kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
این سریال turn کسی دنبال کرد؟ارزش داره ببینم؟

سریال خوبی برا فصل 2 تمدید شده در دوران جنگ جهانی تاریخی می ارزه برا زمانی که سریال نداری بشینی ببینیش :d

- - -ویرایش - - -

واقعا این the leftovers عالی هر چی میره جلو بهتر میشه اصلا پتانسیلای hbo ای کلا سریال...نمیدونم چرا بعضی ها انتظار دارن تو 3 4 قسمت اول داستان لو بدن و بگن چرا مردم غیب شدن و دلیل همه چی رو کنن اصلا اگه اینطوری میشد من مینداختم دور سریال...پیچیدگی های زیادی داره سریال ولی بازی خوب بازیگراش و نوع فیلمبرداری و شخصیت پردازی و همه چیش باعث شده دنبالش کنم...سریال قوی و تمدید میشه

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
سریال خوبی برا فصل 2 تمدید شده در دوران جنگ جهانی تاریخی می ارزه برا زمانی که سریال نداری بشینی ببینیش :d

- - -ویرایش - - -

واقعا این the leftovers عالی هر چی میره جلو بهتر میشه اصلا پتانسیلای hbo ای کلا سریال...نمیدونم چرا بعضی ها انتظار دارن تو 3 4 قسمت اول داستان لو بدن و بگن چرا مردم غیب شدن و دلیل همه چی رو کنن اصلا اگه اینطوری میشد من مینداختم دور سریال...پیچیدگی های زیادی داره سریال ولی بازی خوب بازیگراش و نوع فیلمبرداری و شخصیت پردازی و همه چیش باعث شده دنبالش کنم...سریال قوی و تمدید میشه

متشکر
در مورد the leftovers هم عقیده اییم.همین گنگ بودنش جذابش کرده.نقاشی هایی هم که تو تیتراژ پخش میکنه واقعا جالبه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بازم یه قسمت دیگه از leftovers و بی معنی بودنش :|

من کلا بعد قسمت سوم بوسیدمش گذاشتمش کنار ! سازنده هاش حالا هرکی که هستند فکر کردند خیلی COOL تشریف دارند و خیلی مثلا سریال خفنی دارن پخش میکنند . ذره ای ارتباط برقرار نکردم ! بازیگر ها هم که قربونشون برم !

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
یه سوال داشتم نمی دونم کجا باید می پرسیدم
واسه سریال MAD MEN زیرنویس که گرفتم فرمتش idx/sub هست ولی هر کار می کنم رو خود سریال نمیاد زیرنویس. حتی اسم فایل ها رو یکی کردم ولی باز نمیاد رو فیلم.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

داداش اشتباه گفتی! درباره جنگ جهانی نیست! درباره انقلاب امریکاست:d

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
According to EW, Roy Harper, who is played by Colton Hayes, will take on the Arsenal identity during Season 3 of Arrow
0mxrelwg0y2ivfemiu5h.jpg

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
فقط من احساس میکنم یا این کلش زیادی گندس؟:|:-/
این کلش زیادی گندس.:|:d
..........................................
دوستان کلا Teen Wolf چه قدر ارزش دیدن داره؟ کسی پیشنهادش میکنه؟ چه طوریاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر