Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
فکر کنم وحید تنها کسی باشه که HACF رو هنوز می بینه. من بعد از قسمت پنج ولش کردم :D

------------

اطلاعات بیشتر از فارگو :

Hawley said the next season is set in 1979 and will feature a 33-year-old version of Solverson, a state cop recently back from fighting in the Vietnam War. “He thought he left the war behind, but he came back and here it is, it’s domestic,” the writer-producer teased. “We will meet Molly’s mother, who was not a character in season 1 … and we’ll learn what happened to her. Ben Schmidt [the police lieutenant played by Peter Breitmayer in the first season] will factor in there somewhere. … There were a lot of clues left in the first season and we’ll do our best to hit those.”
The writer noted the first season’s cinematic inspirations were the Coen brothers films Fargo, No Country for Old Men, and A Serious Man. Season 2 will be Fargo, Miller’s Crossing, and The Man Who Wasn’t There. “Let the internet speculation begin,” he said.

The story will be set in Sioux Falls, Luverne, and Fargo, and once again the show’s base of production will be Calgary in Alberta, Canada. FX expects the next season to premiere in fall, 2015.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
فکر کنم وحید تنها کسی باشه که HACF رو هنوز می بینه. من بعد از قسمت پنج ولش کردم

برای چی ؟ :d بخوای کلی نگاه کنی یه کپی از کار های موفق amc هست ولی اصلا به معنای بد بودنش نیست :d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
یه بنده خدایی میتونه راجبِ سوپرنچرال یه خورده توضیح بده ؟

تو IMDB هم نمره 8.8 رو داره که یعنی چیزی نزدیک به شاهکار !!! :|

واقعا همینجوریه ؟ یا مثلِ ومپایر هست؟ یا از اون ضعیف تره؟

خود سریال اگه اشتباه نکنم مالِ CW هستُ این شبکه هم کلا سریال هاش تو یه سبک و حال و هوای خاص و شبیه به هم ساخته میشه!

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک

خود سریال اگه اشتباه نکنم مالِ CW هستُ این شبکه هم کلا سریال هاش تو یه سبک و حال و هوای خاص و شبیه به هم ساخته میشه!

سوپرنچرال (به انگلیسی: Supernatural) (به معنای فراطبیعی) یک مجموعهٔ تلویزیونی ترسناک/درام با بازیگری جرد پادالکی در نقش سم وینچستر و جنسن اکلس در نقش دین وینچستر است، برادرانی که شیاطین و دیگر اشکال ماورا طبیعی را شکار می کنند. سریال ابتدا کار خود را در ونکوور کانادا در ۱۳ سپتامبر ۲۰۰۵ بر روی شبکهٔ دابلیو بی آغاز کرد و اکنون بخشی از شبکه تلویزیونی سی دابلیو است. فصل دوم در ۲۸ سپتامبر ۲۰۰۶ و فصل سوم در ۴ اکتبر ۲۰۰۷ ساخته شد. بعد از وقفه ایی، فصل چهارم در ۱۸ سپتامبر ۲۰۰۸ ساخته شد. ساخت فصل پنجم این سریال نیز در ۱۰ سپتامبر ۲۰۰۹ به پایان رسید. شبکه تلویزیونی سی دابلیو، در ۱۶ فوریه ۲۰۱۰ رسما از تجدید پخش نمایش برای فصل ششم خبر داد. کریپک تایید کرد که به عنوان مسئول پخش باز نخواهد گشت، اما همچنان به عنوان مدیر اجرایی باقی خواهد ماند. پخش فصل هفتم از سپتامبر 2011 آغاز خواهد شد. سوپرنچرال داستان سم وینچستر (جرد پادالکی) و دین وینچستر (جنسن اکلس) را بیان میدارد، دو برادری که با موجوداتی می جنگند که اغلب مردم اعتقادی به وجود آنها ندارند.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

اگه منظورت از ومپایر اینه که مثل اونم خراب کرده آره!
ومپایر از سیزن 3 به بعد خراب کرد این از سیزن 5 به بعد!

این نمراتی هم که میبینی مربوط به سیزناییه که رو اوج بودن! اون موقع که رو اوج بودن کلی بهش رای دادن الان دیگه اون نمره پایین نمیاد!
تو پروفایلم گفتم که یک زمانی :D

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907

شروع کن. پشیمون نمیشی :d دو سه فصل آخر ضعیف شد ولی خوب شخصیت هاش انقدر قوی هستن که بخوای دنبال کنی. مثل ومپایر هم هیچوقت نبوده و اونقدر گند نزده که حتی نخوای نگاش کنی نمی دونم دوستان چرا حتی سعی کردن با هم مقایسشون کنن این دوتا رو. یه نکته مهمی هم که داره اینه که تو این سریال یه شخصیته تینیجر مونث مضخرف حضور نداره که گند بزنه به کل سریال.
افت و خیزش به خاطر داستانش هست. مطمئنا هیچ چی از نظر شخصیت پردازی کم نداره.
هرگز پشیمون نمیشی از دیدنش. سوپرایز هم زیاد داره :d مخصوصا آخر فصل 9. فصل های گذشتش که بماند چه اتفاقایی که یه هویی نمی افته :d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اگه منظورت از ومپایر اینه که مثل اونم خراب کرده آره!
ومپایر از سیزن 3 به بعد خراب کرد این از سیزن 5 به بعد!

این نمراتی هم که میبینی مربوط به سیزناییه که رو اوج بودن! اون موقع که رو اوج بودن کلی بهش رای دادن الان دیگه اون نمره پایین نمیاد!
تو پروفایلم گفتم که یک زمانی :D
آره یادمه... ولی خوب دنبالِ سریال میگشتم که باز یه هویی به این برخوردم! :| گفتم اینجا بپرسم ببینم بقیه بچه ها چه نظری دارند ... ومپایر که سه فصل اولش راضی کننده بود! این در همون حد هم باشه قبوله! :D
شروع کن. پشیمون نمیشی :d دو سه فصل آخر ضعیف شد ولی خوب شخصیت هاش انقدر قوی هستن که بخوای دنبال کنی. مثل ومپایر هم هیچوقت نبوده و اونقدر گند نزده که حتی نخوای نگاش کنی نمی دونم دوستان چرا حتی سعی کردن با هم مقایسشون کنن این دوتا رو. یه نکته مهمی هم که داره اینه که تو این سریال یه شخصیته تینیجر مونث مضخرف حضور نداره که گند بزنه به کل سریال.
افت و خیزش به خاطر داستانش هست. مطمئنا هیچ چی از نظر شخصیت پردازی کم نداره.
هرگز پشیمون نمیشی از دیدنش. سوپرایز هم زیاد داره :d مخصوصا آخر فصل 9. فصل های گذشتش که بماند چه اتفاقایی که یه هویی نمی افته :d
همین که شخصیت مونثی مثل ومپایر نداره که نصف فیلمُ سر جشن عروسی و لاو ترکوندن های تکراری بگذره خودش نکته + تلقی میشه! :D

فقط اینکه میگن قرار فصل دهم آخرین فصل این سریال باشه راسته ؟

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
آره یادمه... ولی خوب دنبالِ سریال میگشتم که باز یه هویی به این برخوردم! :| گفتم اینجا بپرسم ببینم بقیه بچه ها چه نظری دارند ... ومپایر که سه فصل اولش راضی کننده بود! این در همون حد هم باشه قبوله! :D

همین که شخصیت مونثی مثل ومپایر نداره که نصف فیلمُ سر جشن عروسی و لاو ترکوندن های تکراری بگذره خودش نکته + تلقی میشه! :D

نه والا گفتن تا جایی که بیننده داشته باشه سریال و بشه براش داستان خوبی نوشت و ادامش داد براش بازم میسازیم :)

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
Breaking Bad S3-E12
یعنی فوق العادس این سریال!:dنقطه اوج این سیزن به نظرم انتهای همین قسمت بود که والت با تفنگ یارو رو کشت... یعنی استایلش بینظیر بود:db-)
راستی اون قسمتی که درباره مگس بود مزخرف ترین بخش کل سریال بود به نظرم،،چی بود اون اخه؟!:|:-& ادم یاد فیلمای ایرانی که هیچ هدفی ندارن و همش خزعبلاته میفته...!:|

علیرضا اس سی

کاربر سایت
Dec 12, 2013
42
نام
alireza
Breaking Bad S3-E12
یعنی فوق العادس این سریال!:dنقطه اوج این سیزن به نظرم انتهای همین قسمت بود که والت با تفنگ یارو رو کشت... یعنی استایلش بینظیر بود:db-)
راستی اون قسمتی که درباره مگس بود مزخرف ترین بخش کل سریال بود به نظرم،،چی بود اون اخه؟!:|:-& ادم یاد فیلمای ایرانی که هیچ هدفی ندارن و همش خزعبلاته میفته...!:|
اون قسمت مگس هدفش این بود که قدر بقیه قسمتارو بدونیم:d

دوستان true blood ارزش دیدن داره؟اینم تو فصلای اخرش افت کرده؟؟

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907

احتمالا همه چی دست به دست هم میده که تموم شه :d ولی معلوم نیست باز. اونقدر حوادث قابل رخ دادن توش زیاد هست که بتونن کشش بدن. البته دیگه خسته کننده میشه اونجوری. (واسه من که نمیشه :-" ) خلاصه شروع کن به دیدن. اصلا با هیچ سریال دیگه ای هم مقایسش نکن. همون شخصیت جنسن اکلز خودش یه دنیاست :d بماند که جلوتر چه چیزایی وارد سریال نمیشن :-"

- - -ویرایش - - -====================================================================
====================================================================

HBO و J.J. Abrams مشغول ساخته یه سریال بر اساس فیلم WestWorld هستن که به احتمال زیاد Anthony Hopkins و Evan Rachel Wood توش ایفای نقش میکنن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اون خانوم محترم وکیل بودن . و به خاطر مانی-شت رفت پیشش .
Strain خیلی هم خوبه . خیلی بهتر از HighSchool Vampire Sh*t هست :| :D . یه اوبوهتی دارن Vampire ها توش و همش دنبال د0تر بازی و این حرفا نیستن :|
الان قسمت دومشو دیدم گفتم دوباره نقل قول کنم :D

مارو گرفتی؟ :D اولین کسی که متوجه شد به خون علاقه داره در حال د0ـتر بازی اینکارو کردا :D اون به قول شما Highschool Vampite Sh*t تا این حد دیگه نداشت :D توی این قسمتم چیز خاصی از ومپایرا که نشون ندادن!
یک جورایی بیشتر شبیه زامبی میمونن تا ومپایر :| اون دختر بچه یک جوری بود :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,986
نام
مهدی
Breaking Bad S3-E12
مسلما سریالی در سطح BB یک قسمت رو به موش و گربه بازی اختصاص نمی ده! اون مگس نماد سر در گمی وایت بود. می خواست نشون بده چطور وایت زندگی ـش غیر قابل کنترل شده و به نظرم به بهترین و خلاقانه ترین شکل ممکن نشون داد.
تو نقدها هم بهش اشاره شده:
http://blogs.wsj.com/speakeasy/2010/05/24/breaking-bad-season-3-episode-10-fly-tv-recap/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر