VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
یه سریال بر مبنای یه سریال دیگه ساخته میشه . مثل The originals از the vampire diaries
راستی اپیزود 5 rectify هستم یه سوتی ناجور گیر اوردم :d
تو عکس اول مامانه پاش کفش نیست چند ثانیه بعد کفش پاشه دوباره چند ثانیه بعد بدون کفش :|:d

- - -ویرایش - - -

منم نگفتم به هم دیگه ربط دارن . درام بسیار قوی هست و طرفداران BB باهاش حال میکنن
خدا کنه همینطوری
اسپین آف بدن پس
:d
دمت گرم لینک برام پ خ کن
اگه امشب نبینم خابم نمیبره

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Suits هم مثل همیشه سر سامر بریک ترکوند:D
خیلی هنر میخواد یه سریال با موضوع دنیای وکالت اینقدر بتونه جذاب و هیجان انگیز بشه:D
برا من که بهترین سریال تابستون بود.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,403
نام
Matthew
درود.
تا الان دو قسمت از سیزن 2 Arrow رو هم دیدم. بنظرم فصل دومش بینظیر شروع شده :d فکر نمی کردم بتونند اون هیچان اول سریال رو انتقال بدند، ولی دیروز می خواستم قسمت بعد رو نبینم، اصلا نذاشت :d.
ای کاش بشه یجوری تنظیم کنم حداقل 10 15 روز قبل شروع سریال، فصل دوم رو تموم کنم هماهنگ :d ولی با این نوع دیدنم فکر کنم همین هفته تموم شه :d

باز خوبه توی سیزن 2 تصاویر My name is oliver ... رو عوض کردند و آخرش یه چیزای دیگه هم میگه :d LOL

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
Tom Cruise's Minority Report Coming to TV from Steven Spielberg & Godzilla Writer
Max Borenstein, who wrote the most recent iteration of Godzilla for director Gareth Edwards, will next tackle a TV adaptation of the Tom Cruise/Steven Spielberg film Minority Report
Spielberg's Amblin TV is producing the series, along with 20th Century Fox Television and Paramount TV
xxzt77o89p5x493jlm28.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
خب بالاخره Doctor Who رو هر جوری شده روزی 4،5 اپیزود دیدم دیدم تا برسم به پخش همزمان سیزن جدید. :D واقعاً چیز فوق العاده ای بود!!! یعنی برای سلیقه من این طور بود. وگرنه سریالی نیست که بشه بهش گفت بی نقص و بی مشکل. مشکلات ریز و درشتی داشت که البته خیلی هاشون به خاطر مسائل زمانی بودن. چیزی که توی 99% فیلم ها و سریال های مرتبط با سفرهای زمانی وجود داره و طبیعی هست، دیگه چه برسه به سریالی که اصل و اساسش سفر در زمان هست! :D
با تک تک کاراکترها (چه دکترها و چه همراه هاشون) به شدت حال کردم و واقعاً تنوع خوبی هم داشتن. از دکتر اول با اون Fantastic گفتن هاش (بیچاره رو چقدر زود عوض کردن :() تا دکتر دوم و خنده های معصومانه ـش و البته قیافه غم انگیزی که بعضی وقت ها میگرفت و آدم رو کباب میکرد، تا دکتر سوم که اولش زیاد باهاش حال نکردم، ولی کم کم محبوبیت عجیبی برام پیدا کرد و با اون کاراکتر خل و چل و کمیکش فوق العاده بود!
در مجموع Doctor Who یکی از بهترین تجربه های فیلم/سریالی عمرم بود و امیدوارم همین طور ادامه داشته باشه و افت نکنه. تریلر سیزن جدید خیلی خوب بود و پیتر کاپالدی هم به نظرم پتانسیل زیادی برای تبدیل شدن به یکی از بهترین دکترها رو داره. :D قبلاً هم که توی یکی از اپیزودها بازی کرده و با جو سریال خیلی آشنا هست.

