Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
HBO will premiere game of thrones season 5 in over 170 countries simultaneously on April

TURN خویه ؟ :biggrin1: شروع کنم ؟ :biggrin1:
نـه خوب نیست شروع نکن .
savage1-smiley.gif
:d

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
دوستان یه سریال میخوام تازه شروع کنم به دیدن ممکنه که راهنماییم کنید؟
سریال حوصله سر بری نباشه و کلیف هنگر تو داستان داشته باشه نه که مثل خیلی از سریال های الان فقط قسمت اخر مید سیزن و سیزن فینالی کلیف هنگر داشته باشه.از اون طرف تینیجری هم نباشه :D
یه سری از دوستان The American -American Horror Story - The Returned - Bosch رو پیشنهاد دادن؟
اگه ممکنه راهنمایی کنید از این بی سریالی در بیام.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
پویا جان میشه یه لیستی چیزی از سریال های جدیدی که شروع شدن تو سال جدید و ارزش دیدن دارن بدی؟ عید امسال یذره بزنیم به بدن :d خیلی ممنون.

sahandx360

کاربر سایت
Sep 12, 2010
2,257
دوستان Brooklyn Nine-Nine خوبه؟!من قسمت اول و دوم سیزن 1 رو دیدم راضی بودم!
دوتا گلدن گلوب هم که گرفته,به نظرتون سریالش ارزشِ وقت گذاشتن داره؟!!!:d
من تا آخرین قسمت دنبال کردم، به نظرم خیلی کمدی خوبیه بازی کست و کارکتر ها هم عالی. یه شباهت هایی به The office داره، طبیعتا هنوز به اون سطح نرسیده :d
Andy Samberg و Andre Braugher تو نقششون فوق العاده ان :d بقیه همونطور که گفتم عالین ولی این دوتا یه سطح بالاترن :d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
پویا جان میشه یه لیستی چیزی از سریال های جدیدی که شروع شدن تو سال جدید و ارزش دیدن دارن بدی؟ عید امسال یذره بزنیم به بدن :d خیلی ممنون.

سریالایی که امسال تازه پخششون شروع شده ( و خوب باشن ) خیلی زیاد نیست.

Poldark
Fresh Off the Boat
Marvel's Agent Carter
Empire
Wolf Hall
Better Call Saul
Catastrophe
The Last Man On Earth
Unbreakable Kimmy Schmidt

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اینترنت حجمی هم خیلی بده ها :| الان دارم لحظه شماری میکنم ساعت 1 شب بشه ترافیکم ندارم که الان دانلود کنم :(
میمیرمو زنده میشم تا ساعت 1 :|

Holy Moly :D
985e6aa84a7143c86d9448c52deb89ac2c05917c.png
337c31182fb12291b24f3a4c67deefc2e27b5cf7.png

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
منم اینترنت حجمیه ، 480 میگیرم اما صبر نمیکنم ! صب تا عصر که کلاس و درس ، بعدم کار ، دیگه حال ندارم تا 1 صبر کنم ، دانلود میکنم ، میبینم میگیرم میخوابم :D

ویرایش :

چقدر خوب بود این قسمت Better Call Soul !
خداییش اگه کسی هم این سریالو ببینه ، هم twd ، به این روند مسخره ای که twd گرفته ، نمیگه روند خوب و ...

آخرین ویرایش:

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
چی میشه گفت؟! عالیییییی 10/10
عجب اپیزودی بود!!! خیلی وقت بود با یه اپیزود انقد حال نکرده بودم، از bb هم میخواد جلو بزنه این سریال :d

iphone5s

کاربر سایت
Feb 3, 2015
43
منم اینترنت حجمیه ، 480 میگیرم اما صبر نمیکنم ! صب تا عصر که کلاس و درس ، بعدم کار ، دیگه حال ندارم تا 1 صبر کنم ، دانلود میکنم ، میبینم میگیرم میخوابم :D

ویرایش :

چقدر خوب بود این قسمت Better Call Soul !
خداییش اگه کسی هم این سریالو ببینه ، هم twd ، به این روند مسخره ای که twd گرفته ، نمیگه روند خوب و ...

نیازی نیست ترول بازی دربیاری

هرکسی سلیقه ای داره :) به عنوان مثال شما از این سریال یا از انیمه های کودکانه یا از سریال هایی که برای بچه دبیرستانی ها ساخته میشه خوشت میاد :) ولی خیلی از مخاطبین t wd رو برتر از هر سریالی میدونن

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
والا نمي دونم چي بگم قسمت پنجم به نظرم خيلي ضعيف بود و هيچ حرف خاصي براي گفتن نداشت قسمت ششم خوب بود ولي نه اينقدري كه هايپ ايجاد كرديد سريال خوبيه يه چيزي در حد فصل دوم بريكينگ بد ولي هنوز با درجه شاهكار مثل فصل چهار و پنج بريكينگ بد خيلي فاصله داره به نظر من بهترين قسمت از بين اين شش تا همون اپيزود دوم بود كه توكو حضور داشت

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi

هرکسی سلیقه ای داره :) به عنوان مثال شما از این سریال یا از انیمه های کودکانه یا از سریال هایی که برای بچه دبیرستانی ها ساخته میشه خوشت میاد :) ولی خیلی از مخاطبین t wd رو برتر از هر سریالی میدونن

این چه طرز حرف زدنه ؟ ترول بازی ؟ انگار دارم حرفا یک بچه 14 ساله رو میخونم که تازه میخواد با بیان مفاهیم این چنینی خودی نشون بده .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

انیمه کودکانه؟:D

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی

لطفا معنی کلماتو یاد بگیرید و بعد به کار ببرید.
اگر هر کسی سلیقه ای داره پس ایشون کاملا حق داره نظرشو در مورد سریال بگه.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
"I was the only one that could get him to debase himself like that... And it was for nothing. I made him lesser. I made him like me... And the bastards killed him anyway."
Emmy ـه Johnathan Banks رو بدین بره:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر