Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
؟
الان هدف اصلی فرانسیس چیه ؟وزارت امور خارجه؟

شما مطمئنی قسمت نهم فصل دوم هستی ؟ یا قسمت نهم فصل اول هستی ؟ :d

چون سوالی که پرسیدی بیشتر در رابطه با فصل اول هست تا دوم :d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
شما مطمئنی قسمت نهم فصل دوم هستی ؟ یا قسمت نهم فصل اول هستی ؟ :d

چون سوالی که پرسیدی بیشتر در رابطه با فصل اول هست تا دوم :d
درسته همون فصل دومم الان معاون رئیس جمهوریه
یجای سریال میگه من قبلا گوشه های تصویر بودم ولی الان فاصلم با دوربین یک متره نفهمیدم هدفش همون وزیر امور خارجست یا ریاست جمهوری

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
آقا من امروز 24 live another day رو ضربتی نگاه کردم :D الان هم بد جوری تو کفم :| :D فصلای قبل هم همینجوری جذاب هستن ؟ ارزش داره بشینم نگاه کنم :-/

به 120 درصد ارزش داره نگاه کنی فصلای قبلیشم فوق العادن البته من این فصل 9 ندیدم ولی 8 فصل قبلی عالین حتما ببین داستان سریالم ادامه فصلای قبل

- - -ویرایش - - -

یجای سریال میگه من قبلا گوشه های تصویر بودم ولی الان فاصلم با دوربین یک متره نفهمیدم هدفش همون وزیر امور خارجست یا ریاست جمهوری

house of cards فوق العاده است انقدر تعریف کردین نشستم دیدم به خصوص کوین اسپیسی عالی بازی میکنه...فصل 3 هم سال 2015 منتشر میشه تاریخ دقیق اعلام نشده ولی

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
True Blood که این فصلش کلا غیر قابل دیدن شده!:D
خوشبختانه دیگه آخر این فصل تموم میشه راحت میشیم!:D

کاملا هم تابلو هستش چطور تموم میشه :D چون دنبال کردیم باید سرانجام هم دید :D
کلا این سوپرنچرال هم که :| فکر کن تا فصل 6 دنبال کنی به خودت بگی این همه زمان و الکی تلف کردم باید دنبال کرد دیگه فصل آخر هستش اما در کمال ناباوری ادامه دارد احتمالا تافصل 30 40 :D فکر کنم مثل اون فیلمی که 12 سال فیلمبرداریش طول کشید اینا تا اینها به خاک سپرده نشن ول نخواهند کرد :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دوستان این Fargo واقعی نیست؟ :|
Noooo :D
خیلی شیک و زیبا سازنده ها مارو گرفتن با اون متن :D البته فکر کنم میخواستن مثل فیلم قدیمیش بشه چون متنش تقریبا همون متنیه که اول فیلمش پخش میشه! مگه اینکه اونم الکی باشه :| :D

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
Noooo :D
خیلی شیک و زیبا سازنده ها مارو گرفتن با اون متن :D البته فکر کنم میخواستن مثل فیلم قدیمیش بشه چون متنش تقریبا همون متنیه که اول فیلمش پخش میشه! مگه اینکه اونم الکی باشه :| :D

والا پسر خالم هم همین حرف شما رو میزنه
و میگه که فیلمش هم الکیه :d
و میخواستن یه دینی ادا کرده باشن :|

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید

مرد حسابی معاون رئیس جمهوری هیچ فرقی با رئیس جمهور نداره با این تفاوت که نفر دومه و قدرت عفو هم نداره :d خیلی خیلی بهتر وزارت امور خارجه هست :d معاون رئیس جمهوری یعنی وزیر همه چی بودن :d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
والا پسر خالم هم همین حرف شما رو میزنه
و میگه که فیلمش هم الکیه :d
و میخواستن یه دینی عدا کرده باشن :|

درست هم داره میگه :d خود فیلم هم الکیه و همون قضیه ادای دین هست :d

==============================

من از این لیستی که پویا داده فقط دارم HACF و THW رو میبینم :d داغونم کلا :d

بعدم اصلا فکرش هم نمیکردم 3 نفر HACF رو ببینن :d

- - -ویرایش - - -

چه نظرسنجی مسخره ای :|
بهترین سریال های در حال پخش توش نیستن

مثلا ؟ :|

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
خواستیم ابر سریال در حال پخش، Dominion رو بذاریم گفتیم اینو بذاریم که هیچ کس به بقیه گزینه ها نگاه هم نمیکنه! فلذا بی خیال شدیم.
حالا کی گفت ابر سریال Dominion رو بزارید ؟ :d هیچ سریالی به جز BB ابر سریال نیست
الان من نمیدونم رو چه حسابی این سریال ها انتخاب شده ولی The leftovers - Extant - Wilfred - The last ship - The Strain جاشون خالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر