Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
جمله های راست همشون خفن بودن و اون آخریش رو هم من در حد همونا میدونم فقط تغییر کردن راست یخورده متفاوت کرده بود اون جمله ها رو.

پ.ن: اونی که این وسط به تلو تیکه انداخت رو کجای دلم بزارم؟ ینی روده بر شدم :))

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
امروز نشستم مینی سریال Houdini رو دیدم دو قسمت بود با بازی Adrien Brod(پیانیست بزرگ).
از بهترین مینی سریال هایی بود که دیدم بازیا خوب بود تم سریال فوق العاده بود.کسی به سبک شعبده بازی و هودینی علاقه داره از دستش نده.

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
big bang theory یونیک ترین و خنده دار ترین سریال کمدی هست که دیدم،دیالوگ های فیلم و شخصیت پردازی تمام کرکتر ها هم عالی هست .
مخصوصا که ما هم باهاش احساس نزدیکی میکنیم:d Sheldon Cooper که اصلا چیز دیگه ای تو این چند قسمت هم تراز بارنی داخل himym شده،خداروشکر بار درامش هم تا این جا در مقایسه با himym به صفر میل میکرده

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
اتفاقا باید به این سریال عادت کنی منم به نظرم اینا مسخره بودن ولی معتادم شدم با وجود سادگیش خیلی سریالی جالبیه!
(البته حسه دانلود بقیش نی ! :d )

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,763
این شبکه 4 انگلیس چه سریال هایی داره!
utopia,misfits,black mirror!یکی از یکی بهتر..هر کی این سه تا رو ندیده نصف عمرش که هیچ تمام عمرش بر فناست.:d

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
این شبکه 4 انگلیس چه سریال هایی داره!
utopia,misfits,black mirror!یکی از یکی بهتر..هر کی این سه تا رو ندیده نصف عمرش که هیچ تمام عمرش بر فناست.:d
Utopia رو تا قسمت 3 دیدم . فوق العادست ولی هنوز اون خشکی سریال های انگلیسی با اون لحجه بریتیش یه ذره تو ذوق ادم میزنه

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
خب منم فعلا برای اولین بار Friends رو دیدم... الان به شدت دپ ـم ! :|
در کل بهتر از HIMYM بود... ولی شخصیت "بارنی" نداشت ! :D
همه فصلاش به جز یکم فصل 7 ، عالی بودن...
واقعا الان دیگه هیچ سریالی رو نمیتونم نگاه کنم از بس دپ ـم! دارم برای بار دوم میبینم فرندز رو! :| :|

طبیعیه این حالت :D من بعد از اینکه اولین بار تمومش کردم تا 1 هفته نمیتونستم به چیزی بخندم :|:D

فک کنم فرندز تنها سریالی هست که 50 بار هم ببینیش بازم جذابیت خودشو از دست نمیده.

MultiMaster

کاربر سایت
Jul 6, 2014
96
Utopia رو تا قسمت 3 دیدم . فوق العادست ولی هنوز اون خشکی سریال های انگلیسی با اون لحجه بریتیش یه ذره تو ذوق ادم میزنه

یعنی من تنها کسی هستم که از لهجه بریتیش خوشش می یاد:d
اتوپیا به نسبت خشکیش کمتره:d

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,763
من فصل 2 رو می خواستم به خاطر لهجه شون نبینم!اما هر جور بود دیدم و بسیار هم لذت بردم!
نسبت به فصل 1 خیلی برام جذاب تر بود.

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
:| I'm gonna kill myself :|
نه یه لحظه نرو مسئله رو برام باز کن :d
الان دقیقا با کجای حرف من مشکل داری ؟ این لهجه واقعا خیلی روی مخه حداقل برای من .
خشکی سریال هم دقیقا توی بیشتر سریال های انگلیسی مثل داون تاون ابی دیدم . یعنی قبول نداری اینارو ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر