sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
سلام

دوستان بیزحمت من رو درمورد فصل جدید GOT آپدیت کنید:d
از چه نظر؟:dداستان و اينا:-/من ترجيح ميدم چيزى نبينم تا سريال برام هيجان انگيز باشه!:dهرچند جنابه seser pesar اومدن تريلره فصله چهار رو اينجا اسپويل كردن و بنده تقريبا كاملا ميدونم چى قراره برايه خاليسى پيش بياد:|

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
از چه نظر؟:dداستان و اينا:-/من ترجيح ميدم چيزى نبينم تا سريال برام هيجان انگيز باشه!:dهرچند جنابه seser pesar اومدن تريلره فصله چهار رو اينجا اسپويل كردن و بنده تقريبا كاملا ميدونم چى قراره برايه خاليسى پيش بياد:|
نه بابا میخوام بدونم چقدر دیگه مونده که بیاد؟ ضمن اینکه هیچ وقت این تریلرها رو نبین که گند میزنن به فیلم:|

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اسپویل خاصی نیست، فقط احساسی که بعد از دیدن این قسمت بهم دست داده را گفتم!

بعد از دیدن این قسمت احساس می کنم راست و مارتی هر جفتشون می میرن!:-s

آخرین ویرایش:

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
خب با تشکر از دوستان و بحثی که راه افتاد :d، یه 5 - 6 قسمتش رو دیدم و به نظرم خوب بود و ارزش دیدن رو داره...! :D
حالا یه سوال هم از دوستانی که مستند The World At War رو دیدن... میخواستم بدونم که سریالش تو سبک Band Of Brothers هست؟ یعنی صحنه های جنگی رو اونطور نشون داده یا بیشتر توضیح رخدادهای جنگ هست؟

+++
آقا این TWD هم هروقت یکم هیجان پیدا کرد، بگین :| .. از قسمت 10 دیگه حوصلش رو نداشتم ندیدم :|

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
Hannibal شروع عالی ای داشت...فقط rating هاش پایین بود...امیدوارم کنسل نشه.
یه سوال...
این توهم ویل که مربوط به یه گوش بریده بود و اینا...برای من اصلا آشنا نبود ولی چندجا خوندم که ملت تو کامنتا مینوشتن gladly they mentioned something about the ear.
قضیه چیه؟ این صحنه ی گوش بریده شده به فصل یک ربطی داره؟مربوط به صحنه ای تو فصل یکه؟ چون من زیاد از فصل یک یادم نمیاد...

CWمجبوره همینجور تاخیر بزنه هر قسمتو چون اگه نزنه سریالاش اوایل april تموم میشن ولی باید تا May ادامه بده هرسریالیو...وگرنه برنامه ش خالی میشه lol
و در مورد The Originals (جدا از اپیزود دیشب، دو تااپیزود دیگه میده بعد تاخیر میخوره)
آوقا خدا بود این اپیزود...رسما فقط سکوت نیاز داره...فقط سکوت!
یکی از بزرگترین اشتباهات جولی پلک کشتن مایکل بود...He is the holy father of all villains...اوریجینالز با مایکل دوبرابر بهتر می شد.
الایژا...سه سالو نیم صبر کردیم تا بالاخره vamp face شو دیدیم...
ته اپیزود عالی تموم شد. عالی....

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
این قسمت The Originals واقعاً عالی بود، فقط بدجوری توی Cliffhanger گذاشتن منو :|
بالأخره الایژا رو عصبانی دیدم. خیلی منتظر اپیزود بعدی هستم و می‌خوام ببینم الایژا و کلاوس آخر چیکار می‌کنن؟:D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اون موجودی که آخرای این اپیزود نشون داد و داخل اون محفظه بود ازش اون GH ها رو استخراج میکردن و کلسون بعد از دیدنش کلی ترسید... کسی میدونه چی یا کی بود ؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
هاها هنوز یه اپیزود TD رو هم ندیدم. گفتم بهتون بگم دلتون بسوزه :d

هر کسی هم The Wire رو تا حالا ندیده همین حالا بره دنلود کنه بشینه ببینه. دیگه نمی‌دونم چطور باید از این سریال تعریف کنم، برید ببینید، اگه خوب نبود بیاید به من بد و بیرا بگید :d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
هاها هنوز یه اپیزود TD رو هم ندیدم. گفتم بهتون بگم دلتون بسوزه :d

بیام تو پروفایلت همه سریال را اسپویل کنم تا دلت کباب بشه؟:-/ :shrewd:
شما هم همین حالا بشین TD را ببین. اگه خوب نبود بیا به من بد و بیرا بگو!:D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
بیام تو پروفایلت همه سریال را اسپویل کنم تا دلت کباب بشه؟:-/ :shrewd:
شما هم همین حالا بشین TD را ببین. اگه خوب نبود بیا به من بد و بیرا بگو!:D

خب مساله اینه که من می‌دونم TD خوبه و قصد دارم به زودی همشو ببینم. ولی این جا گویا خیلی‌ها The Wire رو ندیدن و خبر ندارن چقدر خوبه. واسه این گفتم ببینید :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر