VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
دوستان سریال بین
24 رو از فصل 9 ببینم مشکلی پیش می یاد؟؟ :d
اگه حوصله داری از اول ببین.
ولی اگه مثل من کشش نداری و سریال زده میشی بهتره هر سیزنی که دوست داری رو ببینی .
داستان هر سیزن در مورد یک چیزه ولی خوب به هم هم ربط دارن در کل

- - -ویرایش - - -

عزیز این سریال رو اگه از سیزن جدید شروع کنیم ببینیم میفهمیم چی به چی شد اینطوری شد:d
و این که دوستان لطف کنند یک سایت برام پ خ کنن زیر نویس هاشو داشته باشه الان یک سالی میشه دو سیزن اول رو دان کردم ولی زیر نویساشو پیدا نمیکن
اساتید راهنمایی کنید لطفا
ـــــــــ
این Utopia چه سریالیه الان تا قسمت ۲ دیدم بد جور جذبم کرده تا قسمت ۳ شو دارم ولی بقیش رو نه اگه الان خونه بودم تا صبح تمومش میکردم
در کل سریال عالی هست تا اینجاش البته شنیدم سیزن ۲ افت میکنه در هر حال توصیه میشه

آخرین ویرایش:

Blackfire

کاربر سایت
May 18, 2014
73
نام
Sh!mA
Z Nation
احمقانه ترین سریالی که تاحالا دیدم!
نیومده که بشه TWD ... در حد syfy خوب هم بود :| سریال هم جنبه fun داره ... مثلا کدوم zombie رو دیدی بیاد در بزنه وقتی میخواد بیاد تو ؟ :|
من که خوشم اومد در کل ... به عنوان سریال comedy میشه دیدش . بیشتر از این هم نمیشه از Syfy که stargate universe رو کنسل کرد انتظار داشت ...
در ضمن SCI FI هست ژانرش هااا ... پس بتمن هم میشه بشه ! :)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
دوستان سریال بین
هیچ مشکلی پیش نمیاد خودمم از فصل نه دیدم کاملا همه چی رو متوجه شدم :D

فقط یک مشکل پیش میاد اونم اینه که وقتی سیزن نهم رو تموم کنی اینقدر جذبش میشی که سیزنای قبلم ببینی :D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
سلام
آقا سریال خوب چی الان در حال پخشه بشینیم ببینیم ؟
Mad Men چجور سریالیه ؟

Sons of Anarchy فصل آخرشه؟
سریال خوبیه؟

بسیار مزخرف هستن دیدنشون پیشنهاد نمیشه : علت :D ( علت منظقی نبود بزنید بترکونید من را : :D
و چهار قسمتش و دیدم و پسران آناراشی و 30 دقیقه ترسیدم از زندگی بیفتم فعلا بهشون لقب مزخرف دادم تا آروم بشم :D اگه زمانش و داری ببینی پشیمانی وجود نخواهد داشت Mad Men

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
نیومده که بشه TWD ... در حد syfy خوب هم بود :| سریال هم جنبه fun داره ... مثلا کدوم zombie رو دیدی بیاد در بزنه وقتی میخواد بیاد تو ؟ :|
من که خوشم اومد در کل ... به عنوان سریال comedy میشه دیدش . بیشتر از این هم نمیشه از Syfy که stargate universe رو کنسل کرد انتظار داشت ...
آره ولی یه سریال درجه 3 بود بنظرم
والا اصلا چیز کمدی توش نبود
آخه یه زامبی بزرگ انقدر آروم بعد این...
برای الان که سریالی های معروف شروع نشدن خوبه

دوستان سریال بین

نه فقط 10% ماجرا برات روشن نیست! (گذشته شخصیت ها)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
نکتش اینجاس آخه اصلا توی ژانر طنز قرار نمیگیره :D حالا من که هنوز ندیدم ولی تو ژانراش نیست که :D

امتیازاشم که افتضاح بوده تا الان شاید باز بعدا بهتر بشه ولی اینکه بخواد با TWD مقایسه بشه خنده داره :D درسته سیزن چهارم افت داشت ولی دیگه با این سریالا نباید مقایسه بشه بنظرم :D
IMDB قسمت اول 5.1 نمره متاشم 47/100 :|

مال Syfy هم که هست دوروز دیگه کنسل میشه :D

Blackfire

کاربر سایت
May 18, 2014
73
نام
Sh!mA
نکتش اینجاس آخه اصلا توی ژانر طنز قرار نمیگیره :D حالا من که هنوز ندیدم ولی تو ژانراش نیست که :D

امتیازاشم که افتضاح بوده تا الان شاید باز بعدا بهتر بشه ولی اینکه بخواد با TWD مقایسه بشه خنده داره :D درسته سیزن چهارم افت داشت ولی دیگه با این سریالا نباید مقایسه بشه بنظرم :D
IMDB قسمت اول 5.1 نمره متاشم 47/100 :|

مال Syfy هم که هست دوروز دیگه کنسل میشه :D
خوب انتظار داشتی در حد TWD باشه که بخوایم مقایسه کنیم اصلا ؟ :d امتیاز ـه imdb و meta که اگه همه مثل من یا 10 بدن یا 0 (:))) پس زیاد نمیشه روش حساب کرد . نمگیم حالا سریال خیلی خفنه ولی در حد خودش خوبه :d
بعدم ندیده الان چی میگی خوب ؟ >:) syfy کلا افتضاح ـــــه الان ... هر چند همه سریال هاشو مثل haven - dominion - helix و ... میبینم ولی بازم به خاطر همون stargate ازش بدم میاد هنوز ...

آره ولی یه سریال درجه 3 بود بنظرم
والا اصلا چیز کمدی توش نبود
آخه یه زامبی بزرگ انقدر آروم بعد این...
برای الان که سریالی های معروف شروع نشدن خوبه
تا حا اصلا baby zombie به این باحالی دیده بودی ؟ ;;)
تازه garth هم که بود تو سریال (garth توی supernatural :d) به خاطر همون من بازم میبینم ...... :>
در کل اگه دقت کنی هم بیشتر چیزاش کپی شده از همون TWD ... ولی به حالت خیلی مسخره :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,600
نام
حسین
بسیار مصنوعی و پلاستیکی چندان خوشم نیومد باید با ابهت تر میساختنش
این شخصیت اصلی خیلی باحاله خوشم اومد ازش قسمت اول که خوب بود خوشمان امد :D

آخرین ویرایش:

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
عزیز این سریال رو اگه از سیزن جدید شروع کنیم ببینیم میفهمیم چی به چی شد اینطوری شد:d
و این که دوستان لطف کنند یک سایت برام پ خ کنن زیر نویس هاشو داشته باشه الان یک سالی میشه دو سیزن اول رو دان کردم ولی زیر نویساشو پیدا نمیکن
شروع کردن Dr.Who درجه سختی داره.:d
Easy- شروع از فصل 5 New Who
Medium - شروع از فصل New Who 1
Hard- شروع از فصل 1 Old Who
New Who سری جدید هست که از 2005 شروع شده.
Old who هم سری قدیمی هست که 1964 شروع شده.
--------------------------------------------------------------------
Doctor Who S08 E04
اپیزود خیلی خوبی بود، نه در حد Blink ولی خیلی نزدیک.
فقط یه مشکل بزرگ داشت:
اگه واقعا موجودی زیر تخت هیچکس وجود نداشت، پس اونیکی رو تخت Rupert)Dan) نشسته بود کی بود؟:|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
اپیزود خیلی خوبی بود! :D البته برای خود من جزو بهترین اپیزودها نبود، ولی در مجموع لذت بخش و جالب بود.
شاید یکی از بهترین بخش های اپیزود هم همون بنده خدایی بود که روی تخت Pink نشسته بود! :D با اینکه داستان این قسمت سعی داشت بگه که این جک جونورهای زیر تخت فقط توی فکر و خیال ملت هستن، ولی به نظر میرسه اون یارو واقعاً یه چیز عجیب غریبی بود و آدم نبود! اولش که Clara وارد اتاق شد که تخت خالی بود، بعدش هم Pink باید خیلی منگل باشه که حضور یه نفر دیگه رو توی اتاق حس نکرده باشه و نفهمیده باشه که یه نفر وارد اتاق شده و رفته نشسته روی تخت! :D به جز این هم قیافه اون چیز (!) زیاد به آدمیزاد نمیخورد. با اینکه خیلی ناواضح بود، ولی توی همون تصویر تاری که دیده میشد هم یه حالت عجیبی داشت از نظر ابعاد کله و حالت چشم ها و ...

ci72woda6n5qukwgh82j.jpg

در مجموع به نظرم بهترین حالت اینه که این ماجرا رو همین طوری ول کنن و دیگه سراغش نرن. این شکلی یه حالت مرموزی به خودش میگیره و هیچ وقت مشخص نمیشه واقعاً قضیه چی بوده! :D

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
تا حا اصلا baby zombie به این باحالی دیده بودی ؟ ;;)
تازه garth هم که بود تو سریال (garth توی supernatural :d) به خاطر همون من بازم میبینم ...... :>
در کل اگه دقت کنی هم بیشتر چیزاش کپی شده از همون TWD ... ولی به حالت خیلی مسخره :d

نه یاد فیلم ماسک افتادم :D
اتفاقا مشکلم با این یارو هست :)) هر قسمتی تو supernatural بوده گند زده تو اون قسمت :D
فقط چندتا صحنه اپیک از TWD برداشتن که اونم نتونستن درست پیاده کنن

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Listen شاید یکم زیادی هایپ شده بود. با اینکه اپیزود خوبی بود ولی درحد بهترین های سری جدید به نظرم نبود

منم با اون قضیه موجود زیر پتو مشکل دارم :d اون چی بود.. اینکه بدون توضیح گذاشتنش یکم تو ذوق میزد و فقط از ادمی مثل موفات برمی اومد.
و کی اون Listen رو روی تخته نوشت؟
چرا موفات اینکارو با ما میکنه؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر