the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
دوستان این فصول امریکن هارور استوری به هم مرتبط اند ؟ یا میشه الان که سه فصل اول رو ندیدم بشینم سر فصل چهار ؟
نه،حداقل تا اینجا که من ارتباطی ندیدم.وقایع تو دهه ها ی متفاوته کلا. موضوع هاشم متفاوت. کلا هم اصلا سیزن های جذابی نبودن ( تا وسطشون خوب بود یه دفعه مسخره کیشد.به جز سیزن یک که قشنگ برعکس این حرفی بود که گفتم:d )

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
هوملند که با اون فصل 3 داغون معلوم بود زوراشو قبلا زده.مثل فیلمای سفارشیه خودمون شده.:D

گاتهام هم عالیه!هر کی نمیبینه ضرر میکنه.اپیزود دوم و سومش خیلی خوب بود...

فلش رو هم دیدم ولی در حد گاتهام نبود.فقط یک چیز عجیب برام قیافه بری بود که دقیقا عین نیکولاس هولت بود!اصلا مگه میشه دو نفر انقدر شبیه باشن؟انگار داشتم اسکینز میدیدم.:|
پیتر کاپالدی دکتر خوبیه، متاسفانه هنوز قسمت تنهایی نداشته که بخوایم نظر بدیم ولی در کل قابل قبول بوده تا الان. فصل هم تا الان یه چند تا قسمت بد داشت ولی Kill the Moon خیلی خوب بود، The Mummy On the Orient Express هم که نیم ساعت دیگه لینکاش می آد امیدوار کننده است.
من هنوز برام سواله چجوری ماه تو چند سال وزنش زیاد شده بود؟تخم که سنگین نمیشه!
یارو به دنیا اومد یک تخم اندازه خودش گذاشت!!:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
دکتر هو رو فصل 6 ـش دیشب تموم کردم واقعا عالی بود مخصوصا فاینال بسیار عالیی داشت فصل 7 ـشم بسیار خوب شروع شد :x واقعا سریال سطح بالا و خوبی هست مخصوصا از نظر بازیگری کوچکترین ایرادی نمیتونم بگیرم :D
تنها چیزی که خیلی رو مخه جلوه های ویژشه که آدم وقتی میبینه یاد فیلمای دهه 60 ـو اینا میوفته :D:D:D البته میدونم سریاله و نباید انتظار جلوه ویژه خفن داشت :D
راستی این دکتر جدیده که فصل 8 میاد رو اعصاب نیست؟؟؟؟ :|
من الان توی همین 3 فصل اینقدر با مت اسمیت حال کردم که اشکم در میاد بخواد عوض بشه :( قیافه اینم هر دفعه تو کاور فصل 8 میبینم هی میخوام بزنم دراپ کنم سریالو :| :D
اگه سیزن های دیوید تننت رو می دیدی هم همین فکرها رو در مورد مت اسمیت میکردی! :D
کلاً آدم وقتی 2،3 سیزن Doctor Who میبینه، به کاراکترش عادت میکنه و عوض شدنش یه حس عجیبی داره.
پیتر کاپالدی به نظرم فوق العادست! :D هم کاراکتر جالبی داره، هم خودش خیلی عالی بازی میکنه و در مجموع هم به خاطر سن و سال و حال و هوایی که داره، با بقیه دکترهای سری جدید یه کم متفاوته. خود من که از کاپالدی بیشتر از مت اسمیت خوشم اومده، ولی این چیزا حالت سلیقه ای داره و نظرات متفاوت هست. :D

من هنوز برام سواله چجوری ماه تو چند سال وزنش زیاد شده بود؟تخم که سنگین نمیشه!
یارو به دنیا اومد یک تخم اندازه خودش گذاشت!!:biggrin1:
کلاً این اپیزودش زیادی تخیلی بود! :D حتی در ابعاد Doctor Who هم غلظت تخیلش زیاد بود! یکی از دلایلی که ازش لذت بردم هم همین قضیه بود که یه موضوع به شدت احمقانه و مسخره (از نوع خوبش!) رو انتخاب کرده بودن. :D یعنی این همه مدت یه جونوری توی تخم بوده و ما بهش میگفتیم ماه! lol تیکه آخر اپیزود هم جالب بود، هرچند یه ذره شعاری بود ولی تأثیرگذار بود.
ماه جدید (تخم جدید!) یه ذره کوچیک تر از قبلیه بود. :D البته همچنان نسبت به ابعاد اون جونوره خیلی بزرگه!

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
دوستان اگه از کاپالدی خوشتون اومده ایپزود اول The Graham Norton Show رو دانلود کنین.
قدری از ابعاد پیتر کاپالدی و عشقی که جوونیاش به دکتر داشته لو میره :d

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
طرفداران DC، بینندگان سریال های Flash و Arrow، تماشاگران شبکه Cw و.....8-|:D
بنظر میاد این شرکت روز به روز داره فعالیت هاش رو با شبکه CW بیشتر میکنه.
امکان ورود هل جوردن/ Green Lantern به دنیای سریالی موجوده. از طریق همین شبکه CW.
کمپانی Dc ظاهرا تصمیم داره از بازیگرای بخش سریالی بعنوان بازیگرهای فیلم Justice league استفاده کنه.
بعلاوه

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
در یک کلام عالی بود

pb5efb5vq3au8p3x3k4c.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر