Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
شبکه NBC سریال های revolution و Believe و Crisis و Growing Up Fisher رو کنسل کرد
دستش درد نکنه چقد اون
Believe و Crisis چرت بودن!
مینی سریال Rosemary's Baby رو هم برای پخش دارن.فیلم پولانسکی جزو فیلمای مورد علاقه منه و خیلی دوسش دارم ولی انتخاب بازیگر سیاه پوست برای نقش رزماری برام جالب نیست.

RosemarysBaby.jpg

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فیسبوک arrow یه تریلر طولانی تر از قسمت23 گذاشته :
نکته جالبشه وجود ددشات بود تو این قسمت + همکاری سارا و نیسا + توی این عکسی که دوستمون گذشات روی مثل الیور ماسک داره و یه چیزی هم بسته به خوشد که به نظر میاد جای تیر/quiver باشه :|

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
وای چقدر این قسمت عالی بود. چه ریتم عجیبی داره، واقعاً تو این سبک، صحنه‌های کمدی آوردن خیلی هنر می‌خواد. آخر هم خیلی عالی تموم شد به خصوص اون جایی که لستر گیر افتاد...
این دانریس تارگرین دیگه بدجوری داره شورشو در میاره. زن احمق مثل این که نمی‌خواد بره وستروس، فقط آدمایی که باهاش هستن خوبن و جالبه بهش می‌گن دیگه وقتشه بریم وستروس ولی باز می‌گه باید برده آزاد کنیم :)) یه تنه رفته روی اعصابِ من!
فقط می‌شه گفت Holy Hannbial :D

دوستان، بین Da Vinci's Demon و Orphan Black کدوم رو پیشنهاد می‌دین؟

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
وای چقدر این قسمت عالی بود. چه ریتم عجیبی داره، واقعاً تو این سبک، صحنه‌های کمدی آوردن خیلی هنر می‌خواد. آخر هم خیلی عالی تموم شد به خصوص اون جایی که لستر گیر افتاد...
این دانریس تارگرین دیگه بدجوری داره شورشو در میاره. زن احمق مثل این که نمی‌خواد بره وستروس، فقط آدمایی که باهاش هستن خوبن و جالبه بهش می‌گن دیگه وقتشه بریم وستروس ولی باز می‌گه باید برده آزاد کنیم :)) یه تنه رفته روی اعصابِ من!

Da Vinci's Demon این خیلی سریال خوبی orphan black هم خوبه ولی داوینسی دمونز خیلی بهتر

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B

داویچی رو تازه تازه شروع کردم و نمیتونم نظر بدم ولی Orphan black پیشنهاد میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر