Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
من فکر می کنم این یک بازیه . هانیبال در عین حال که داره ویل رو به قاتل شدنش نزدیک می کنه با جک هم همکاری می کنه . آنا بلوم اونجایی که جسد فردی قلابی رو به شکل یک الهه پیدا می کنند به جک میگه این کار کار خود قاتل نیست و کار حامی اشه (که قشنگ به رابطه ی ویل و هانیبال اشاره داره ) . حسی بهم میگه هانیبال بعد این که ویل اون یارو حیوونه رو کشته بود میره پبش جک و باهاش برنامه می چینن تا با قرار دادن ویل تو یک موقعیت روانی عکس العمل هاش رو بسنجن (درسته که ولش کردن ولی همون تلاشش برای کشتن هانیبال هنوز می تونه دال بر خطرناکی و موقعیت نا مستحکم روانی ویل باشه ) و از طرف دیگه هانیبال هم زیر جلکی داره رابطه اش با ویل و عمیق می کنه . یک جورایی داستان فصل قبل دوباره داره تکرار میشه با این فرق که این بار ویل حقیقت رو می دونه و باز توسط هانیبال بازی داده میشه . میسون هم کاراکتر جالبی داره و مایکل پیت هم خیلی خوب تونسته نقش رو بازی کنه و از نظر چهره هم شباهت هایی با گری اولدمن که تو فیلم هانیبال نقش میسون را بازی کرده بود داره , قشنگ با این کاراکتر رفرنس دادن به فیلم و کتاب هانیبال . حالا باید ببینیم با توجه به تمدید سریال قراره حوادث باز حول و حوش نیمه ی پنهان کتاب اژدهای سرخ بچرخه یا دیر یازود فرانسیس دولارهاید و بوفالو بیل و کلاریس هم قراره بیان .
ب
ه نظرم شما كلا اشتباه متوجه شدي اين ويله كه داره هانيبال رو بازي ميده . فردي رو كه نكشته اون اخرم هانيبال با بازي دادن ميسون و ويل ميخواست كاري كنه كه ويل بكشه ميسون رو ولي ويل نكشت . كلا تمام اين رفتار ويل واسه اينه كه هانيبال رو گول بزنن تا دم به تله به همشم با جك هماهنگ شدس.

shahab

کاربر سایت
Apr 14, 2006
150
نام
shahab
این روی هارپر تو arrow اسپیدیه یا red arrow یا جفتشون یکین؟:-/
راستی به نظرتون دداستراک میمیره چون مالکوم مرلین تو فصل یک زنده موند بعیده دداستراک بمیره به نظر خودم

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
راستی به نظرتون دداستراک میمیره چون مالکوم مرلین تو فصل یک زنده موند بعیده دداستراک بمیره به نظر خودم
درباره سوال اولت بگم که روی هارپر اول های کارش تو تیم Green arrow با اسم اسپیدی فعالیت میکنه اما بعد از مدتی به دلیل مشکلاتی که با گرین اررو پیدا میکنه از گروه خارج و به عنوان Red Arrow خودشو معرفی میکنه.
درباره سوال دومت میزارم تو اسپویل
از اونجایی که کلا چند بار این دث استروک مرده شک دارم آلانم بکشنش. به احتمال زیاد شکستش میدن یا جون سالم به در میبره.
درباره اون اسپویل هم بگم که به احتمال خیلی زیاد فلسیتی تو این قسمت بمیره:(( و من دیگه فصل 3 رو ادامه ندم.:|

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
من فکر کنم یه جا خونده م که سازنده ها تایید کردن روی قراره آرسنال باشه. منتها مطمئن نیستم.
در واقع آرسنال(که اسم واقعیش روی هارپره) همون اسپیدی واقعی بوده...بعد ها برای هشت سال freeze میشه برای کلون کردن و از این حرفا...توسط Red Arrow پیدا میشه

http://youngjustice.wikia.com/wiki/Arsenal

Red arrow هم اسمش روی هارپر بوده و اسم مستعارش اسپیدی
http://youngjustice.wikia.com/wiki/Red_Arrow

آخرین ویرایش:

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
سلام
دوستان من از سریال suits خیلی خوشم اومده. حالا اگر بخواین به همچی کسی یه سریالهای مشابه معرفی کنین، چی چیزایی رو اسم میبرین و تاکید میکنن؟ :d
متشکرم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان TURN قشنگه ؟ چقدرش اومده ؟ تو مایه های AC IV - 3 ـیه ؟
--
واکینگ دد تو این فصل اولش خیلی رو مخ بود اصلا حال بهم زن شده بود :D قسمت 9 هم به زور دیدم اما یه کشش خاصی توم بوجود آورد :D نشستم دیدم تا تهشو لامصب ریک عالی بازی میکنه و داره یه پا واکر میشه خودش :D خیلی سریالو خوب پیش بردن البته اگه باز تو این ترمینوس بعد تصرفش نخوان بمونن :| مثل زندان میشه :| :D فکر کنم مثلا چندتاشون فرار کنن برن اون کیف اسلحه رو بردارن و حمله کنن ... اینا هم برا این مردم رو زندانی میکنن که گوشتشونو بخورن :D اینا همش حدسه :|

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دنریس نقش یوزارسیف جمهوری اسلامی رو تو got داره الان :))

فصل یک تا ۵ معرکه بود اما نمیدونم کدوم خری اومد ایده ادامه دادنشو داد اونقدر چرت و غیرقابل وصف شده که نگو :| فصل ۹ چرت بود اینقدر چطور روشون شده برن فصل ۱۰ :d با اینحال بازم هنوز علاقه به دیدنش دارم ولی به نفعه خود سریاله که تمومش کنه
فصل یک تا ۵ کلاْ موضوعاتش تو فرشته و شیطانو اینا بود بعد ۵ سریال رفت تو فاز هر چی موجود شناخته نشده و شده و ... کلاْ فرا تخیلی شد قبول کن اینو :D

اره متاسفانه اینو راس میگی :(

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
--
واکینگ دد تو این فصل اولش خیلی رو مخ بود اصلا حال بهم زن شده بود :D قسمت 9 هم به زور دیدم اما یه کشش خاصی توم بوجود آورد :D نشستم دیدم تا تهشو لامصب ریک عالی بازی میکنه و داره یه پا واکر میشه خودش :D خیلی سریالو خوب پیش بردن البته اگه باز تو این ترمینوس بعد تصرفش نخوان بمونن :| مثل زندان میشه :| :D فکر کنم مثلا چندتاشون فرار کنن برن اون کیف اسلحه رو بردارن و حمله کنن ... اینا هم برا این مردم رو زندانی میکنن که گوشتشونو بخورن :D اینا همش حدسه :|

turn قشنگ 5 قسمت اومده

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
بابا من تیزر قسمت بعدی arrow رو ندیدم حداقل یک چیزی میذارید تو اسپپیل بگید چیز خاصی هستش یا جهت حرف خارج از سریاله :| چرا من باید این عکس و ببینم و منتظر اون صحنه از عکس باشم ؟:|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فصل یک تا ۵ کلاْ موضوعاتش تو فرشته و شیطانو اینا بود بعد ۵ سریال رفت تو فاز هر چی موجود شناخته نشده و شده و ... کلاْ فرا تخیلی شد قبول کن اینو :D
اتفاقا تو 5 فصل اول به جز خط داستان اصلی داستان های فرعی هم عالی بودن،الان قسمت هایی که در مورد داستان اصلی نیست رو ادم میبینه میخواد گریه کنه :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من قسمت اولو دیدم دیگه حوصله نداشتم ببینم! بد نبود یک حس جالبی داشت سریالش! از اونایی هم نبود که دو قرون واسش خرج نشده باشه :D
شکل AC IV که به هیچ وجه! ولی درست مثل AC III بود! شهر دقیقا همون شکلی و لباسا و ... هم همون شکلیه و داستانم سر حلقه جاسوسی زمان انقلاب آمریکا هست! و داستان هم سر Red Coats و Blue Coats ها هست :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
این arrow فصل 2 قشنگ شده من فصل 1 دیدم متوسط بود اصلا قوی نبود فصل 2 اگه خوب بگید تهیش کنیم خببببببببببببب
خودت فهمیدی چی گفتی؟ :D الان جملت سوالی بود یا جوابی ؟:D
اگه سوالی بود: که آره فصل دوم پیشرفت خیلی چشم گیری داشته! خیلی خوب شده مخصوصا این چند تا اپیزود آخر که عالی بودن :D فصل اول جلو این فصل هیچی نیست! یکی رو میشناسم حالش از فصل یک بهم میخرود بزور وادارش کردم فصل دوم رو ببینه الان خوشش اومده :D

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
اگه سوالی بود: که آره فصل دوم پیشرفت خیلی چشم گیری داشته! خیلی خوب شده مخصوصا این چند تا اپیزود آخر که عالی بودن :D فصل اول جلو این فصل هیچی نیست! یکی رو میشناسم حالش از فصل یک بهم میخرود بزور وادارش کردم فصل دوم رو ببینه الان خوشش اومده :D

ببخشید داداش گلم داشتم چند تا کار میکردم حواسم نبود به نوع نوشتاریم اره سوالی بود...اخه فصل 1 دیدم متوسط بود برام جالب نبود خیلی ایراد داشت برا همین نرفتم سراغش ولی شما انقدر تعریف کردین دلم خواستا :)

- - -ویرایش - - -

ببخشید داداش گلم داشتم چند تا کار میکردم حواسم نبود به نوع نوشتاریم اره سوالی بود...اخه فصل 1 دیدم متوسط بود برام جالب نبود خیلی ایراد داشت برا همین نرفتم سراغش ولی شما انقدر تعریف کردین دلم خواستا :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر