Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
شبکه USA یه مینی سریال 6 قسمت دارن کار میکنن به اسم DIG که قراره همین امسال پخش بشه
دن براون ـی هم هست :d تو مایه کارهایـه این نویسنده کد داوینچی - فرشتگان و شیاطین و از این قبیل
داستان در مورد یک مامور FBI هست که به اورشلیم فرستاده میشه واسه تحقیق در مورد قتل یک باستان شناس و با یک توطئـه 2000 ساله مواجه میشه:love: :d
گفتن که در صورت موفقیت کار را با همین شخصیت هایـه اصلی و داستان های دیگه ادامه میدن .
الان هم واسه کامیک کان یه پوستر زدن که خودش یه معماست :-? :d

? Can You Crack The Code
... Dig Deeper

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
حتما حتما یه سر به اینجا بزنید که خیلی خوبه کلا نتیجه گیری شخصی نداره و همه جوانب رو بررسی کرده و به نمایش گذاشته براتون :

Best TV Shows of the 2013-14 Season

=====================================================

اقایون بیکار مثل خودم ( :d ) کسی اینجا The Returned یا Broadchurch رو دیده ؟ نظرتون چی بوده ؟ نقد های فوق العاده عجیبی و عالی دارن هر دو . هر کی دیده یه توضیح مختصر بده .

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
هولی شت. ابهت میباره :d

just look at dat halo :x
b64f68dee27e.png

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
حتما حتما یه سر به اینجا بزنید که خیلی خوبه کلا نتیجه گیری شخصی نداره و همه جوانب رو بررسی کرده و به نمایش گذاشته براتون :

Best TV Shows of the 2013-14 Season

=====================================================

اقایون بیکار مثل خودم ( :d ) کسی اینجا The Returned یا Broadchurch رو دیده ؟ نظرتون چی بوده ؟ نقد های فوق العاده عجیبی و عالی دارن هر دو . هر کی دیده یه توضیح مختصر بده .
دوتاشون شنیدم عالین
خودم The Returned(منظورت همون Les Revenants ـه دیگه؟) رو دیدم و جزو تاپ تن سریالیمه شایدم تاپ 5:D اصن این سریال هیچی از شاهکار کم نداره ، فصل دومشم همین امسال پخش میشه:X

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوتاشون شنیدم عالین
خودم The Returned(منظورت همون Les Revenants ـه دیگه؟) رو دیدم و جزو تاپ تن سریالیمه شایدم تاپ 5:D اصن این سریال هیچی از شاهکار کم نداره ، فصل دومشم همین امسال پخش میشه:X

اره دقیقا منظورم همینه :d خیلی داستان جالب و خفنی هم داره :d

الان اول میخوام Broadchruch رو شروع کنم بعد هم میرم سراغ The Returned . کلا خیلی زیاد تحسین شدن :d

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
من فقط یه سوال دارم الان این ملت اسم ندارن من میگ بشون بگیم BloodWalker چون هم واکر walking dead داره هم Vampire :D:d

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
این کلش زیادی گندس.:|:d
..........................................
دوستان کلا Teen Wolf چه قدر ارزش دیدن داره؟ کسی پیشنهادش میکنه؟ چه طوریاست؟

سیزن 1کش شاید زیاد جالب نباشه ولی از سیزن های بعدی خوب میشه کلا هیجان خوبی داره اپیزوداش من باهاش حال میکنم.

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
تریلر comic con اوریجینالز رو دیدم...
My mind is blown...:|:|:|
این تریلرش مال سه تا اپیزود اوله فقط...
watch?v=hkda88RFTdc

این اسپویلر پایینی درواقع اصن اسپویلر نیست...حدس من و خیلیای دیگه ست که به شدت امکان داره تو سیزن 2 اتفاق بیفته پس دیگه تصمیم خوندنش با خودتونه ...
یه یارو هست تو تریلر میگه I'm Kaleb یا یه همچین چیزایی...این به شدت بهش میزنه Kol Mikaelson باشه...فکر کنم کول هم مثل استر و فین بدن یه نفر دیگه رو تسخیر کرده باشه...
یا...
ممکنه اون سیاهپوسته که توی finale همراه اون دختره کَسی زنده شده بود، برخلاف حدس من و ملت اصلا فین نباشه...پس اون کوله...
از این دو حالت خارج نیست آوقا...کول باید بیاد تو اوریجینالز...رفتار سادیستیکش خیلی به جو سریال میخوره...-.-

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر