majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
:|
LIAM NEESON WILLING TO PLAY RA'S AL GHUL ON ARROW

"No, I haven’t [been asked], I haven’t at all. I would [do it], in a heartbeat, if it came my way, yeah. Very much so."

When asked of he had any advice for the actor who does wind up playing Ra's, Neeson offered up the following...

"They have to believe in their philosophy. Ra’s al Ghul absolutely believed what he was doing was ultimately saving civilization, and it was quite a good argument he comes up with. Throughout the ages this fraternity, that brought the plague to wipe out a section of mankind because it needed to be regenerated again. Very dangerous, but you have to believe it."
اگه بشه که عالی میشه ولی خیلی بعیده.
لیام نیسون که فوق العادس ولی اگه تایید بشه بنظرم بدتر هم میشه :|
چون مطمئنن همچین بازیگر پول زیادی میگیره و میترسم اگه این بخواد مثل Batman begins نقش راس الغول رو بازی کنه خیلی نقششو تو سریال کم کنن تا سازنده ها پول کمتری بدن :(

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
انصافا منم نتونستم True Blood رو تموم کنم :D قسمت اول فصل هفت رو دیدم و گفتم بی خیال دیگه، مثل شکنجه فیزیکی شده. :D

Californication هم که با فصل چهار تموم شد، سه فصل بعدی توی ذهن من هیچ وقت عرضه نشدن.

.
خیلم پیر و داغون شده بود یارو بعد از سیزن 4!دیگه این نقش بش نمیخورد:dمن تا فصل 6 دیدم و همون پایان 6 میدونستم دیگه سریال برام ادامه دادنی نیس.

Defiance و Married و You’re the Worst رو این هفته شروع میکنم.

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
نمیدونم کسی اشاره کرد یا نه ، سریال جدید sean bean به نام legends از 13 آگوست شروع شد ، 3 قسمت پخش شد. امتیاز IMDB فعلا برای 1417 یوزر 8.1 هست.
کسی دیده بیاد توضیح بده

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
کسی اینجا Louie می بینه ؟

تا کجا دیده و نظرش چی بوده؟

من تازه شروع کردم.

مگه میشه کسی زندگی بدبخت ترین ادم روی سیاره زمین رو ندیده باشه ؟ :D

هر 4 فصل دیده و حقیقتا پسندیده شد :D

لوئی فوق العادست :D خوبه که بدونی یه ادم بدبخت تر و بد شانس تر از تو هم وجود داره :D

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
یکی از مذخرفت ترین سریالایی که از nbc دیدم این welcome to sweden مذخرف به تمام معنا خدایی این شبکه گند زده سریال crossbones کنسل میکنه یا سریال believe و اینا رو بعد این سریال تمدید میکنه خدایی داستان ضعیف بازیگری متوسط چی این

- - -ویرایش - - -

نمیدونم کسی اشاره کرد یا نه ، سریال جدید sean bean به نام legends از 13 آگوست شروع شد ، 3 قسمت پخش شد. امتیاز IMDB فعلا برای 1417 یوزر 8.1 هست.
کسی دیده بیاد توضیح بده

پیشنهاد میشه سریال خوبی داستان خوبی داره جلوه های ویژش بازی شخصیت اصلی ...داستان جالبی داره درباره یه مامور fbi که تو هر ماموریتش یک شخصیت متفاوت پیدا میکنه ولی بعدا میفهمه اونی که فکر میکنه نیست شخصیتش چیز دیگه

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
یکی از مذخرفت ترین سریالایی که از nbc دیدم این welcome to sweden مذخرف به تمام معنا خدایی این شبکه گند زده سریال crossbones کنسل میکنه یا سریال believe و اینا رو بعد این سریال تمدید میکنه خدایی داستان ضعیف بازیگری متوسط چی این

- - -ویرایش - - -

پیشنهاد میشه سریال خوبی داستان خوبی داره جلوه های ویژش بازی شخصیت اصلی ...داستان جالبی داره درباره یه مامور fbi که تو هر ماموریتش یک شخصیت متفاوت پیدا میکنه ولی بعدا میفهمه اونی که فکر میکنه نیست شخصیتش چیز دیگه

شان بین توش نمیمیره؟!:d
منم چن وختی هست میبینم لینکای این سریالو.امروز فردا میذارمش برا دانلود.

crossbones کنسل شد؟ای بابا..

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
مگه میشه کسی زندگی بدبخت ترین ادم روی سیاره زمین رو ندیده باشه ؟ :D

هر 4 فصل دیده و حقیقتا پسندیده شد :D

لوئی فوق العادست :D خوبه که بدونی یه ادم بدبخت تر و بد شانس تر از تو هم وجود داره :D

آخه من به شوخی هاش خندم نمی گیره.فقط از باحالی عمق داستان خوشم میاد.هر چند این کمدی تاریک هستش ولی من از هر کمدی ای انتظار خندیدن و روده بر شدن دارم:D.

راستی سریال House بیشتر درامه کاراکتر هاست یا به بیماری های مختلف و به زندگی دکتر ها هم می پردازه؟

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
شان بین توش نمیمیره؟!:d
منم چن وختی هست میبینم لینکای این سریالو.امروز فردا میذارمش برا دانلود.

crossbones کنسل شد؟ای بابا..

اره بخاطر ریت پایین میدونم کنسل شد...نه نمیمیره...ببینش سریال خوبی تو این مدت بی سریالی

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
امروز مراسم emmy رو دیدم breaking bad قشنگ جوایز رو درو کرد رفت:x
اون لحظه که برایان کرانستون میخواست جایزه بگیره و کل سالن به احترامش بلند شدن گریم گرفت^:)^

15994231366380532096.jpg

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
اقا این got چقدر صحنه داره، ، حالم به هم خورد!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
پس شیملسو ببینی چی میگی:D

- - -ویرایش - - -

آقا من قسمت اول suits رو دیدم اصلا بهم نچسبید نمیدونم چرا:D فکر میکردم کمدیش در حده شمیلسه ولی اصلا کمدی نداشت:D قسمت اولش اینجوریه یا بقیشم همین رواله؟

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025

- - -ویرایش - - -

آقا من قسمت اول suits رو دیدم اصلا بهم نچسبید نمیدونم چرا:D فکر میکردم کمدیش در حده شمیلسه ولی اصلا کمدی نداشت:D قسمت اولش اینجوریه یا بقیشم همین رواله؟
سریال اصلا کمدی نیست:D

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش

- - -ویرایش - - -

shameless صحنش کجاس بیچاره ؟:d
فقط اون پسره رو لخت و از پشت نشون میدن :| اونم زیاد :|:| بهش میگن baby but =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر