Fire Light

کاربر سایت
دوستان سریالام تموم شده می خوام یه جدید شروع کنم. The Wire یا Sons of Anarchy?
کاری ندارم تو یه سبک نیستن و این چیزا. فقط می خوام بهم بچسبه و میخ کوبم کنه. اگه سریال دیگه مد نظرتون هست بگین

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
نام
EsmaiL
کاری ندارم تو یه سبک نیستن و این چیزا. فقط می خوام بهم بچسبه و میخ کوبم کنه. اگه سریال دیگه مد نظرتون هست بگین
The Wire بدون شک، سریالای که دیدی رو هم بگو تا ببینیم چی رو پیشنهاد کنیم ;)

Empyrium

کاربر سایت
The Wire

mohammadl021

کاربر سایت
نام
محمد امین

قطعا sons of anarchy:x

- - -ویرایش - - -

اتفاقا اگه نگیم بهتر شده بدترم نشده:d

خداییش خیلی لوس شده دیگه بشتر کارای شلدون تکراری شده کل طنز سریال رو دوش شلدون بقیه هیچ کاری نمیکنن .

qozmyox

کاربر سایت
بچه ها من تازگی breaking bad رو دیدم که عالی بود ، هرچی میرفت جلو تر بهتر میشد . سریال های دیگه ای هم که دیدم اینا بودن : true detective ,fargo,luther,thefall,hannibal
توی این سبکا چیا معرفی میکنید؟

pooyafaraji

کاربر سایت
نام
pooya
قطعا sons of anarchy:x

- - -ویرایش - - -

خداییش خیلی لوس شده دیگه بشتر کارای شلدون تکراری شده کل طنز سریال رو دوش شلدون بقیه هیچ کاری نمیکنن .

وای ببخشید فکر کردم shameless رو میگی:d
big bang اره باو;)

N!ma

کاربر سایت
نام
نیما
واکنش Time به کپی برداری "هفت سنگ" از "Modern Family"

نشریه تایم چاپ آمریکا نوشت: طرفداران سریال «خانواده مدرن» شبکه ABC هرگز چشمشان به سریال «هفت سنگ» ساخته تلویریون ایران نخورده اما در واقع آن را پیش از این دیده اند.

نشریه تایم نوشت: «هفت سنگ» سریالی است که به خوبی از روی «خانواده مدرن» به صورت سکانس به سکانس و با همان حرکت دوربین و شوخی ها ساخته شده است.

تنها تفاوت موجود میان دو سریال آن است که دو هـ.مـ.جـ.نـ.سـ.گـ.ر.ا که با یکدیگر زندگی می کنند جزء نقش های اصلی «خانواده مدرن» هستند اما در نسخه ایرانی، یک زن و مرد جای آنها را گرفته اند.

با تماشای «هفت سنگ» متوجه خواهید شد که چه مقدار شباهت بین دو سریال وجود دارد.

اتفاقی که پس از مشاهده سریال ساخت صداوسیما ایران متوجه می شوید، عدم رعایت قانون «کپی رایت» است.

سایت نشریه تایم علاوه بر انتشار متن فوق، ویدیویی از سکانس های مشابه این دو سریال را برای کاربرانش منتشر کرده است.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
نام
Majid
دست نویسنده های خلاق و غیور ایرانی درد نکنه :-* آدم از این همه خلاقیت و تلاش احساس غرور میکنه :d

مدرن فامیلی V هفت سنگ:

Iran***8217;s ***8216;Modern Family***8217; Version, ***8216;Haft Sang,***8217; Has No Gay Characters - TIME
=))=))=))=))=))=))=))
عالی بود :))
دمشون گرم فریم به فریم کپی کردن :D
5 تا نویسنده داشتن مدرن فمیلی رو میدیدن نکاتشو یاد داشت میکردن :D
بقیه قسمتاشم یعنی همینطوریه؟ :|

آقا من مدرن فمیلی رو ندیدم میرم همین 7 سنگو میبینم! دوبله هم شده هر شب هم پخش میشه میبینیم چه فرقی داره؟ :)) با یک تیر دو نشون میزنیم :D

آخرین ویرایش:

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
نام
مزدک

the wire و sons of anarchy هردو سریال های زیبا و جذاب و درگیر کننده ای هستن :)

- - -ویرایش - - -

دوستان سریال episodes کسی دیده ?
یکی سریال طنز تو مایه های shameless یا episodes که 3 یا 4 فصلم بیشتر نباشه و اپیزوداشم همین مقدار 10 12 قسمت باشه معرفی میکنه مرسی

se7en sin

کاربر سایت
نام
︻デ═一︻デ═一
the wire و sons of anarchy هردو سریال های زیبا و جذاب و درگیر کننده ای هستن :)

- - -ویرایش - - -

دوستان سریال episodes کسی دیده ?
یکی سریال طنز تو مایه های shameless یا episodes که 3 یا 4 فصلم بیشتر نباشه و اپیزوداشم همین مقدار 10 12 قسمت باشه معرفی میکنه مرسی

اگه big bang ندیدی گزینه خوبیهه ولی فصلاش 7 تاس ولی واقعا ارزش دیدن داره

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
نام
مزدک
اگه big bang ندیدی گزینه خوبیهه ولی فصلاش 7 تاس ولی واقعا ارزش دیدن داره

the big bang و modern family و two a half man و shameless و friend و go on و about a boy و americans dad و anger managment و 2 broke girls و brooklyn nine nine و getting on و community و californication دیدم :) :) :)

SteveG

کاربر سایت
نام
احمدرضا
واکنش Time به کپی برداری "هفت سنگ" از "Modern Family"

نشریه تایم چاپ آمریکا نوشت: طرفداران سریال «خانواده مدرن» شبکه ABC هرگز چشمشان به سریال «هفت سنگ» ساخته تلویریون ایران نخورده اما در واقع آن را پیش از این دیده اند.

نشریه تایم نوشت: «هفت سنگ» سریالی است که به خوبی از روی «خانواده مدرن» به صورت سکانس به سکانس و با همان حرکت دوربین و شوخی ها ساخته شده است.

تنها تفاوت موجود میان دو سریال آن است که دو هـ.مـ.جـ.نـ.سـ.گـ.ر.ا که با یکدیگر زندگی می کنند جزء نقش های اصلی «خانواده مدرن» هستند اما در نسخه ایرانی، یک زن و مرد جای آنها را گرفته اند.

با تماشای «هفت سنگ» متوجه خواهید شد که چه مقدار شباهت بین دو سریال وجود دارد.

اتفاقی که پس از مشاهده سریال ساخت صداوسیما ایران متوجه می شوید، عدم رعایت قانون «کپی رایت» است.

سایت نشریه تایم علاوه بر انتشار متن فوق، ویدیویی از سکانس های مشابه این دو سریال را برای کاربرانش منتشر کرده است.
اين تايم هم ديونس ها ! واقعا موضوع بهتر نداشتن كه به يه سريال ضايع مثل بقيه سريالاى ضايع تو ماه رمضون تو ايران پرداختن ؟ گل بگيرن در اون نشريه بى كار و زردشونو :d

r0ss0neri

کاربر سایت
نام
MaHDi
بچه ها من تازگی breaking bad رو دیدم که عالی بود ، هرچی میرفت جلو تر بهتر میشد . سریال های دیگه ای هم که دیدم اینا بودن : true detective ,fargo,luther,thefall,hannibal
توی این سبکا چیا معرفی میکنید؟

پیشنهاد من Dexter ــه ، خیلی عالیه ، هر فصل بهتر از فصل قبل ، تا الان که فصل 6ـم .
راستی دکستر 8 فصل ــه کلا ؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
نام
محمد امین
Penny Dreadful

این Dorian Gray چرا اینقدر خفنه ؟! آدم احساس حقارت میکنه در مقابلش :))

خیلی خوبه این سریال ینی صحنه به صحنه اش به من که عاشق این اتمسفر هستم واقعا لذت بخش هست. در کنار این کیفیت ساختش هم خیلی بالاست . شخصیت پردازی-دیالوگ ها-داستان-دکوراسیون-موسیقی-... همه عالین .
دوریان و ونسا و مالکوم فوق العاده هستن ولی این مرد آمریکایی خیلی نچسبه :D الان قسمت 6 رو دیدم فقط رفته رفته تعداد اپیزودا میاد پایین ، دیگه چند سال بعد شاهد فصلای 3 قسمتی خواهیم بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر