بینم

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
چطوری این سریال های ایرانی رو دنبال می کنین؟ :d یکی از حال بهم زدن ترین و رو اعصاب ترین کمدی های چند ساله اخیر همین شعمدونی هست! مخصوصا اون پسر کوچیک ِ که شبیه عقده ها میمونه! :d:|

حالا به شمعدونی کاری ندارم . ولی سریال های ایرانی هم توشون تک و توک اثر قابل دیدن و خوبی ساخته میشه . مثل راه بی پایان -وضعیت سفید البته خب مشکل این جاست چند سال یک بار همچین سریال های خوبی ساخته میشن و بیشتر پر کمدی های درپیت و آثار توهمی و مثلا جدی کارخانه تولیدی سیروس مقدم شده

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
چطوری این سریال های ایرانی رو دنبال می کنین؟ :d یکی از حال بهم زدن ترین و رو اعصاب ترین کمدی های چند ساله اخیر همین شعمدونی هست! مخصوصا اون پسر کوچیک ِ که شبیه عقده ها میمونه! :d:|

نه انصافا شعمدونی سریال خوبیه چند قسمتشو دیدم خوشم اومد
و یه چیز دیگه اگه داری فیلم یه سریالی رو میبینی که دنبال اینی خوبه یا بده الا بهت حال نمیده

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,228
نام
Мojtaba
این اپیزود اول بد نبود ولی کمی به خاطر فلش بک ها بعضی جاها سخت میشد زمان حال رو با گذشته تشخیص داد. از اونجایی که روال سریال دیگه از اون حالت فصول قبل که هر اپیزود برای خودش تقریبا داستان مجزایی داشت در اومده و کل سری یک داستان رو روایت می کنه تو قسمت های بعدی قطعا بیشتر در مورد انگیزه ها رفتار های شخصیت ها توضیح داده میشه. به علاوه جای خالی جک و ویل هم خیلی احساس میشد چون کاملا تو این دو فصل بهشون عادت کرده بودیم نبودشون (گرچه سریال در مورد هانیباله) احساس میشد.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان فصل سوم هانیبال , یکی توو اسپویل به من بگه . خیلی کوتاه , سریال حالت جنایی فصل اول رو داره یا حالت فلسفی فصل دوم ؟

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
سلام
دوستان مجرب پیشنهاد بدن من چه سریالی رو شروع کنم.
Got , BB رو دیدم
2 و3 قسمت وایکینگز رو هم دیدم حال نکردم.
کلا از فیلم و سریالهای تخیلی و سوپر هیرویی و از داستان های جنایی هم که یکی مرده دنباله قاتلن خوشم نمیاد. :|
پیشنهادتون چیه هفته ای یک ساعت بیکاری بشینیم ببینیم؟ طنز هم نباشه.
Mad man چطوره؟

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
سلام
دوستان مجرب پیشنهاد بدن من چه سریالی رو شروع کنم.
Got , BB رو دیدم
2 و3 قسمت وایکینگز رو هم دیدم حال نکردم.
کلا از فیلم و سریالهای تخیلی و سوپر هیرویی و از داستان های جنایی هم که یکی مرده دنباله قاتلن خوشم نمیاد. :|
پیشنهادتون چیه هفته ای یک ساعت بیکاری بشینیم ببینیم؟ طنز هم نباشه.
Mad man چطوره؟

خب اگه BB رو کامل دیدید بشینید Better Call Saul هم ببینید، کلاً چند قسمت بیش تر نیومده!
شرلوک بی بی سی هم یه جنایی ـه که به نظرم خوشتون میاد! بعضی قسمت هاش دنبال قاتل یه آدم مرده هستن ولی اکثراً داستان هاش خیلی جذابن.
Person of Interest هم اگه دنبال یه اکشن عالی با یه داستان عالی تر می گردید پیشنهاد میشه (فقط داستان از همین سیزن 1 جذابیتش شروع نمیشه :| :-" )

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Eddie Izzard عالیه. حیفه که کامل خورده بشه و دیگه نباشه. یه بار کمدی ترسناکی به سریال میده. مکالمه اش با هانیبال عالی بود. مخصوصا اون جمله ی " It's only cannibalism if we're equals. " که به نظر تنها آدمی که equal با هانیبال هست ویل گراهام باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر