Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
f24053a96053c4611143ce8b652d0be1c992eb98.jpg

کوه فصل 1 کجا این کجا ، بستارد بودن از قیافه اون می ریخت این یکی شبیه بچه مثبتاست

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
^^^^^

بله درسته ولی ایشون که بچه مثبت هست از قویترین انسان های روزی زمینه :d درحالی که اون شخص عمرا جزو 20 تا مرد قوی دنیا هم نیست :d قدش هم کوتاه تره و زور کمتری هم داره :d

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
^^^^^

بله درسته ولی ایشون که بچه مثبت هست از قویترین انسان های روزی زمینه :d درحالی که اون شخص عمرا جزو 20 تا مرد قوی دنیا هم نیست :d قدش هم کوتاه تره و زور کمتری هم داره :d

آخه ببین اصلا قیافش به اون وحشی گری های کوه نمیخوره ، اینو بزار کنار سندور از لحاظ قیافه، وحشی گری سندور در مقابل گریگور هیچه

یکی از بزرگترین خیانت های سریال به کتاب حذف تقریبیه کوه بود

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
از این قسمت خوشم نیومد :| خیلی چرت و بیهوده گذشت :| ولی خب برای اتفاقاتی که قراره تو قسمتای بعد بیوفته یه مقدمه مثل این قسمت نیازه

من فکر کنم اون تفنگ که ریک قایم کرد رو دختره برداشته ، البته ممکن هم هست یکی دیگه تو گشت زنی برداشته یا مثل ترمینوس (همین بود اسمش دیگه؟!) یه چند نفر دیدبانی میکردن و دیدن کجا گذاشته

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

This is not an accident. “It’s designed to tell you that Don is going somewhere,” Matthew Weiner says.
“He could be going to work, he could be going away from work. But there is a feeling of, I hope, a little bit of a desperate drive.
We see him in his car, and we see that he’s alone, and I think you just have to basically feel that there’s going to be a sense of motion ...
The final seven episodes of Mad Men begin airing in just five weeks

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
از این قسمت خوشم نیومد :| خیلی چرت و بیهوده گذشت :| ولی خب برای اتفاقاتی که قراره تو قسمتای بعد بیوفته یه مقدمه مثل این قسمت نیازه

من فکر کنم اون تفنگ که ریک قایم کرد رو دختره برداشته ، البته ممکن هم هست یکی دیگه تو گشت زنی برداشته یا مثل ترمینوس (همین بود اسمش دیگه؟!) یه چند نفر دیدبانی میکردن و دیدن کجا گذاشته

“It’s not going to happen. We won’t get weak. That’s not in us anymore. We’ll make it work. If they can’t make it, then we’ll just take this place.” یه کشتار دیگه از ریک و گنگ در پیش داریم :D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
این سریال لعنتی فوقالعادست از دو جهت 1- هم داره خاطرات و جو bb رو برامون زنده میکنه 2- خودشم به عنوان یه سریال مستقل عالیه
داستان خیلی خوب داره پیش میره فکر نمیکردم اینقدر خوب در بیاد انتظار داشتم یچیز اب بندی باشه که بخاطر اسم BB از کنارش یه نونی بخورن
این ساول بدبختم دست کمی از والتر نداره خیلی سختی کشیده
مایک=))
در نگاه اول تشخیص دادم اون پسره صدا پیشه VAAS ــه صداش خیلی قشنگه
اون صحنه ایی که اول سریال نشون داد بعد از وقایع BBــه؟

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان سریال The 100 چطوره کسی دیده ؟
پیشنهاد میکنید ایا ؟

يه سريال تينيجري از يه شبكه تينيجري
از نظر من ارزش ديدن نداره و خسته كننده است و يه جورايي چند تا سريالو با هم مخلوط كردن
حالا باز هم ميل خودته ، ميخواي ١ قسمت بگير ببين چون سليقه اي هست

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
يه سريال تينيجري از يه شبكه تينيجري
از نظر من ارزش ديدن نداره و خسته كننده است و يه جورايي چند تا سريالو با هم مخلوط كردن
حالا باز هم ميل خودته ، ميخواي ١ قسمت بگير ببين چون سليقه اي هست

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

یک سریال خوشت ساخت هست اتفاقا
چون چهارتا تينيجر توش هستن دلیل نمیشه.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
“It’s not going to happen. We won’t get weak. That’s not in us anymore. We’ll make it work. If they can’t make it, then we’ll just take this place.” یه کشتار دیگه از ریک و گنگ در پیش داریم :biggrin1:

آره مثکه این دفعه دیگه قرار نیست به F برن بلکه قراره به F بدن :d

این سریال لعنتی فوقالعادست از دو جهت 1- هم داره خاطرات و جو bb رو برامون زنده میکنه 2- خودشم به عنوان یه سریال مستقل عالیه
داستان خیلی خوب داره پیش میره فکر نمیکردم اینقدر خوب در بیاد انتظار داشتم یچیز اب بندی باشه که بخاطر اسم BB از کنارش یه نونی بخورن
این ساول بدبختم دست کمی از والتر نداره خیلی سختی کشیده
مایک=))
در نگاه اول تشخیص دادم اون پسره صدا پیشه VAAS ــه صداش خیلی قشنگه
اون صحنه ایی که اول سریال نشون داد بعد از وقایع BBــه؟

موافقم :d فوق العاده در اومده سریالش ، بر خلاف BB از همین اول عالی شروع کرده
آره، رفته شیرینی پزی باز کرده :d
اونجا که رفت تبلیغات ضایش رو دوباره دید ، دوست دارم بدونم بعدش چی میشه ، معلومه دلش برای اون روزا تنگ شده ، خیلی دوست دارم بدونم میخواد چیکار کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر