vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
احمق ها چرا صحنه ای که jaime در مورد tysha به tyrion میگه wh000r نبوده حذف کردن بلکه پدر داده tysha جلوش بهش .... کردن حذف کردن احمق ها دقیقا به خاطر همین موضوع بود tyrion پدرش میکشه نه به خاطر shae واقعا حالم گرفته شد با این صحنه .:|
هرچند فشار داستان زیاد میشد و Tywin به یه موجود منفور در سریال تبدیل میشد هرچند برای من که هستش با وجود اینکه میدونم چیکار کرده .:-&
صحنه Stannis هم زیاد جالب نبود میتونستن بهتر بهش بپردازن نمیدونم صحنه های که میتونه خیلی اپیک باشه چرا انقدر کنترل شده در میارن .:|
کلا تنها صحنه خوب سریال صحنه کشته شدن Shae بود تو این قسمت که Tyrion به خوبی از عهده این عمل بر امد .:d

من خودم تا کتاب سوم خوندم بقیه هنوز نگرفتم تا بخونم فقط یکی بیاد به من بگه چرا جان پیشنهاد استنس رد میکنه یه جای داشتم مطلب میخوندم یکی اسپویل کرد الان اعصاب ندارم فقط همین موضوع گفت احمق توضیح هم نداد چرا .:|

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
این چند دقیقه آخر متوجه نشدم منظور آریا چی بود و اون ناخدا کی بود؟؟ یعنی حافظم هم فشار آوردما ولی یاری نداد:D
میشه یکی توضیح بده برام

اینم باحاله . والتر وایت ایرانی

2014-06-15-04-08-02_deco.jpg

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این چند دقیقه آخر متوجه نشدم منظور آریا چی بود و اون ناخدا کی بود؟؟ یعنی حافظم هم فشار آوردما ولی یاری نداد:D
میشه یکی توضیح بده برام

یادت نیست در یکی از قسمت ها که آریا میخواست فرار کنه جکن هکار بهش کمک کرد که از دست Tywin فرار کنه از کستلی راک که بهش گفته بود 3 تا درخواست کن برات بکشم بعد که از قلعه فرار کردن به آریا یه سکه داد گفت به هرکی که اهل براوس باشه سکه بدی بگی همه مردان باید بمیرند من پیدا میکنی اون کاپیتانه هم اهل براوس بود آریا هم میخواد بره اون پیدا کنه الان .;)

آخرین ویرایش:

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
دوتا سوال در مورد آخرین قسمت GOT

1. آریا رفت پیش همون قاتله که بهش گفته لود 3 تا اسم بهم بده ؟
2. این tysha که میگید کیه ؟ اصلا یادم نمیاد :D عکسی موجود هست ؟

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
تایشا معشوقه تیریون بود که داستانش توی فصل 1 ذکر شده.

بعدشم کلا منطق hbo رو نمیفهمم. مغز اوبرین که کف زمین بود رو نشون دادن اما مدفوع تایوین که توش غرق شده بود رو نشون ندادن؟ :)) یعنی ش* یه انسان از مغزش که پخش شده حال به هم زن تره؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یک سوال نمیدونم به چه قسمتی از سریال مربطو میشه بیشتر مربوط به حضور یکی از بازیگرهاست چیزیو اسپویل نمیکنم ولی تو تگ اسپویلر میذارم
تکلیف ریکان چیشد ؟ من چرا نمیبینمش ؟ یاگَندری یا ... اینا چرا اصلا بهشون پرداخته نمیشه ؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام دوستان

اون سکه آهنی که آریا به ناخدا داد قضیش چیه؟؟ هرچقدر فکر کردم یادم نیومد از کجا گرفته اینو.
توی فصل 2 بود فکر کنم،آریا توی یه قلعه با تایوین بود،قبل از این افراد تایوین به کمپی که آریا و بقیه تشو بودن حمله کردن(اینا رو داشتن میبرن به castle black) تا تون پسر آهنگره رو چون بچه رابرت بو در وبکشن،اینجا آریا 3 تا زندانی رو بهشون کمک کرد.یکیشون اسشم جَکِنن هاگار بود،گفتش ت وجون ما 3 ت ارو نجات دادی،حالا من جون 3 نفر رو برات میگیرم.اس م2 نفر رو آریا همونجا بهش داد ولی برای نفر سوم اسم خود جَکِن رو گفت،بعدش هم بهش گفت باید به ما کمک کنی از اینجا فرار کنیم تا اسمت رو خط بزنم،جَکن هم کمکشون کرد.اون آخر که قرار کرد هبودن آریا دوباره جکن رو میبینه و بهش میگه منم میخوام مثل تو بشم تا هر کس رو بخوام بکشم،جکن میگه که همینطوری نمیتونی و برای اینکار باید تبدیل بشی به یه مرد بی چهره (Faceless man) و بری شهر براووس،اونجا آریا بهش گفت که نمیتونه باهاش بره،ولی جکن بهش یه سکه خاص داد و گفت هر وقت خواستی منو پیدا کنی این سکه رو بده به یه نفر اهل براووس و بگو Valar morghulis....بعد از این وتو صحنه آخر جکن صورتش رو یه لحظه برمیگردونه و وقتی دوباره آریا بهش نگاه میکنه میبینه کاملا قیافه جکن عوض شده،اون طرف هم میگه "جکن هاگار مرده....."
در مورد Faceless men(اگه کسی میخواد هیچی ندونه باز نکنه این یکی اسپویلر رو ولی در کل چیز خاصی نیست):
اینا یه گروه آدمکش/Assassin خیلی حرفه ای و خطرناک اهل براووس هستن،میگن تا حالا نشده ماموریتی داشته باشن و نتوسته باشن انجامش بدن،الان آریا داره میره پیش اینا.توی فصل 1 هم وقتی میخوان دنریس رو بکشن یه نفر پیشنهاد میده که یه faceless man رو برای اینکار انتخاب کنن،ولی لیتل فینگر میگه اجیر کردن یه faceless man هزینش بیشتر از اجیر کردن یه ارتش میشه.....

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان یه توضیحی در مورد این تایشا!؟ میدید. اصلا کی هست این؟

تیریون خیلی وقت پیش ها عاشق یه نفر میشه و باهاش ازدواج میکنه،اسم دختره تایشا بوده،ولی ازدواجشون پنهانی بوده،یه نفر به تایوین قضیه ازدواج رو میگه،تایوین هم یه داستان درست میکنه و به تیریون میگه اون دختره عاشق تو نبود،اون یه فاحشه بود که ما بهش پول دادیم تا نقش بازی کنه و باهات ازدواج کنه،بعدشم میده سربازا بهش تجاوز کنن :|
تیریون واقعیت رو نمیدونست تا وقتی که واریس فراریش داد،تو راه فرار جیمی به تیریون واقعیت رو میگه که تایشا واقعا عاشق تیریون بوده و فاحشه نبوده،بخاطر همین هم تیریون عصبانی میشه و میره تایوین رو میکشه،به جیمی هم میگه دفعه بعد ببینمت میکشمت..............

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
دوستان یه توضیحی در مورد این تایشا!؟ میدید. اصلا کی هست این؟
تو یکی از فتوحات تایوین لنیستر و کلا لنیستر ها ! از بخت روزگار تیریون عاشق یکی از دختر های این اهالی میشه و این دوتا عاشق هم میشند و کلا علاقه مند میشند اما تایوین برای اینکه گل پسر و هم خونش با یه دهاتی ازدواج نکنه میره به تیریون میگه که این بنده خدا فاحشه بوده و ما برات ردیفش کردیم که مشکلی با زنها و رابطه باهاشون نداشته باشی . تیریون هم که داغون میشه عملا اما در حالی که تایشا اصلا فاحشه نبوده و کسی پولی به کسی نداده . همون شب هم کل سرباز ها و افراد تایوین بهش تجاوز میکنند و بعد هم کلک اش رو میکنند . خلاصه و کلی بهت گفتم .

یکی از زیبا ترین قسمت های کتاب سوم همین مکالمه جیمی و تیریون هست که این قسمت رو براش میگه ! و قضیه لو میره ! تیریون هم بخاطر این قضیه تایوین رو میکشه ! نه بخاطر اون شِی فاحشه که واقعا هم فاحشه بوده ! در کل تیریون پشیزی براش ارزش نداشته ایشون .

کلا تیریون هم تو کتاب اینجوری جیمی رو بغل نمیکنه و قربون صدقه اش بره !! بلکه میگه از تو هم متنفرم و تو هم تو کیل لیستم هستی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر