Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
نمی دونم کسی گفته بود یا نه :

04953040457837488054.jpg

Wentworth Miller نقش مایکل اسکوفیلد سریال Prison Break قراره نقش منفی Captain Cold رو توی سریال The Flash بازی کنه.

شرمنده اگر تکراری بود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دیدن 2 سیزن از TVD بزرگترین اشتباهی بود که توی عمرم مرتکب شدم!:D
خوب حالا تو خوشت نیومده چه ربطی داره :D
چیزی که دیگه همه قبول دارن اینه که TVD توی هر سطحی که بود بعد از سیزن 3 گند میزد! منم با TD حال نکردم دلیل میشه بد باشه؟ :D (الان چند نفر دیگه میان میگن ما هم با TVD حال نکردیم پس بده :| )
بالاخره هر کسی نظری داره! :D منم فکت صادر نمیکنم! ولی با اینکه الان TVD ـو بعنوان سریال در سطح خوبم بزور قبول ندارم ولی اون زمان تنها سریالی بود که 6 تا 6 تا پشت سر هم مینشستم میدیدم از بس کشش داشت :D ( گرچه قبول دارم بیشترش بخاطر cliffhanger آخر اپیزوداش بود :D )

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
از نیمه دوم فصل جذاب میشه. اون 8 اپیزود اول تعریفی نداره.
اتفاقا به نظرم بعدشم مثل نیم اولش هست!
من باز بنظرم نیمه اولش قابل قبول تر بود!
نیمه دوم کلا از روند اصلی داستان دور میشه و کلا میره تو فاز چسبیدن به روابط کارکترا بطوریکه بحث زنده موندن معنیش از دست میره کلا!

در کل خوب بود فصل چهارمش هم! ولی ضعیف تر از قبلیا بود دیگه!

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
خب مثل اینکه 3-4 قسمت از Under The DOme اومده و من فردا گیرش میارم

الانم که دارم Once Upon A Time میبینم

کسی بوده 10 قسمت سریال کنسل شده Camelot رو دیده باشه ؟

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان این extant چطوری اوضاش خوبه سریالش پیشنهاد میشه یا نمیشه یکم توضیح میدین دربارش که ببینم ارزش دیدن داره یا نه مرسی

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بسیار هم عالی ین قسمت هم خیلی خوب بود :d از نزدیک شدن گوردون و کامرون هم بسیار استقبال میکنیم اینا از همون اول هم نباید به تیپ و توپ هم میزدن :d دونا هم که :x

این جان بازورث هم اول فکر میکردم میخواد چوب لای درز کار اینا کنه ولی سوپرایز شدم ، کار بس خفنی انجام داد :d

کلا خیلی خوبه سریال ، خیلی .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Holy mother of Fargo

الان فصل رو تموم کردم این دیگه چی بود؟؟ دو قسمت آخر رسما مایند بلو بود. چقدر سریال شاهکار دارم میبینم من تو این چند وقت :D

عهههه !!! صبح که داشتم میدیدم از فکرم گذشت که ادامه سریال میتونه در مورد حادثه ای باشه که پدر سالورسون داشت تعریف میکرد.

در کل کیفور شدیم امروز با فارگو :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر