Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
جالبه به Orange اشاره کردید :d من تا قسمت سوم این سریال کوچکترین حسی بهش نداشتم و حتی شاید بگی ازش خوشمم نیومد ولی روند جوری پیش رفت که اگه هرشب یه قسمتش رو نمیدیدم کلا اعصابم میریخت بهم :d

Orange خیلی خوبه ، خیلی :d اما بهترین سریال Netflix نیست :d صد در صد HOC هست :d

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
no ****ing way!
فصل اول سریال 10 قسمت طول می کشه تا تازه شروع شه! فصل دوم Bombastic شروع میشه.

soap opera و این چیزا. کلن من با خیلی چیزا توی سریال مشکل دارم. از روایت سریال بگیر، تا شخصیت‌پردازی. چیزای حوصله‌سر بر هم زیاد داره دیگه. به خاطر قسمت آخرش که شنیدم خیلی خوبه ادامه‌ش می‌دم.
@فرهود و وحید، توضیحات این بابا رو بخونید. امیدوارم قانع بشید. :D
http://www.hitfix.com/whats-alan-wa...2-in-review-it-gets-weaker-the-more-you-watch

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
امروز قسمت اول سریال Manhattan پخش شد که به نظر درام خوبی میاد .

موضوع سریال هم همونجوری که از اسم سریال پیداست Manhattan که اسم پروژه مخفی آمریکا برای ساخت بمب اتم بوده .

فقط یک جای سریال خیلی برام جالب بود که اعتقادات سیاسی جدید سازنده ها در یکی از دیالوگ های سریال به شدت به چشمم امد که یک شخصیت یهودی در سریال دیالوگی گفت که اگه جنگ بعدی استارلینگ بمب اتم داشت یا چین یا شاه ایران برام خیلی جالبه حتی به خودشون
1% اجازه فکر کردن حتی ندادن که اگه داریم یه سریال مستند میسازیم بر مبنای واقعیات زمان خودش بسازیم آخه اون موقع که چین در زیر سلطه ژاپن تسخیر شده بود چین کجا بود ؟چین از سال 1937-1947 در تسخیر ژاپن بود بعد هم که پروژه منهتن به سال 1942 بر میگرده که اصلا چین این وسط وجود نداشت.
یا از اون بدتر شاه ایران که یکی نیست به نویسنده و کارگردان یاداوری کنه که شاه ایران اون زمان با یهودی ها و آمریکایی ها بهترین رباطه داشت بین تمام کشور های دنیا واقعا جالب بود که دیدگاه سایسی الان به یک مستند اون زمان ربط میدن .

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
فصل دوم خیلی افت کرده سریال. من هنوز تموم نکردم. امیدوارم بهتر بشه. البته فصل اول هم به عنوان یه سریال خوب دنبال می‌کردم. تو همین سبکا به نظرم The Newsroom یا West Wing بهترن.
فصل سوم هم معلوم نیست، فعلن فقط تأیید شده. برو فصل دوم Orange is The New Black رو ببین که بهترین سریال netflix هست. :D
اون دفعه هم که گفتی من گفتم ، همون پلان آخر سیزن 2 اندازه کل سیزن 1ــه !! :D حالا بگذار سیزن 2 رو تموم کنی :D

اصلا نزدیک HoC هم نمیشه :D هرچند من دوسش دارم :D
جالبه به Orange اشاره کردید :d من تا قسمت سوم این سریال کوچکترین حسی بهش نداشتم و حتی شاید بگی ازش خوشمم نیومد ولی روند جوری پیش رفت که اگه هرشب یه قسمتش رو نمیدیدم کلا اعصابم میریخت بهم :d

Orange خیلی خوبه ، خیلی :d اما بهترین سریال Netflix نیست :d صد در صد HOC هست :d

OITNB خیلی خوبه فقط پایپر رو مخ منه :| هرچقدر دونه دونه کاراکترهای سریال خوبن و خوب درشون آوردن خود پایپر رو مخ منه :| چقدر هم بد بازی میکنه 8-|

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
soap opera و این چیزا. کلن من با خیلی چیزا توی سریال مشکل دارم. از روایت سریال بگیر، تا شخصیت‌پردازی. چیزای حوصله‌سر بر هم زیاد داره دیگه. به خاطر قسمت آخرش که شنیدم خیلی خوبه ادامه‌ش می‌دم.
@فرهود و وحید، توضیحات این بابا رو بخونید. امیدوارم قانع بشید. :D
House of Cards season 2 in review: It gets weaker the more you watch
حوصله سربر و اینا مال فصل 1ـه، فصل 2 به کل با یه فاصله وحشتناکی بهتره.

CAD

کاربر سایت
May 23, 2013
51
نام
شایان
Orange is the New Black شخصیت اعصاب خورد کن خیلی زیاد داره. یعنی این که اینا توی هر قسمت که برای یکی فلش بک می زارن، من شاید همه اونا رو به جز Nicky و Piper زدم جلو. واقعا کسی به بقیه اهمیت نمی ده. شخصیت سوفیا، V ، اون Nun و خیلی های دیگه به شدت رو اعصابه. Duo سوفیا و Nun هم بزنی جلو هیچ فرقی نداره و رو داستان اصلی تاثیر نمی زاره. پایپر هم که خیلی خوب شد تو فصل دو نقشش رو کمتر کردن.

بهترین شخصیت سریال هم بدون شک Alex هست ( لارا پرِپان هم تایید کرده که توی تمام قسمتهای فصل سه بر می گرده )

@فرهود و وحید، توضیحات این بابا رو بخونید. امیدوارم قانع بشید. :biggrin1:
House of Cards season 2 in review: It gets weaker the more you watch

من متوجه نشدم، چون یک دونه نقد از هزاران تا مثبت منفیه ما باید قانع شیم سریال بده؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
3dociea600p5m2w62tn5.jpg

The Women of Thrones Hit the Panels at Comic-Con

:d

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
از بین the batman,batman beyond,batman :as و Beware the Batman کدومشون ارزش دانلود داره ؟ as رو قبلا دیدم یه تعداد قسمتشو ولی باقی رو خیر .

بدون شک اولویت اصلی با انیمتد سریز هست، که چه بین انیمشن و فیلمای بتمن و چه بین خوده سریالا شاهکاره.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
همین الان Breaking Bad تموم شد .... .

اول نمراتم به فصول مختلف:

Season 1:8.0
Season 2:9.1
Season 3:9.1
Season 4:9.3
Season 5:10

Overall Breaking Bad Rate:9.5

دقت کنید که Overall اصلا میانگین نیست و با نگاه به کلیت و بر آیند و جمع بندی به دست می آید.... .

Award های من به این سریال در بین تمامی سریال هایی که تا کنون دیدم:

بهترین کارگردانی سریال ها (وینس)
بهترین بازیگر مرد اصلی (والت)
بهترین نقش مکمل مرد (جسی)
و... .

و اما امان از هایپ...امان از هایپ....امان از هایپ:

یک نمونه هایپ از خود بازی سنتر: "دارم مطمئن میشم که کارگردانان سریال زمینی نیستند و از فضا اومدند"... .نتیجه ی این جور هایپا می دونین چیه؟ همش در انتظار یک چیز فوق عجیب غریب می گردید که هیچ وقت هم بهش نمی رسید و در نتیجه از همون لحظات قابل ستایش سریال لذت نمی برید.که برای خودم پیش اومد.

سه قسمت آخر اشکمو در آورد......بعدا مفصل تر میگم.........:((

Breaking Bad را حتما نگاه کنید اگر ندیده اید..... ولی همون لحظه ای که دارید لذت می برید همون لحظه هایی هستن که تو اینترنت انقدر هایپ شده....منتظر چیز کهکشانی ! نباشید وسط داستان.

ممنون.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
فصل دوم خیلی افت کرده سریال. من هنوز تموم نکردم. امیدوارم بهتر بشه. البته فصل اول هم به عنوان یه سریال خوب دنبال می‌کردم. تو همین سبکا به نظرم The Newsroom یا West Wing بهترن.
فصل سوم هم معلوم نیست، فعلن فقط تأیید شده. برو فصل دوم Orange is The New Black رو ببین که بهترین سریال netflix هست. :D
نه قسمت، نه دقیقه، رسماً ۲۰ثانیه‌ی آخر فصل ۲ کافیه برای اینکه شوما هم ایمان بیاوری:D
no ****ing way!
فصل اول سریال 10 قسمت طول می کشه تا تازه شروع شه! فصل دوم Bombastic شروع میشه.
ایمان راسخ آوردنت، تبریک:D...

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
من متوجه نشدم، چون یک دونه نقد از هزاران تا مثبت منفیه ما باید قانع شیم سریال بده؟

نه، منظور من این نبود. اما من دوست دارم این هزاران نقد مثبت از کل فصل دوم رو ببینم. هر چند، سریال اونقدر که شما هم میگید منتقد پسند نبوده و متای فصل اول و دومش به ترتیب 76 و 80 شده.
IGN به فصل اول 9، و به فصل دوم 8 داده. (نقدش مثبته درست، اما هیچ جا از سریال به عنوان عالی یاد نکرده. شاید فصل اول آره، اما این فصل نه)
AVClub هم به جفت فصل B داده.
Reviews for Netflix's House of Cards - Season 1 (Full Season) - Metacritic
حالا، نقد که معیار خوبی نیست، برای مثال گفتم. من خودم سریال رو اونقد که اینجا تعریف میشه ازش دوست ندارم، شاید انتظارم بالا رفته به هر حال.
بعدشم، شما نقد رو خوندی؟ به نظرم ایرادایی که گرفته اصلن غیر قابل قبول نیست. شاید سریال اینقدر بد نباشه، اما ایرادایی هم که گرفته بیشترش وارده به سریال به نظرم. ضمن اینکه Alan Sepinwall رو من توی زمینه نقد سریال ها از بقیه جاها بیشتر قبول دارم و برا همین این لینک رو دادم.

آخرین ویرایش:

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان کسی سریالی تو سبک سریال episodes میشناسه معرفی کنه ممنون میشم...امروز shameless کامل کردم 4 فصلش فوق العاده بود یعنی یکی از بهترین سریالای عمرم ..
این house of cards سریال خوبی خشم اومد ...به netflix نمیخورد کارش خوب باشه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Orange is the new black فعلا 4 قسمت دیدم. لامصب خیلی دلچسبه آدم دوست داره 10 فصل در دسترس باشه همینجوری روزی یکی دو اپیزود ببینه :D خیلی خوبه. ولی house of cards کلا یه چیز دیگست هم تو netflix هم تو کل دنیای TV :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر