mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,036
نام
مصطفی
با سلام من تازه میخوام شروع کنم سریال بریکینگ بد رو ببینم رفتم برا دانلود میبینم علاوه بر فصل ها یک سری مینی اپیزود و اکسترا هست قضیه چیه به چه ترتیبی باید دید؟

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
دوستان به نظرتون pretty little liars ارزش داره بشینم 5 فصل دان کنم؟؟؟
و اینکه نظرتون در مورد penny dredfullو leftovers چیه؟؟؟

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
خدا بگم چی کارتون نکنه
The Wire به سختی تا قسمت 10 فصل اول دیدم. خوابم میگرفت بعضی موقع ها :d
آیا ارزش ادامه دادن داره یا قراره همینجوری پیش بره :d

دوستان به نظرتون pretty little liars ارزش داره بشینم 5 فصل دان کنم؟؟؟
و اینکه نظرتون در مورد penny dredfullو leftovers چیه؟؟؟
Penny Dreadfull عالیه :d به نظر من جزو سریال هایی هست که بهترین بازیگرها و بهترین اتمسفر رو داره
Leftover هم امروز چند دقیقه دیگه شروع میکنم به دیدن

دقیقا نظر منم در مورد tHE wIRE همینه :D
من نتونستم زیاد باش ارتباط برقرا کنم بخصوص اینک کیفیتش هم فصل های اول افتضاحه و 3*4 هم هست نسبت تصویر :|

شما بشین Dexter رو ببین ، دعاش رو به جون من کن :D

OB رو من اصن یادم رفت دیگه وجود داره ! یک ماهی منتظر زیرنویس قسمت 8 از فصل دوم بودم ، بیخیالش شدم دیگه :D
از وقتیم دکستر رو شروع کردم از Salem هم عقب افتادم :D
Dexter رو خیلی وقت تموم کردم :d

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
خدا بگم چی کارتون نکنه
The Wire به سختی تا قسمت 10 فصل اول دیدم. خوابم میگرفت بعضی موقع ها :d
آیا ارزش ادامه دادن داره یا قراره همینجوری پیش بره :d
دقیقا نظر منم در مورد tHE wIRE همینه :D
من نتونستم زیاد باش ارتباط برقرا کنم بخصوص اینک کیفیتش هم فصل های اول افتضاحه و 3*4 هم هست نسبت تصویر :|

شما بشین Dexter رو ببین ، دعاش رو به جون من کن :D

OB رو من اصن یادم رفت دیگه وجود داره ! یک ماهی منتظر زیرنویس قسمت 8 از فصل دوم بودم ، بیخیالش شدم دیگه :D
از وقتیم دکستر رو شروع کردم از Salem هم عقب افتادم :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
الان یکی دو قسمت هم از نارنجی سیاه جدید است دیدم . خیلی راضیم از نتفلیکس خییییلی :D

نظرتون در مورد hemlock grove چیه ؟

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
اگه 24 تمدید نشه خیلی ناراحت میشم.
البته بعد از کنسل شدن Firefly و Almost Human یاد گرفتم که از Fox انتظاری نداشته باشم.
حداقل کاری که میتونن بکنن اینه که یه Spin-off درست کنن با Yvonne Strahovski.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این رشد قارچ گونه سریالها رو من درک نمیکنم! الان نشستم قسمت اول crossbones رو دیدم خیلی معمولی و بدون هیجان و....اصلا نیومده به من سریال تماشا کردن:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این رشد قارچ گونه سریالها رو من درک نمیکنم! الان نشستم قسمت اول crossbones رو دیدم خیلی معمولی و بدون هیجان و....اصلا نیومده به من سریال تماشا کردن:d
الان مشکل رشد تعداد سریال ها چیه دقیقا!؟:-/ زلال احکام و ماه عسل و این چرندیات رو پخش کنن خوبه!؟:-/ :D

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
خوب نیست؟!!:|
من ندید دارم 720p میگیرم اگه بقیه هم میگن بدرد نمیخوره یه تجدید نظری بکنم.

Murder in the First رو میبینم اینروزا و بدک نیست .یه قتلی اتفاق میفته بگرد قاتلو پیدا کن و اینا..خوبه سرگرم میکنه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,377
نام
Majid
انصافا ماه عسل قشنگه چرنديات نيست
چون بعضی از موضوعاتش غم انگیزه یک عده تریپ روشن فکری بر میدارن که اینا میخوان احساسات مردمو تحت تاثیر قرار بدن و مشتری جمع کنن!
اتفاقا کامل مخالفم :D اون موضوعات غم انگیزش درسته که نباید الکی ملتو به گریه بندازن اما بعضی از موضوعاتش آدم دهنش باز میمونه از کجا پیدا کردن! واقعا جالبه! من خودم زیاد نگاه نمیکنم و معمولا یک تیکه های اخرشو میبینم که فقط بفهمم موضوعش چی بوده!

- - -ویرایش - - -

اگه 24 تمدید نشه خیلی ناراحت میشم.
البته بعد از کنسل شدن Firefly و Almost Human یاد گرفتم که از Fox انتظاری نداشته باشم.
حداقل کاری که میتونن بکنن اینه که یه Spin-off درست کنن با Yvonne Strahovski.
موافقم :|
امروز اپیزود 11 دیدم! لامصب خیلی هیجان انگیزه :| همه اپیزوداش تا الان بنظرم خیلی خوب بوده!
12 تا کمه ای کاش 22 تا میبود :(( یا حداقل واسه فصل بعد تاییدش کنن :(

مشکلی نداره...اونطور که باید جذاب نیستن دیگه...خدائیش بجز فرار از زندان و GOT و شرلوک هلمز دیگه سریالی منو جذب نکرده.
حالا چون تو خوشت نیومده رشد قارچ گونه میشه؟ :D
شما یحتمل Breaking Bad یا Fargo و Hannibal و True Detective و اینا رو دیدی؟ :D

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خوب نیست؟!!
:|
من ندید دارم 720p میگیرم اگه بقیه هم میگن بدرد نمیخوره یه تجدید نظری بکنم.
منم 720 گرفتم ایران فیلم 1080 رو هم میزاره! من توصیه میکنم قسمت 1 رو ببین نهایتا 2 بعد اگر خوشت اومد 2 قسمت دیگه رو هم دانلود کن.
الان مشکل رشد تعداد سریال ها چیه دقیقا!؟
:-/
زلال احکام و ماه عسل و این چرندیات رو پخش کنن خوبه!؟
:-/
:biggrin1:
مشکلی نداره...اونطور که باید جذاب نیستن دیگه...خدائیش بجز فرار از زندان و GOT و شرلوک هلمز دیگه سریالی منو جذب نکرده.

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
منم 720 گرفتم ایران فیلم 1080 رو هم میزاره! من توصیه میکنم قسمت 1 رو ببین نهایتا 2 بعد اگر خوشت اومد 2 قسمت دیگه رو هم دانلود کن.
1080p رو با چه وسیله ایی نگا میکنی؟غیر از تماشا با PC منظورمه.کلا سریال و فیلم و این چیزایی که MKV میگیریم با چی میبینید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• PXG
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر