shahab

کاربر سایت
Apr 14, 2006
150
نام
shahab
بنظرم قضیه اینطوریه:
فک میکنم خود راس الغول وقتی دید این اینقدر آدم توانایی هست مخصوصا کشوندش بالای کوه تا اونجا باهاش مبارزه کنه و بعد شکستش بده و بندازش پایین تا با اون ماده ها روح و روانش بهم بریزه و بتون الیورو بکشونه طرف خودش!!!
اگه اون مکان ها واقعا وجود داشته باشه خود راس الغول مطمئنن ازش باخبر هست و همچین ویلین خوفی همچین سوتی نمیده!

کلا این فصل ذهنارو بدجود به چالش کشید لامصب :D

دوستان پریویو قسمت 10 اومده این طور که نشون میده یکی میره بالا سر الیور ولی نشون نمیده کیه به نظرم یا اون یارو ژاپنیه یا خود مالکوم نجاتش میده

shahab

کاربر سایت
Apr 14, 2006
150
نام
shahab
اگر به دعوای الیور و راس دقت کنید میبینین که راس هی یکی دیگه میاد جاش :d بیکاریما :| :d
این که خوبه بعد از این که شمشیر رو از تو بدن الیور میکشه بیرون یه لحظه دوباره الیور رو نشون میده که اصلا جای زخم شمشیر رو نداره

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
@magiteq
مرسی داداش.
اگه کسه دیگه ایی هم دیده یه نیم نظری بده ممنون میشم :d

کلا دنبال یه چیز هستم که یه 5-6 فصلی پخش شده باشه(حالا یا تموم شده باشه یا در حال پخش)
که تو این یه ماه بشینم ببینم.
سیتکام طولانی هم استقبال میشه.

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
ادم اینچا میاد احساس میکنه اومده به تاپیک ارو و د فلش!
مام که حالمون از جفت اینا بهم میخوره!
البته ارو فصل اول خوب بود!
این قسمت های اخیر هم که دیگه نگو ....نفش اول این سریال سر از یه سریال دیگه در میاره!خدایا توبه!

Super Hazrd

کاربر سایت
Oct 7, 2014
48
دوستان با توجه به این که Arrow و The Flash جدیدا به هم مرتبط شدن، امکانش هست که در آینده بین سریال گاتهام با این دو سریال ارتباطاتی برقرار بشه؟

چون بعضی از دشمنان مثلا Arrow بیشتر دشمن‌های اصلی بتمن هستن.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
کسی ندیدم اینجا تا حالا از House of Lies حرف بزنه. فوق العاده بود این سریال.
یه سریال کمدی-درام دیالوگ محور با کلی شخصیت با جذبه و دوست داشتنی. کسایی که از Californication لذت بردن (مثل خودم) احتمالا از این هم خوششون بیاد، هر چند ارتباط زیادی به هم ندارن:D
3 فصل 12 قسمتی پخش شده از Showtime و فصل چهارمش هم 1 ماه دیگه شروع میشه.

house-of-lies-season-one-dvd-cover-40_(2).jpg

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
دوستان با توجه به این که Arrow و The Flash جدیدا به هم مرتبط شدن، امکانش هست که در آینده بین سریال گاتهام با این دو سریال ارتباطاتی برقرار بشه؟

چون بعضی از دشمنان مثلا Arrow بیشتر دشمن‌های اصلی بتمن هستن.

اون 2تا سریال مال یه شبکه هستن و شبکه برای جذابیت و فروش بیشتر این کارارو میکنه..............
گاتهام کلا مال Fox هستش و به نظر خود من همچین امکانی به هیچ وجه وجود نداره..............
البته فضای ارو و فلش به هم میخوره،گاتهام......................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر