soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
دوستان این سریال پیکی بلایندرز رو شروع کردم 3 قسمتش رو دیدم ولی متاسفانه تا اینجا خیلی منو مجذوب نکرده در ادامه بهتر میشه؟
اصلا ارزش داره دنبال کنم یا نه؟

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
دوستان این سریال پیکی بلایندرز رو شروع کردم 3 قسمتش رو دیدم ولی متاسفانه تا اینجا خیلی منو مجذوب نکرده در ادامه بهتر میشه؟
اصلا ارزش داره دنبال کنم یا نه؟

بله ارزش داره و یکی از بهترین ها تو این سبک هست!:d چطوری جذب نشدی هنوز؟:-/ موسیقی شروع هر قسمت کافیه تا با کله جذبش بشی :d به طور کلی هرچی جلوتر میره بهتر میشه و روند بهتر شدنش تا پایان فصل 2 ادامه داره.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
ssvovhhux1krbl90a0j9.jpg

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
Sherlock Special Set in Victorian London
^^^^ Follow up عکس هایی که وحید امروز و چند هفته پیش از این قسمت خاص شرلوک گذاشت گفتم شاید عکس ها فیلم بازین ولی EW یه خبر با همین عکس گذاشته بود و با moffat که سازندش هست مصاحبه کرده بودن که قراره این قسمت توی دوره ویکتوریایی لندن باشه و از اون حالت اصلی 3 قسمته کلا خارجه ، بنظرم خیلی خوبه که کامبربچ و فریمن نقش کارکتراشون رو توی دوره اصلی که باید باشن برن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
این قسمت از Better Call Saul واقعا عالی بود! :| حرف نداره این سریال :x

توجه به جزئیات گیلیگان منو کشته! چه توی بریکینگ بد چه توی این:
تیکه دستشویی یارو قلدر ریشو ـی که رفت بیرون یکی از تحت تعیقبای پلیس توی اول اپیزود که Wanted ـا رو نشون میداد بود :D
اونجا هم که خدمتکاره میخواست واسشون قهوه بریزه به همه تعارف کرد شوهره قهوه میخواست خدمتکاره هم رفت ضایع شد :p جزئیات منو کشته :p

مخ نویسنده هم تو حلقم سر صحنه مایک وقتی میخواست پولارو بدزده! هی داشتم با خودم فک میکردم این مایک چرا وارد این قضیه شد میخواد چیکار کنه گفتم شاید من جایی رو متوجه نشدم بعد که با اون روش پولارو پیدا کرد هنگ کردم :D
گویا نویسنده با روش های دزدی کاملا آشنا هست :|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,166
نام
∂αнмα

تیکه دستشویی یارو قلدر ریشو ـی که رفت بیرون یکی از تحت تعیقبای پلیس توی اول اپیزود که Wanted ـا رو نشون میداد بود :D
اونجا هم که خدمتکاره میخواست واسشون قهوه بریزه به همه تعارف کرد شوهره قهوه میخواست خدمتکاره هم رفت ضایع شد :p جزئیات منو کشته :p

مخ نویسنده هم تو حلقم سر صحنه مایک وقتی میخواست پولارو بدزده! هی داشتم با خودم فک میکردم این مایک چرا وارد این قضیه شد میخواد چیکار کنه گفتم شاید من جایی رو متوجه نشدم بعد که با اون روش پولارو پیدا کرد هنگ کردم :D

من اون اول تو لیست هرچی دنبال یـ نفر گشتم که تو BB هم حضور داشته پیداش نکردم اگه یـ ایستر اگی چیزی در این منباب میزاشت خیلی خوب میشد :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,166
نام
∂αнмα
52566576278420179057.jpg

از این بابا هم خبری نشد به احتمال زیاد اخر فصل می بینیمش (کلا یـ بار اول فصل اومد یـ بار هم نیم فصل این دفعه باید اخر فصل بیاد قاعدتا :-? :D) خودم احتمال میدم در نقش ناجی ظاهر بشه :| :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
52566576278420179057.jpg

از این بابا هم خبری نشد به احتمال زیاد اخر فصل می بینیمش (کلا یـ بار اول فصل اومد یـ بار هم نیم فصل این دفعه باید اخر فصل بیاد قاعدتا :-? :D) خودم احتمال میدم در نقش ناجی ظاهر بشه :| :D

ماشالله چقدر هم اسلحه داشت:d

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
دوستان چند ماهی از سریال بدور بودم :d به سوالام پاسخ بدید:
فصل جدید GOT کی پخش میشه شنیده بودم تو ایام عید میاد؟
بعد این سریال true detective فصل دومش قرار نیست بیاد؟

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,560

اون چاقه ضمنا یکی از کساییه که تو سیزن 5 بریکینگ بد تو ساخت اون مگنت خفن دست داره:D

مایک هم اون کارو احتمالا به خاطر این کرد که سر قضیه دفترچه و اینا به جیمی بدهکاره:D
@KiLL3R/4/Ev3r
اهم اهم:D

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,836
نام
مهراد
عجب اپیزودی بود خدایی ... خیلی حال کردم ، به نوعی میشه گفت بری با افزایش سرعت خودش بر میتونه برگرده به گذشته از مرگ سیسکو هم جلوگیری کنه ... البته اگه این اتفاق نمی افتاد فکر کنم مرگ کیتلن هم قطعی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر