Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
نام
وحید
فکر کنم یکی از بدترین اپیزود فاینال ها رو الان دیدم ! خیلی خیلی بد و بیحال و کلا الکی و اضافه بود ! نه چیزی معلوم شد و نه چیزی رو مشخص کرد ! به احتمال 60 درصد سریال به کل کنسل میشه . با اینحال بنظرم بصورت کلی سریال خیلی خوبی بود . کست خوبی داشت و موضوع هم مور علاقه خودم بود و تا قسمت 7 هم انصافا عالی بود ولی 3 قسمت اخر بترتیب سیر نزولی خیلی بدی پیدا کردن ! کلهم همونطور که گفتم از سریال راضی بودم ولی خیلی بد تموم شد !

نگفتین به ما اخر این Mad Men تکلیفش چجوری هست ؟ :d سیزن بعد سیزن اخر هست یا هنوز جا داره ؟ :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
نام
Majid
توی قسمت 8 هر دو سریال Arrow و Flash قراره یک Crossover دو ساعته باشه و شخصیتها به سریالهای همدیگه میان و قسمت 4 هم felicity به Flash میاد (کار CGI ش بد به نظر نمیاد)
بیا نگفتم؟ :| :D
الان یعنی قسمت 4 که میره فلش بعد برمیگرده یا میخواد موندگار شه اونجا؟ :|

persiane

کاربر سایت
نام
ستار
نیاز به پرسیدن نیست:d این تموم میشه میری سراغ بعدی اینقدر تکرار می کنی تا 24 ساعت تموم بشه:d خودم یک زمانی به این درد مبتلا بودم.
--------
راستی دوستان یک سر به این سایت بزنین اگر می خواهید بدونید تو عمرتون چقدر وقت پای سریال ها گذروندین:d

بالای 190 روز...به لطف قطعی اینترنت نتونستم ادامه بدم...

اندر ذ دووم هم قشنگه ببینش...

CAD

کاربر سایت
نام
شایان
برای اونایی که مثل من مجبور شدن گوگل کن پلاگیاریزم چیه :

.
Plagiarism is the "wrongful appropriation" and "stealing and publication" of another author's "language, thoughts, ideas, or expressions" and the representation of them as one's own original work. The idea remains problematic with unclear definitions and unclear rules. The modern concept of plagiarism as immoral and originality as an ideal emerged in Europe only in the 18th century, particularly with the Romantic movement.

Plagiarism is considered academic dishonesty and a breach of journalistic ethics. It is subject to sanctions like penalties, suspension, and even expulsion.
Plagiarism is not a crime per se but in academia and industry, it is a serious ethical offense, and cases of plagiarism can constitute copyright infringement.

دو سه تا لاین اشکال نداره، دیالوگ های فیلم خیلی خیلی سنگین بود. معلومه که باید یه چند تا الهام هم داشته باشی.

هیچ کسی هم نمی تونه یه کار کامل رو بدون الهام داشته باشه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
نام
وحید
اووووووووف .........اوووووووف :d

سودربرگ :bighug:

g47t875iri03cgji713l.png

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
نام
Majid
دوستان این under the dome چجوریاست ارزش داره بشینیم نگاه کنیم :|
داستان چرت و پرتی داره!
واسه سرگرمی خوبه بشینی ببینی!

موضوعش بنظرم خیلی خوبه اما خیلی کشکی و الکی پیاده شده! من خودم دنبال میکردم الان 3 اپیزود جدید اومده حسش نداشتم نگاه کنم :|

- - -ویرایش - - -

اووووووووف .........اوووووووف :d

سودربرگ :bighug:
دهنت همین الان اومدم بزارم تو گذاشتی :D
همین چند دقیقه پیش 9 تا بود الان شده 12 تا :D

بنظر جالب میاد! فردا بگیریم ببینیم!

مال کدوم شبکس؟

kanway

کاربر سایت
نام
پوریا
دوستان این under the dome چجوریاست ارزش داره بشینیم نگاه کنیم :|
داستان از همون قسمت اول درجا میزنه تا همون قسمت آخر!

هر قسمت فقط الکی سوال تو ذهن آدم میزاره و اصلا جذابیت خاصی نداره! فصل دوم واقعا منو ناامید کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر