Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
الان یه چیزی راجع به Blacklist به ذهنم رسید بعد از دیدن دوباره ی قسمت آخر این فصل.
آخر قسمت بدن رد سوخته و همین کافیه که ثابت کنه بابای لیز خودشه. ولی اون دختر برلین نکنه زن یا دوست دختر رد بوده؟ :| رد عکس دختره رو از آلبوم Stewmaker برداشت و معلوم بود از دستش خیلی شاکیه که انداختش تو وان اسید. معلومه دختره رو دوس داشته و میشناخته. حالا عکس همون دختره دست برلین بود و معلوم شد دخترشه. نکنه رد بابای لیز باشه و دختر برلین مادرش و برلین پدر بزرگش :| لعنتیا امیدوارم سریع فصل ۲ رو بسازن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این قسمت آخر اصیل ها چقدر خوب بود. :x از این سریال بسی خوشم اومده و همین هم وسوسه ام کرده بالاخره برم سراخ خاطرات خون اشام ! :-s طبق شنیده هام 3 فصل اولش خوب هستند. این اصیل ها هم از فصل اول VD بهتره و دوستان میگفتن هنوز به فصل 2 و 3 نرسیده !

قسمت 3 فصل جدید 24 رو هم تازه دیروز دیدم. و عالی بود . جک باور خونمون کم شده بود. :(
حتما ببین1
بنظرم دیدن TVD تا آخر سیزن 3 یکی از واجباته :D 4-5 ـو نبینی مهم نیست چون چرت شده ولی سه تا سیزن اول واقعا عالی هستن! من اینقدر که توی این سه تا سیزن قافلگیر شدم توی هیچ سریالی اینقدر قافلگیر نشده بودم :D نقش کلاوس و الایژا و ربکا بنظرم توی فصل سوم TVD بهتر از الان TO هست! البته TO الانم عالیه ولی هنوزم بنظرم جذابیته سیزن 2 و 3 ومپایر دایریزو نداره!:D

و از همه مهمتر وقتی TVD رو ببینی کل چیزایی که توی TO در مورد اصیل ها و خون آشام ها واست مفهوم نیست کاملا مفهوم میشه چون کل خانواده اصیل ها توی TVD شناخته میشن!

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
الان یه چیزی راجع به Blacklist به ذهنم رسید بعد از دیدن دوباره ی قسمت آخر این فصل.
آخر قسمت بدن رد سوخته و همین کافیه که ثابت کنه بابای لیز خودشه. ولی اون دختر برلین نکنه زن یا دوست دختر رد بوده؟ :| رد عکس دختره رو از آلبوم Stewmaker برداشت و معلوم بود از دستش خیلی شاکیه که انداختش تو وان اسید. معلومه دختره رو دوس داشته و میشناخته. حالا عکس همون دختره دست برلین بود و معلوم شد دخترشه. نکنه رد بابای لیز باشه و دختر برلین مادرش و برلین پدر بزرگش :| لعنتیا امیدوارم سریع فصل ۲ رو بسازن.

اون عکسی که دست رد و برلین میبینیم یه دختر بچه رو نشون میده.چطوری اون زمان دوست دختر یا حتی زن رد بوده؟!:dضمنا برلین گفت اعضای بدن دخترش رو براش فرستادن درصورتی که Stewmaker کلا طرف رو ناپدید میکرد!
من بیشتر دارم به این شک میکنم که رد پدر لیز نباشه.چون به لیز گفت که یه دوستی تو رو به سم تحویل داده و من فکر میکنم رد همون دوسته هستش.یا اینکه منظور رد از اینکه پدر لیز توی اون آتیش مرده یجور استعاره بوده از اینکه اون پدری که میشناخته مرده و الان کلی عوض شده.
کلا الان که فکر میکنم این قسمت آخر هیچ سوالی رو که جواب نداد هیچ کلی سوال جدید بوجود آوورد بدتر.

این بازی دختره نقش اصلی هم خیلی افتضاحه!یه کامنتی رو خوندم در وصف این بنده خدا بد نیست اینجا بزارم:

what realy annoys me is the lead actress. Seems to be a nice person in the real life, but she can´t act besides her two facial expressions- Stare or cry

:d

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
این قسمت 9 تا 11 هانیبال s2 به شدت افت کرده بود و اصلا خوب نبود
POI عالی تموم شد سیزن 3 چه کرده این جاناتان نولان واقعا فوق العادس این سریال و بهترین سریالی هست که تو چند وقت اخیر دیدم الان که این سیزن تموم شد . هانیبالم 2 قسمت بیشتر نمونده موندم چه سریالی را شروع کنم کسی نظری نداره ؟ :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آخرین قسمت عالی بود خیلی حال کردم :D ولی اسلید مطئنا دوباره بر میگرده ولی بدون میراکورو :(
خیلی حال کردم با این قسمت سر صحنه فیلیسیتی فر خورده بودم ولی حدس میزدم نقشه باشه چون یادم بود که اسلید دفعه قبل خونه الیور رو دوربین گذاشته :D ! خلاصه کلام الی 5 سالو تو جزیره نبوده :| !جالبه :D خیلی حال کردم داستان عالیه :D

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
این همه گفتید The Flash فردای Arrow پخش میشه اخرش سرکاری بود ؟ :|

دلم میخواد بزنم باعث و بانیش رو کتلت کنم:D

بری آلن خداست...تنها شخصیتی The Flash ک من کمیکاشو دراپ نکردم بعد از چندوقت...کلا با حب فلش زاده شدیم!!!:D
---------
بازیگر نقش بری هم واقعا خوب بنظر میاد...

کی بود اینجا گفت فلش فردای ارو پخش میشه؟:|

من میدونستم پاییز شروع به پخش میشه الکی به ما امید واهی دادین :d:(

بابا ببخشید. :D یه چیزی گفتیم :D تازه اینم متن پست من:
و مثل اینکه قراره سریال Flash فردای Arrow (یعنی قسمت آخر فصل 2) شروع به پخش شه.:|
الیته مطمئن نیستم.
امیدهاتونم هیچ ربطی به من نداره :D میخواستین پستو با دقت بخونین :D
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ینی واقعا فلش رو خوب درست کردن. هم خوب درست شده از نظر جلوه و هم بازیگرش براش خوبه. شخصیت جوان و شوخ فلش بهش میاد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
مهشر، فوق العاده، عالی :D پایانش خیلی خوب بود فقط نفهمیدیم لنس چه بلایی سرش اومد.:| بسی با اکشن هاش حال کردم. حین جنگشون تو تونل که خرکیف بودم:D با اسلید که تو دو زمان میجنگید خیلی قشنگ بود. و اونجا که به فلسیتی گفت دوست دارم خیلی خوشحال شدم:bighug: (که البته دروغ نمیگفت).
دیگه همه چی به خیر گذشت(تو زمان حال) ولی تو گذشته که رفت هونگ کونگ میمونه واسه فصل 3.
اتفاقا حالا که دست سازندگان تو آوردن قدرت های ابر انسانی (مثل فلش) باز هست، فصل بعد شاید دشمنا ( یا حتی یارهای) ابرانسانی زیاد خواهد داشت.

آخرین ویرایش:

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
دوستان جای The Originals و The flash عوض شده...پاییز(ملت اشتباه نخونین سر ما نریزین. برنامه مال پاییزه) سریالای CW توی این روزا پخش میشن: (فقط مهماشو میگم)
The Originals: دوشنبه(لینکا صبح سه شنبه میاد)
The Flash :سه شنبه(لینکا صبح چهارشنبه میاد)
Supernatural:سه شنبه(لینکا صبح چهارشنبه)
Arrow:چهار شنبه (پنجشنبه صبح لینکاش میاد)
The Vampire Diaries: پنجشنبه (جمعه صبح لینکاش میاد)

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
یه سری عکس و اطلاعات از فصل بعد The Originals منتشر شده میذارم تو اسپویل
خب همون طور که تو قسمت 22 دیدید (اگه دیدید)مادر اصیل ها یعنی استر توی بدن یکی از دخترهای مراسم harvest میاد و یکی از برادر ها به اسم فین رو در جسمی جدید همراه خودش میاره.
احتمالش میره که کول (اون یکی برادر) هم برگرده. پسری جدیدی به اسم Kaleb با بازیگری Daniel Sharman (بازیگر نقش ایزک در سریال Teen Wolf) در سریال میاد که یک جادوگر بسیار قدرت مند و شیطانی هست(پسری که تو آخرین عکس هست:

ضمنا یادتون باشه به خبرایی که من میگم اطمینانی نیست :D (شوخی)

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
میگم این ها یه برادر داشتن که قبل خون آشام شدن توسط یه گرگینه کشته شد , این که با مادر اصیل ها برگشت احتمال نداره اون باشه ؟!
یه ویدئو بود تو یوتیوب (الان نی حذفش کردن) در مورد کارولاین و حضورش تو فصل بعدی اصیل ها و دیدار مجددش با کلاوس

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اخه من چی بگم ؟ اون از صحنه عاشقانه فلیسیتی و الیور که هممون رو شاد کرد بعد اخرش کلک در اومد ضد حال زد ( ولی شرط میبندم اینا همو دوست دارن بروز نمیدن :D ) اونم از تیا که اینطوری شد :| من بعد فلیسیتی تیا رو دوست داشتم نمیدونم چرا ایجوری شد این بچه :| اونم از سارا که ول کرد رفت :| اون از بابای لارل که به ف ا ک رفت :| و .... :|

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
به شخصه میگم از پایانش زیاد راضی نبودم. همه چی خیلی *@<O/:648ب تموم شد.
پایان سیزن یک یه چیز دیگه بود که تامی مردش، یه جورایی دراماتیک بود تا چندید روز بهش فکر میکردم ولی این خیلی ساده همه چی به خوبی و خوشی تموم شد :|
فقط یه سوال اسلید تو این زندان آب و غذا از کجا میاره!؟! کسی نبود که اینجا :D
بعدشم Fight بین اسلید و الیور خیلی ساده بود، فایتی که با مرلین داشت خیلی بهتر بود. البته حیف شد نفهمید مرلید زندس دوس داشتم بدونه.
الان که سارا رفت با لارل هم به هم زد الیور عاشق کی میشه دقیقا؟ بعدشم مگه فلیسیتی عاشق بری آلن (فلش) نبود؟ خوب اون که تو یه سریال دیگه میاد چطوریا میشه؟ :D به نظرم بعضی از اپیزود های این دو تا سریال باید با هم مچ باشند اونطوری خیلی خوب میشه. مثلا یه اپیزود تو Arrow و یه اپیزود تو Flash جفتشون باشند

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
این قسمت کامل متعلق به اوا گرین بود فوق العاده بود :love:
موسیقی هم که حرفی واسه گفتن نذاشته با روح و روان آدم بازی میکنه !
مخلوق فرانکنشتین هم داشت لیو هر جانی لیو هر رو میخوند آهنگ مورد علاقه من تو اسسین کرید بلک فلگ :love: :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر