heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
شیش فصل اول scrubs واقعا عالی بود.ولی بعدش یکم ضعیفتر و تکراری شد و فصل 9 که اصلا فاجعه بود بازیگرای اصلی توش نبودن.ولی بازم تو تاپ 10 سریال های کمدی هستش به نظرم

archimon

کاربر سایت
Jul 15, 2014
6
Blood And Sand
Gods of the Arena
Vengeance
War of the damned

اسپارتاکوس: جنگ نفرین‌شدهSpartacus: War of the Damned۲۰۱۳۱ فصل۱۰ قسمت
اسپارتاکوس: انتقامSpartacus: Vengeance۲۰۱۲۱ فصل۱۰ قسمت
اسپارتاکوس: خدایان میدان نبردSpartacus: Gods of the Arena۲۰۱۱۱ فصل۶ قسمت
اسپارتاکوس: خون و شنSpartacus: Blood and Sandاستیون اس.دیکنایت۲۰۱۰۱ فصل۱۳ قسمت

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این Sleepy Hollow جریانش چیه؟ کسنل شده؟ قشنگه؟ :d
From Dusk Till Dawn چطور؟

من یک اپیزود اسلیپی رو دیدم به نظرم مسخره می اومد .

اون یکی ررو هم فیلم اش رو دیده باشی و از سبک کاری رودریگز کارگردان خوشت بیاد خوبه ولی کلا نه داستان خوبی داره نه جلوه های ویژه ی توپ. بازیگرها می خوان ادای بازیگرای فیلم رو دربیارن (یکی اشون که کلا در حال اسکی رفتن رو تیک های جورج کلونی تو فیلمه ) . در کل سریال خوب زیاد هست این دوتا رو نبینی بهتره

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آقا این کنستانتین چرا قسمت دومش نمیاد ؟! درسته حس و حال فیلمش رو نداشت اما بدم نبود .

هنوز شروع نشده، اون پایلوتش هم لیک شده بود. شخصا فیلم کنستانتین رو هم به خاطر Keanu Reeves فنش هستم بیشتر، اما سریالش چون مال nbc هست به نظرم میتونه خوب باشه. اما خب احتمال کنسلیش هم بالاس :|

من که صبر میکنم بیاد اوضاعش معلوم بشه بعد ببینمش.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اما سریالش چون مال nbc هست به نظرم میتونه خوب باشه.
اینطوری که بدتره!
سریالای NBC خوبم باشن بازم هر سیزنی که پخش میشه باید از کنسل شدنش ترسید :|
نمونش هانیبال! گندنزنن تو سیزن بعدی باید خداروشکر کرد :D

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
هنوز شروع نشده، اون پایلوتش هم لیک شده بود. شخصا فیلم کنستانتین رو هم به خاطر Keanu Reeves فنش هستم بیشتر، اما سریالش چون مال nbc هست به نظرم میتونه خوب باشه. اما خب احتمال کنسلیش هم بالاس
:|

من که صبر میکنم بیاد اوضاعش معلوم بشه بعد ببینمش.
آره با این قسمت اول هم بنظرم خیلی احتمال کنسل شدن داره !
کلا باید بیخیال شخصیت Keanu reeves شد به دید یه فیلم و شخصیت جدید سریال رو نگاه کرد .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
امروز قسمت اول سریال پخش شد داستان سریال که جالبه در مورد جهانیه که هیچ کس بچه دار نمیشه یه دانشمندی کشف میکنه مشل کجاست بعد هم یه مسابقه لاتاری میزارن برای اینکه زن های که میخوان شانس بچه دار شدن دوباره بعد چندین سال تجربه کنن .
سریال بدی نیست جالبه خدا رو شکر یه چندتا سریال خوب پخش شد که ما بتونیم این تابستان لعنتی به پیش ببریم که سریال های خوب از مهر ماه شروع به پخش بشن دوباره .

آقا این کنستانتین چرا قسمت دومش نمیاد ؟! درسته حس و حال فیلمش رو نداشت اما بدم نبود .

قسمت اول 21 Oct پخش میشه که دقیقا میشه 3 ماه دیگه اول مهر ماه .

خوب یک دفعه بگن قراره همه کاراکتر ها تو این فصل کشته بشن چه کاریه فصل پایانی میخواست چیکار سریال .:|

آخرین ویرایش:

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
آره با این قسمت اول هم بنظرم خیلی احتمال کنسل شدن داره !
کلا باید بیخیال شخصیت Keanu reeves شد به دید یه فیلم و شخصیت جدید سریال رو نگاه کرد .

میشه بگین از کجا قسمت اول دانلود کردین اون که 3 ماه دیگه میادم منظورم کنستانتین ....

- - -ویرایش - - -

قسمت 2 سریال the strain هم اومد نمیدونم ولی برام جالب نبود زیاد قسمت اول شبیه شروع سریال fringe داشت یک جورایی برام تکراری میزد زیاد خشم نیومد تا قسمت 2 ببینم چی میشه...این the lottery کسی دیده بیاد دربارش یکم کامل توضیح بده ببینیم می ارزه یا نه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این فارگو فوق العادست.

نمیدونم چرا حس و حال برکینگ بد رو میده بهم مخصوصا اول هر اپیزود. یه جوری مستند گونه ساختن با توجه به واقعی بودنش. عالیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر