Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
آوقا اپیزود 21 The Originals فوق العاده بود. به معنای واقعی کلمه. میتونم بگم آخرای اپیزود دیگه نفس نمی تونستم بکشم...این اپیزود بدون شک غیر منتظره ترین اپیزود بود...انگار 5 تا کلیفهنگر با هم رو کردن...حتی از اپیزودای سیزن 2 ومپایر هم بهتر بود...
به معنای واقعی کلمه "jaw dropping"
پ.ن:البته خیلی عجیب بود...وقتی twist اصلی این اپیزود رو شد با خودم گفتم چرا زودتر نفهمیدم...خیلی تابلو به نظر میومد ولی خیلیا نفهمیدن.
آخه اسم کورآ و گوررا خیلی شبیه همن. باید تابلو تر میبود ولی نمیدونم چرا نبود...lol
این فراچسکائه خیلی باحاله...بدون شک کل دخترای لوس ومپایر و TO رو میزاره تو جیبش...حیف که به شدت احتمال داره تو اپیزود آخر بمیره...
صحنه های اکشن این ایزودم خیلی خوب بود..مخصوصا اون قسمت الایژا داشت خون آشامارو جارو می کرد.
پروموی اپیزود بعدی(season finale) رو هم ببینین...

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان کدوم قسمت big bang Theory هست که شلدون سر خرید ps4 و x1 گیر میکنه و نظرش رو میگه ؟ یه جاش تو فروشگاس یه جاش هم با امی تبادل نظر میکنه :D

ممنون

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
یعنی هرکس فیلمشو دیده باشه با دیدن سکانس اول این سریال لذت کامل رو میبره :)) این قسمت عالی بود آخرش لستر گیر میوفته بیچاره :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
یکی میشه یک خلاصه خیلی کوتاه از کل 8 فصل قبل 24 واسم بگه؟ :D منظورم شخصیت باور و اون دختره!
چون موضوعات فصلا متفاوته گفتم حوصله نیست بشینم 8 فصل ببینم قسمت اول فصل 9 ـو دیدم هیچ چیزی واسم مبهم نبود و خیلی هم عالی شروع شد فقط شخصیتا رو نمیشناسم یکی یک توضیحی بده :D

ممنون :D

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
پیدا کنید تفاوت را :d

96621139199710040746.jpg

90766065788148418043.jpg

چقدر این مارتین فریمن عالیه تو این سریال. اون لحظه ای که اون دوتا دیوونه رو اوردن تو زندان قیافه اش دیدنی بود. ینی له له بود.:d
از داداش هم خوشم اومد : "من تو جسله ام !" :lol:

شازده پسر تام هنکس هم صداش خیلی شبیه باباشه. اگه کسی تصویر رو نبینه فکر میکنه تام هنکس 20 سال جوون شده.:d

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
سلام.لطفا بهترین و بروزترین سایتی که میتونم فیلم و سریال ازش دانلود کنم بهم معرفی کنید.(پولی باشه یا نه مهم نیست)
ممنون.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
همین الان فصل 3 رو تموم کردم. تنها سوالی که دارم این هست که مگه خارق العاده تر از این سریال هم وجود داره اخه :(( !؟؟
تازه تا اونجایی که شنیدم اصل سریال فصل 4 و 5 ـش هست ! خدا رحم کنه به من :-s

shahab

کاربر سایت
Apr 14, 2006
150
نام
shahab
arrow e22
این قسمت ترکونده بود نمیتونم تا قسمت بعد صبر کنم
عاشق این یارو دداستراک ام حیف اگه تو فصل بعد نباشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