بَه بَه!!! :x

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170
می گم این doctor who که شما نگاه می کنید با اونی که من قبلا تو BBC دیدم فک کنم فرق داره که انقد ازش تعریف می کنید.
اخه من وقتی اونو دیدم به نظرم خیلی مسخره می اومد اون ربات های بد قواره و ...
این همونه؟؟
جریان چیه؟

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
می گم این doctor who که شما نگاه می کنید با اونی که من قبلا تو BBC دیدم فک کنم فرق داره که انقد ازش تعریف می کنید.
اخه من وقتی اونو دیدم به نظرم خیلی مسخره می اومد اون ربات های بد قواره و ...
این همونه؟؟
جریان چیه؟

همونه فصل 4 رو دوبله کرده بودن , اتفاقن من دکتر دوم که توو فصل 4 هست رو خیلی باهاش حال میکردم چون به قول آریا یه حالت غمگین خاصی هم تو چهرش بود
اصلن قرار نیست سریال به زور بخواد این ربات های مسخره رو کوول ترین موجوداتی نشون بدن که تا حالا ساخته شدن نمیدونم چطوری بگم ولی اینقدر که توو ارتباط بین کارکترها با ببیننده ها صداقت وجود داره میشه گفت یکی از دریم هام اینه این چیزا واقعی باشن
اعتماد کن بهم :d صداقت تووی سریال موج میزنه , و اگر طرفدار این ژانر باشی بعد دیدن چند قسمت متوجه حرفم میشی ,
کرکترها و ارتباطشون با هم و با ببننده کامله و میشه مثل تار عنکبوت نظم رو دید
داستان هاش خیلی جذابه

اگر دیده باشی بیشتر بچه ها پیشنهاد میکنن از فصل 5 ببینی چون اونجا کیفیت ساخت مجموعه هم بالا میره و ببننده اگه دکتر رو نشناسه با یه سریال عجیب غریب روو به روو نمیشه
یه نکته ای هم هست فک کنم اونقدر که من از دالک ها بدم میاد دکتر بدش نمیاد :ی

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
پابلیسیتی سریال روانی شده دیگه! BBC One نصف بودجه تبلیغات رو می داد برای ساختن CGI اون موقع چی می شد

9tt9lwysns6e2iw8ctdr.jpg

The Fandom's too big, I'm out

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,661
نام
امین
فکر کنم فردا صبح لینکا میاد درسته؟
با تک تک کاراکترها (چه دکترها و چه همراه هاشون) به شدت حال کردم و واقعاً تنوع خوبی هم داشتن. از دکتر اول با اون Fantastic گفتن هاش (بیچاره رو چقدر زود عوض کردن ) تا دکتر دوم و خنده های معصومانه ـش و البته قیافه غم انگیزی که بعضی وقت ها میگرفت و آدم رو کباب میکرد، تا دکتر سوم که اولش زیاد باهاش حال نکردم، ولی کم کم محبوبیت عجیبی برام پیدا کرد و با اون کاراکتر خل و چل و کمیکش فوق العاده بود!
جدا؟من که با بعضی از همراها اصلا حال نمیکردم.مثلا اون دختر سیاهه و کل خونواده اش.از کلارا هم زیاد خوشم نمیاد.اصلا اتفاقات آخر سیزن 7 رو نتونستم قبول کنم.:D
اون دکتر اولم خودش کنار کشیده که اتفاقا کار خوبیم کرده.فکر کن مثلا هیچوقت دیوید تننت نبود تو سریال؟اصلا میشد؟:D
این همونه؟؟
جریان چیه؟
منم وقتی دوبلشو دیدم اصلا خوشم نیومد ولی همون قسمتها رو که در جریان سریال دیدم خیلی خیلی خوشم اومد.نمیدونم به خاطر دوبله بدش بود یا شایدم چون با سریال آشنا نبودم اونجوری شد.
البته دشمنای عجیب غریب و به درد نخور زیاد داره.:D

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
پس این دکترهو های قدیمی که برای خیلی سال پیشه داستانش چیه؟:d بیست و خورده ایی سیزن از سال 63 تا دهه نود!!
این جدیدا بازسازی همون قدیمیس؟دمبالشه؟ ربط ندارن بهم؟
اینجا کسی هست اونا رو دیده باشه؟

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,661
نام
امین
پس این دکترهو های قدیمی که برای خیلی سال پیشه داستانش چیه؟:d بیست و خورده ایی سیزن از سال 63 تا دهه نود!!

بعضی از اون قسمتها متاسفانه کلا نابود شدن و وجود خارجی ندارن.بعضیاشم واقعا ارزش دیدن ندارن.البته من فقط بعضی فیلمای قدیمیش رو دیدم که خوشمم نیومد.سری جدید هم ادامه همونهاست.
دکتر هر بار قبل مرگش میتونه با یک بدن جدید به زندگیش ادامه بده.اینجوریه که اینهمه بازیگر این نقش رو بازی کردن این چند سال.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
جدا؟من که با بعضی از همراها اصلا حال نمیکردم.مثلا اون دختر سیاهه و کل خونواده اش.از کلارا هم زیاد خوشم نمیاد.اصلا اتفاقات آخر سیزن 7 رو نتونستم قبول کنم.:D
اون دکتر اولم خودش کنار کشیده که اتفاقا کار خوبیم کرده.فکر کن مثلا هیچوقت دیوید تننت نبود تو سریال؟اصلا میشد؟:D
به نظرم کریستوفر اکلستون خیلی خوب بود. :D باید در نظر گرفت که اکلستون با 2 مورد روبرو بود که دکترهای بعدی نبودن:
1. فقط 13 قسمت در اختیار داشت، در مقایسه با بیش از 40 قسمتی که هرکدوم از دو دکتر بعدی در اختیار داشتن. Doctor Who هم یه جوری هست که طول میکشه تا آدم به کاراکتر جدید دکتر و همراه هاش عادت کنه.
2. اولین دکتر دوره جدید (دوره 2005) بود و کار خیلی سختی روی دوشش بود. یعنی بعد از یه وقفه طولانی باید کاراکتر دکتر رو از نو تعریف میکرد و این چیز زیاد آسونی نیست. :D
حالا کیفیت سیزن اول به کنار! اون سیزن از نظر ارزش های تولیدی و جلوه های ویژه و ... خیلی پایین تر از سیزن های بعدی بود. این شاید تأثیر مستقیم روی کار اکلستون نذاره، ولی ناخودآگاه تأثیر غیرمستقیم رو روی کلیت اون سیزن میذاره.
با همه اینا من خیلی با اکلستون حال میکردم و دوست داشتم بیشتر بمونه. :( محبوب ترین دکتر من دیوید تننت بود، بعدش مت اسمیت و در آخر کریستوفر اکلستون، ولی فاصله ـشون خیلی زیاد نبود و همه رو دوست داشتم.
Martha Jones رو من هم در حد بقیه همراه ها دوست نداشتم و بعضی جاها یه کم اعصاب خوردکن میشد (خونواده ـش که هیچی!)، ولی کاراکتر بدی هم نبود. :D Clara رو من ازش خوشم میاد و کاراکتر جالبیه، هرچند اونم احتمالاً به سرنوشت اکلستون دچار میشه. یعنی حضورش سریع تر از بقیه همراه ها تموم میشه و برای همین نمیتونه زیاد توی دل مخاطب جا باز کنه.

این سری جدید (2005) به نوعی دنباله همون قبلی ها هست، ولی از طرفی هم نقش ریبوت رو داره. یعنی یه جوری ساخته شده که مخاطب های جدید که سری قبلی رو ندیدن و حس و حال دیدنش رو هم ندارن، بتونن راحت سری جدید رو ببینن. اکثر اتفاقاتی که مرتبط با سری قبلی باشه به خوبی توضیح داده میشه و جک جونورها هم با اینکه خیلی هاشون از سری قبلی هستن، دوباره توی سری جدید به طور کامل معرفی میشن.
کلاً Doctor Who این طوری هست که هر چند وقت یک بار ظاهر کاراکتر اصلی عوض میشه. یعنی خود کاراکتر یکی هست، ولی قیافه ـش عوض میشه و یه بازیگر جدید نقشش رو ایفا میکنه. :D این موضوع به دلیل شرایط داستانی سریال هست، ولی از اون طرف به نفع سریال هم میشه، چون تنوع رو بالا میبره و بازیگر نقش دکتر هم قرار نیست هیچ وقت پیر بشه، چون هی عوض میشه و یه بازیگر جدید جاش رو میگیره. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر