Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
خوب خدمت دوستان بگم که من تازه امروز قسمت 6 رو دیدم (نت رای دانلود نداشتم. :() , خواستم بگم تیریون :x و اون اژدها گنده ی دنریس تو حلق همتون :bighug:

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
من واقعا فن اپیزودای action اوریجینالزم ولی این اپیزود آخریه خیلی خوب بود...action ش کم بود و بیشتر روی شخصیت پردازی و احساسات کاراکترا تمرکز کرده بود و واقعا قشنگ بود.
سیزن شروع شد:گفتم از هفت تا اوریجینال فقط سه تا؟ SERIOUSLY?:|
ربکا رفت...به حدی آمپرم زد بالا رسیدم به این تئوری: خب دو تا اوریجنال موندن. تا سیزن تموم شه الایژا هم حذف میشه بعد اسم The originals رو میزارن The Original بعدم کلاوسو میبرن کلا میکننش The Marcel Diaries
تو این اپیزود احساس کردم نویسنده ها قشنگ b*tch slap تحویلم دادن: 3 تا اوریجینال برگشتن؟!!!!!! مایکل؟ استر؟ فین؟!!!(از استر و فین به شدت بدم میاد ولی the more originals the better)
فقط کول رو هم برگدونین. فقط کول!
خب..حالا باید یه چیز در حدود 4 ماه صبر کنیم نه؟ :|

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
این قسمت جدید 24 عالی بود :D
خیلی خوبه سریالش :D حیف سیزنای قبلیرو ندیدم :D خیلی هیجان انگیزه سریالش :D

فقط باور که آدم خوبیه اون دوتا بدبختی که اون آخر تیرزد به پاشون چه گناهی کرده بودن؟ :|
ولی پایانش بد جایی بود اعصابم خورد شد :D

داداش شما مشکلی نداشتی سیزن های قبل رو ندیدی نشستی این رو دیدی ؟ من شنیدم باید حتما دیده باشیش

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
داداش شما مشکلی نداشتی سیزن های قبل رو ندیدی نشستی این رو دیدی ؟ من شنیدم باید حتما دیده باشیش
کلا وقت دیدن یک سریال کامل رو پشت سر هم ندارم و اصلا خوشمم نمیاد دویست تا اپیزود پشت سر هم ببینم بر عکس دوستان :D دوست دارم با عرضه هفتگی دنبالش کنم خیلی بیشتر میچسبه بهم :D

اون کسی هم که گفته باید دیده باشی اشتباه کرده :D کلا داستان این سیزن با سیزنای قبل فرق میکنه و فقط یک سری کارکترا هستن که از قبل بودن که اونم توی این سه تا اپیزود اول شناخت مناسبی ازشون پیدا کردم و الان هیچ چیزی واسم نا مفهوم نبوده و با همین سه تا اپیزود کلی حال کردم :x عالی بودن :x

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سریال جدید شبکه TNT شان بین :love:
یه ویدیو چند وقت پیش میدیدم یارو GoT رو مسخره کرده بود میگفت
گُت سریالیه که در اون شان بین میمیره . پسر شان بین میمیره رفیق شان بین میمیره . زن شان بین میمیره . همه نزدیکان شان بین میمیرن . شان بین :D ( اسم پیجشون یادم نیست ولی خدا بود یارو حرکاتش :D همه رو زیر سوال برده بود =)) )بعد میگفت به شان بین نزدیک نشید چون ممکنه شما هم بمیرید :|! :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یه ویدیو چند وقت پیش میدیدم یارو GoT رو مسخره کرده بود میگفت
گُت سریالیه که در اون شان بین میمیره . پسر شان بین میمیره رفیق شان بین میمیره . زن شان بین میمیره . همه نزدیکان شان بین میمیرن . شان بین :D ( اسم پیجشون یادم نیست ولی خدا بود یارو حرکاتش :D همه رو زیر سوال برده بود =)) )بعد میگفت به شان بین نزدیک نشید چون ممکنه شما هم بمیرید :|! :D
Honest Trailers - Game of Thrones - YouTube

این ویدیویی هست که دوستمون میگه، اگه ندیدید حتما ببینید.
(البته اسپویل 3 فصل اول رو داره ولی از فصل 4 چیزی نداره چون قبل فصل 4 ساختنش)

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
!!!!!!!!عالییی بود!اصلا این سیزن عالیه ختی اندازه ی سیزن یک.سیزن یک که درگیر هنرنمایی و ابهت ند استارک بودیم،الان تریون عالیه!!اونجا که شی اومد تو یه نگاه با بغض کرد بعدش که از جایی که گفت می خوام اعتراف کنم من ترسیدم انصافا!به خدا اگه اینو بکشن!بسته دیگه راب و ند دو شخصیت محبوب رو کشتن بزارن این زنده بمونه.شی چقدر خره!تریون بیچاره اون حرفارو زد که شی بزاره بره جونش در امون باشه،حالا اومده شاخ و شونه می کشه..

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این قسمت فارگو چقدر آروم بود :| خیلی روند داستان آروم پیش میرفت زیاد حال نداد :D
تا الان به غیر از این اپیزود و اپیزود دوم تمام اپیزوداش عالی بوده :D البته اینم بد نبود ولی به اندازه اپیزودای قبلی قشنگ نبود!

همون تیکه ای که اون لاله جورابشو در آورد فهمیدم میخواد یک حرکت باحالی رو لستر بره و رفت :)) الان فقط منتظرم ببینم سرنوشت اون گلوله ای که توی دست لستره بالاخره چی میشه :D

یک سری تیکه بد هم داشت این قسمتش که اصلا خوب در نیاورده بودنش :| مثلا اونجایی که اون زنه اومد رفت توی زیر زمین همون اول نظرش جلب لباس شوییه شد :| بهتر بود اول چندجا دیگه رو میگشت و بعد میرفت سراغ اون! یک جورایی مصنوعی بود :|
---------

The originals عالی بود! :D
Season Finale خیلی خوبی بود! گرچه بنظرم تمام اتفاقای این قسمت و قسمت قبلو توی یک اپزود فشرده میکردن خیلی جذاب تر میشد :D

چند سوال:
الان جادوگری مونده که خواسته نیاکانو بخواد بر آورده کنه؟ بعد اگه مونده فکر میکنن بچه مرده؟ چطوری از نیاکانشون نیمتونن بپرسن ؟:D
اون دو نفری که آخر اومدن سر چی اومدن؟
بعد یعنی ربکا فقط اومد هوپ ( بچه کلاوس دیگه :D ) رو ببره باز محو بشه؟ :| چه ضایع :|

بعد من فلسفه این بچه رو نفهمیدم! مگه دورگه نیست؟ دورگه ها که پیر نمیشن! چطوری این رشد میکنه؟ :D

در کل اپیزود خیلی خوبی بود و حالا مایکل میره واسه فصل بعد و مارو تو کف میزاره :D

این شبکه ها نحوه فعالیتشون چطوریه؟ الان CW که تمام سریالای مهمش Season Finale ـاش توی همین هفتس یعنی تا مهر و آبان چرت و پرت پخش میکنه؟:D

آخرین ویرایش:

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
The originals عالی بود! :biggrin1:
Season Finale خیلی خوبی بود! گرچه بنظرم تمام اتفاقای این قسمت و قسمت قبلو توی یک اپزود فشرده میکردن خیلی جذاب تر میشد :biggrin1:

چند سوال:
الان جادوگری مونده که خواسته نیاکانو بخواد بر آورده کنه؟ بعد اگه مونده فکر میکنن بچه مرده؟ چطوری از نیاکانشون نیمتونن بپرسن ؟:biggrin1:
اون دو نفری که آخر اومدن سر چی اومدن؟
بعد یعنی ربکا فقط اومد هوپ ( بچه کلاوس دیگه :biggrin1: ) رو ببره باز محو بشه؟ :| چه ضایع :|

بعد من فلسفه این بچه رو نفهمیدم! مگه دورگه نیست؟ دورگه ها که پیر نمیشن! چطوری این رشد میکنه؟ :biggrin1:

در کل اپیزود خیلی خوبی بود و حالا مایکل میره واسه فصل بعد و مارو تو کف میزاره :biggrin1:
+"نیاکان" خودش برگشت....:dاون استر مادر اوریجنال ها بود که میخواست بچه بمیره و ته اپیزود اون دحتره "کَسی" رو تسخیر کرد و برگشت. نیکلاوس و الایژا امیدوار بودن اگه جادوگرا دنبال بچه ن بویی نبرن، و هنوز معلوم نیست که استر و بقیه جادوگرا میتونن بچه رو پیدا کنن یا نه.
تو این اپیزود سه تا جادوگر مردن. یکیش جنویو بود که باعث شد آخرین دختر harvest یعنی Cassie برگرده...منتها Cassie توسط Esther تسخیر شده.
+دو تا دیگه هم مردن(مونیک و ابیگل) که این تئوری هست که مرگ این دو تا باعث میشه دو تا جادوگر دیگه هم برگردن. یکیشون اون سیاهپوسته بود که با Cassie بود و از اونجا که بهش گفت:"مامان" ملت حدس میزنن Finn Mikaelson باشه.
+کلیر هولت فعلا نمیتونه تو سریال بازی بکنه. برای همین حالا حالا ها فقط به عنوان بازیگر مهمان میتونه بیاد.
+بچه ـه نصفش گرگینه ست، یک چهارمش خون آشامه و یک چهارمش جادوگره. تنها چیزی که این وسط امکان داره باعث بشه این بچه رشد نکنه بخش"خون آشام" هستش. هنوز معلوم نیست چه طور میخوان نویسنده ها میخوان این قضیه رو حل بکنن ولی فکر کنم عاقلانه ترین جواب این باشه که: بچه هه خون Vampire داره ولی زنده ست...تا وقتی که نمیره تبدیل به خون آشام نمیشه که رشدش متوقف بشه

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
+"نیاکان" خودش برگشت....:dاون استر مادر اوریجنال ها بود که میخواست بچه بمیره و ته اپیزود اون دحتره "کَسی" رو تسخیر کرد و برگشت. نیکلاوس و الایژا امیدوار بودن اگه جادوگرا دنبال بچه ن بویی نبرن، و هنوز معلوم نیست که استر و بقیه جادوگرا میتونن بچه رو پیدا کنن یا نه.
تو این اپیزود سه تا جادوگر مردن. یکیش جنویو بود که باعث شد آخرین دختر harvest یعنی Cassie برگرده...منتها Cassie توسط Esther تسخیر شده.
+دو تا دیگه هم مردن(مونیک و ابیگل) که این تئوری هست که مرگ این دو تا باعث میشه دو تا جادوگر دیگه هم برگردن. یکیشون اون سیاهپوسته بود که با Cassie بود و از اونجا که بهش گفت:"مامان" ملت حدس میزنن Finn Mikaelson باشه.
+کلیر هولت فعلا نمیتونه تو سریال بازی بکنه. برای همین حالا حالا ها فقط به عنوان بازیگر مهمان میتونه بیاد.
+بچه ـه نصفش گرگینه ست، یک چهارمش خون آشامه و یک چهارمش جادوگره. تنها چیزی که این وسط امکان داره باعث بشه این بچه رشد نکنه بخش"خون آشام" هستش. هنوز معلوم نیست چه طور میخوان نویسنده ها میخوان این قضیه رو حل بکنن ولی فکر کنم عاقلانه ترین جواب این باشه که: بچه هه خون Vampire داره ولی زنده ست...تا وقتی که نمیره تبدیل به خون آشام نمیشه که رشدش متوقف بشه

آفرین...خوب بود!
حس دیدن این قسمت اصیلها رو نداشتم...اسپویلرا رو دیدم و جریان اومد دستم...
کلا همه‌ی سریالارو قصد دارم دراپ کنم و فقط و دوتا کمیکیا رو ببینم...ایناهم تموم شه دیگه کلا از میادین سریال خداحافظی میکنم!

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
اسپارتاکوس ارزشش رو داره کیفیت 1080p دانلود کنم؟ تا الان 3 اپزیود رو 1080 گرفتم ولی با توجه به اینکه حجم هر قسمت 800 مگابایت هست و 6 ساعت زمان میبره واسه دانلود و تو هاردم جایی نمونده میخواستم نظر شما رو بدونم.
1080 و 720 کیفیتشون چقدر فرق داره باهم؟ تو چشم تفاوتشون دیده میشه؟

shahab

کاربر سایت
Apr 14, 2006
150
نام
shahab
این قسمت بدک نبود حالا کی میخواد تا فصل بعد منتظر بمونه:((
چیزی که خیلی کنجکاوم بدونم اینه که دشمن اصلی در فصل بعد که خواهد بود امیدوارم دداستراک برگرده چون واقعا خیلی باهاش حال میکردمkid

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر