Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
من میخواستمLeftovers رو ببینم بیخالش شدم خلاصه داستان رو که خوندم اصلا هیچی نفهمیدم
تصور کنید در میانه‌های یک روز عادی هستید. سر کار رفتید، در پاساژ مشغول خرید هستید. در خانه خود، ماشین، هواپیما یا هر وسیله نقلیه دیگری نشسته اید ناگهان 2 درصد از جمعیت مردم جهان از روی زمین ناپدید میشوند. نه بخاطر حادثه ای طبیعی. نه حمله تروریستی. نه کُشتاری و نه چیز دیگری. فقط فضای خالی از انسانهایی باقی میماند که تا لحظاتی پیش وجود داشتند اما حالا دیگر نیستند. از سلبرتی و رهبران سیاسی گرفته تا رهبران دینی، همسایه شما، پدرتان، فرزندتان. هیچکس دلیل آنرا نمیداند. چگونه خود را با شرایط جدید وفق میدهید؟ به چه آدمی‌تبدیل خواهید شد؟ حالا 3 سال از آن واقعه Rapture مانند گذشته (در فرهنگ مسیحی اعتقاد بر این‌است که در آخرالزمان گروهی از مردم که معتقد به مسیح هستند ناگهان ناپدید شده و به دیدار خداوند رفته و راهی بهشت میشوند. انسانهای باقی مانده بروی زمین یک سال دچار انواع و اقسام بلایای طبیعی میشوند. پس از یکسال کُفاری که همچنان زنده مانده اند راهی جهنم میگردند. ) مردم شهر “میپل تاون” نیویورک همچنان درگیر آن هستند که بدانند چه بلایی سر عزیزانشان آمده. برخی از آنها خانه و کاشانه خود را رها کرده و به فرقه ای بنام “بازماندگان گناهکار” پیوسته اند. فرقه ای که اعضایش باید روزه سکوت بگیرند، لباسهای سفید بر تن کنند، هنگام حضور در محیط عمومی‌سیگار بکشند . وظیفه اصلی اعضای گروه یک چیز است: ” نظاره کردن مردمانی که عضو گروه نیستند و انتظار برای پایان دنیا! “…:|:|:|

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
اهان در ضمن تا یادم نرفته :d این Leftovers ، بازیگر ها خیلی درجه 2 و B Movie هستند :d همین مورد هم باعث شده که کلا دهن ادم سر هر قسمت سرویس بشه :D

بازیگرا به کنار (که به نظرم کاملن خوبن)، به خاطر خالق های سریال و کارگردانیش به نظرم ببییند. فکر نمیکنم مبهم تموم شه فصل اول، بهش فرصت بدید. داره خیلی بهتر میشه.

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
چقدر خوب تموم شد این شاهکار....
وقعا جز 10 پایان برتر توی فیلم و سریال و بازی هایی بود که تا حالا دیدم:x
Remember My Name.....

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
یا خدا :|

بعد به ما میگن حق کپی رایتو رعایت نمیکنیم :D این که هفت سنگم تو جیبش گذاشته رسما :D
قیافه هارو توروخدا :)) آدم وحشت میکنه!

پسر این واقعیه؟!!
این هندیا هنوز آدم نشدن
من فیلم هندی اکشن میبینم و دوست دارم،میدونی چرا؟فوق العاده خنده دار و خالی بندی و کمدیه!
من اینو دانلود میکنم،چون سریاله،خیلی باید جوک باشه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ما آخرش نفهمیدیم این strain رو ببینیم یانه؟

این مد من خیلی نامرده 7 فصله داره در بالاترین سطح پخش میشه. واقعا از اون دسته سریالایی هیت که به آدم اعتماد به نفس میده به شکل عجیبی. الان اواسط فصل 6 هستم واقعا حیفم میاد تمومش کنم .خیلی خیلی عالیه بدمصب.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید

این مد من خیلی نامرده 7 فصله داره در بالاترین سطح پخش میشه. واقعا از اون دسته سریالایی هیت که به آدم اعتماد به نفس میده به شکل عجیبی. الان اواسط فصل 6 هستم واقعا حیفم میاد تمومش کنم .خیلی خیلی عالیه بدمصب.

ببین ولی از اون دسته سریال ها هست که نمبینی هم بهت نمیگن چرا ندیدی :d فکر نکنم چیز خاصی ازش در بیاد !

Mad Men خداست ، خدا :d فقط مواظب باشید سیگاری نشید :d

آخرین ویرایش:

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک

mad men قشنگ چطوریاس یکم توضیح میدی دربارش ?

lmessi

کاربر سایت
Jun 3, 2014
191
نام
iman
یا خدا :|

بعد به ما میگن حق کپی رایتو رعایت نمیکنیم :D این که هفت سنگم تو جیبش گذاشته رسما :D
قیافه هارو توروخدا :)) آدم وحشت میکنه!

چی بگم:|

اقا من تا قسمت 10 دیدم.بالاخره این نینا مایرز میمیره یانه؟

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
نظر دوستان در مورد Boardwalk Empire میخواستم ببینم چجوریاس :D
ارزش داره برم سراغش؟ :D

به 10000000000000000 درصد برو سراغش به نظر من یه شاهکار فوق العاده است سریالش تو دوران ممنوعیت الکل در امریکاس

این سریال جوایز زیادی را برنده شده از جمله دو جایزه ی گلدن کلوپ و نامزدی برای دریافت جایزه نويسندگان آمريكا براي بهترين متن نمايشي و بهترين سريال نويسي همچنین بازیگر نقش اصلی این سریال یعنی Steve Buscemi برنده بهترین بازیگر نقش مرد و Kelly MacDonald کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل زن میباشد

توضیحات سریال:امپراتوری اسکله نام سریال تلویزیونی میباشد که از شبکه کابلی HBO در ژانر جنایی , درام و گانگستری پخش میشود . این سریال کار خود را از سال 2010 آغاز کرد و به دلیل آمار زیاد بیننده و امتیاز 8.7 اش در سایت معتبر ای ام دی بی تا به امروز برای فصل چهارم تمدید شده , قسمت اول این سریال گرانترین اپیزود ابتدایی در تاریخ تلویزیون بود که توسط Martin Scorsese کارگردانی شد .
داستان سریال زندگی نامه و شرح وقایع فردی به نام ناکی تامپسون ، به طور حتمی او فرمانروا و بزرگترین گنگستر های آتلانتیک سیتی است که میانه روی شیوه ی اوست …

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
نظر دوستان در مورد Boardwalk Empire میخواستم ببینم چجوریاس :D
ارزش داره برم سراغش؟ :D

سریالی خوبی که هست و ارزش دیدن رو داره اما حوصله و دقت میخواد چون ریتم سریال آهستس ، ما هم که داشتیم میدیدیم که اسپویل شد تو همین تاپیک برامون ولش کردیم دیگه ! امان از دست کسایی که تگ اسپویلر استفاده نمیکنن .

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اقا من تا قسمت 10 دیدم.بالاخره این نینا مایرز میمیره یانه؟
میمیره، خوبم میبیره:D
=====
این خانوم متشخص هم به کست سیزن 2ـه The Blacklist اضافه شد:D در چه نقشی، حال نداشتم لینکش رو باز کنم!!:D

10526084_531854540275741_4598941913950718144_n.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر