Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
kglviqyccdyc0hrpj0wz.png

Sundance اخیرا داره سریال های خیلی خوبی رو پخش میکنه و اکثر سریال هاش هم موضوع های جدید و قابل توجه ای دارن . از Rectify و Top Of The Lake که هر دو سریال های عالی هستند که بگذریم The Honorable Woman هم موضوع خیلی جالب با محوریت فلسطین و اسرئیل داره و کست بسیار خوبی هم داره .

ژانر سریال هم مورد علاقه خودم هست .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقا فکر کنم سونی با FX قرار دادی چیزی داره :|
یارو دختره میره لیست سرنشین هواپیما رو میده به پیرمرد اتیقه فروش بعد اون بهش PS4 میده :| عجب :D :D

Extant ـم جالبه داستانش فقط یکم کند پیش میره! ولی جوریه که آدم همچین کنجکاوه ببینه بالاخره قضیه چیه :D

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان کسی سریال طنز خوب کم حجم و کم فصل باشه میشه معرفی کنه جدید ?
...
امروز episodes تموم کردم عالی پیشنهاد میشه ببینیدش با shameless
...
arrow فصل 2 خیلی خوب شده اصلا فکرشم نمیکردم اینطوری باشه این فصل

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این HOC نمیدونم چرا بهم نمیچسبه
یعنی خیلی چیزاشو ازاین دولت امریکا مثل این لایحه و اینا رو نمیفهمم :d
این همون سریالی بود که قرار بود برامون BB بشه :D لول :D
بنظر من خوبه ولی منم مثل تو خیلی از چیزاشو متوجه نشدم :-"

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این HOC نمیدونم چرا بهم نمیچسبه
یعنی خیلی چیزاشو ازاین دولت امریکا مثل این لایحه و اینا رو نمیفهمم :d

بخاطر همین بود که بیست بار تو این تاپیک ذکر شد که قبل دیدن سریال یه تحقیق کوچیک و کوتاه در رابطه با سیستم دولتی امریکا بکنید :d اگرچه شباهت بسیار زیادی با سیستم کشوری خودمون داره و میتونید از طریق اون هم متوجه بشید :d

============================================

یکی از بزرگترین رویا و ارزو های زندگیم اینه که دکتر House و Sherlock رو بشونیم تو دو طرف اتاق و یه بحثی رو شروع کنیم و ببینیم کی برنده میاد بیرون :d یعنی عجیب تبیل به فانتزی زندگیم شده این لامصب :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بچه ها من الان وقت کردم قسمت اول از Leftovers رو دیدم. WTF! هیچی حالیم نشد :D میشه یه نفر یه توضیحی بده اگه چیزی دستگیرش شده؟ فقط دقت کنید که من 1 قسمت دیدم فقط. اسپویل نشه.

این سریال Strain چجوریه؟ تو چه مایه هاییه؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بچه ها من الان وقت کردم قسمت اول از Leftovers رو دیدم. WTF! هیچی حالیم نشد :D میشه یه نفر یه توضیحی بده اگه چیزی دستگیرش شده؟ فقط دقت کنید که من 1 قسمت دیدم فقط. اسپویل نشه.

نگاه کن فردین من تا قسمت سوم دیدم عملا کوچکترین ایده ای از روند کلی سریال و کلهم اش دستم نیومد :d و احساس هم میکنم سریال زیادی میخواد Cool نشون بده :d

تصمیم با خودت هست که بشینی تا قسمت اخر رو یه بند ببینی که شاید باز تر کردن داستان رو یا مثل من به کل بیخیالش بشی :d

==========

اون سریال هم داره مستر گیلرمو میسازه که تو ژانر ومپایر و هارور هست :d ولی خب کوچکترین انتظاراتی که ازش میرفت رو اصلا براورده نکرده :d از شخصیت های مقوا بگیر تا دیالوگ های مقوا و کلا مقوا :d

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک

خیالت راحت فردین ما هم چیزی از the leftovers دستگیرمون نشد کلا نویسنده تو هر قسمت داره داستان الکی میپیچونه و معمای الکی ایجاد میکنه و جواب سوالا نمیده بشین ببین بد نیست...strain شبیه fringe فرینج دیدی شروعش اینم شروعش شبیه همون ولی با کمی تفاوت :d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اهان در ضمن تا یادم نرفته :d این Leftovers ، بازیگر ها خیلی درجه 2 و B Movie هستند :d همین مورد هم باعث شده که کلا دهن ادم سر هر قسمت سرویس بشه :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

در مورد قسمت اول پستت: :D
U are not alone :D
فکر کنم 99% بچه هایی که تا الان دیدن همین سوال واسشون پیش اومده که سر همین من اصلا طرفش نرفتم چون بشدت متنفرم از این جور سریالای مبهم!

در مورد Strain هم یک سریال درام ومپایری ترسناکه که تا اینجا بنظرم خوب بوده! نمرات خوبی هم گرفته! در کل بدک نیست پینشهاد میشه!
داستانشم اینطوری شروع میشه که یک بیماری توی یک هواپیما شیوع پیدا میکنه و کم کم مشخص میشه قضیه چیه!

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
این هانیبال چرا این طوریه ؟ کسی بعد از دیدنش دچار پارانویید شده نسبت به چشم خودش ؟
Edit

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر