sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
30Rock تا اینجا یک رای هم نداشته؟ لیز لمون نمی بخشتون
30Rock آخرین فصل خوبش، فصل 4 بود. این فصل آخرش رو فقط به این خاطر کاندید کردن که اون اولا خیلی تحویلش می‌گرفتن وگرنه همینجوری ذهنی بخوام بگم Parks and Rec و Enlightenment و AD ازش بهتر بودن
فقط فیلم
PRISON BREAK همه عاشقشن
اینکه هر چند صفحه یه بار بیای اینو تکرار کنی محبوبیت سریال بالا نمیره.
سریالیه که به عنوان با ارززش ترین سریال وارد کتاب گینس شد (حالا پزشو همه جا میدم)
به عنوان کسی که سریال رو دوست داره میگم، قرار گرفتن اسم سریال محبوب آدم در کنار بلندترین ناخن دنیا، بیشترین مدت حمام نرفتن و ... اصلاً افتخار محسوب نمیشه.
این قضیه ارزشمندترین هم خیلی روش مانور میدین مربوط به امتیاز سریال تو Metacritics هست و نه چیز دیگه‌ای. سابقاً این مقام در گینس در دست Downton Abbey بود.
==
میگم اینایی که به Big Bang رای میدن بقیه سریالهای لیست رو هم دیدن؟

پ.ن.1: دوستانی که دنبال سریال های خوب هستن به اولین پست تاپیک مراجعه کنن (این هزار بار)
پ.ن.2: از اون دوستی که به Veep رای داد و منو از تنهایی در آورد متشکر :d

آخرین ویرایش:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
30Rock آ
سینا جان من louie&modern family&big bang رو میبینم
ولی مثلا لویی حداقل این فصل یخورده برای من جذابیت طنزش رفته بود و داستان بیشتر بحث پشتکار لویی بود بیشتر(صحنه های طنز و بازی های خوب داشت البته !)
ولی بیگ بنگ با اینکه خیلی وقته از پایان این فصلش میگذره ولی باز هم برام جذابیتش بیشتر بود و برای همین رای دادم
شرمنده بقیه رو ندیدم و برای همین قضاوت نمیکنم....در کل سر سری و چشم بسته نبود حداقل 3تا رو دیدم و روی اون تصمیم گرفتم o:-)

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
30Rock آخرین فصل خوبش، فصل 4 بود. این فصل آخرش رو فقط به این خاطر کاندید کردن که اون اولا خیلی تحویلش می‌گرفتن وگرنه همینجوری ذهنی بخوام بگم Parks and Rec و Enlightenment و AD ازش بهتر بودن

من هم راستشو بگم از میدسیزن فصل 7 به بعد ندیدم :D P&R و AD رو که موافقم ولی بازم از Enlightenment بهتر بود.

خنده دار تر ازون Modern Familyـه :| این سریال هیچ ایده تازه ای نداره. شیوه مستندی AD و حرف زدن شخصیت ها با مخاطب ها توی Office رو باهم قاطی کردن یه بچه ویتنامی و G8y Couple اضافه کردن شده این.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خنده دار تر ازون Modern Familyـه :| این سریال هیچ ایده تازه ای نداره. شیوه مستندی AD و حرف زدن شخصیت ها با مخاطب ها توی Office رو باهم قاطی کردن یه بچه ویتنامی و G8y Couple اضافه کردن شده این.
از نظر کی خنده دار تره!؟:-/
مطمئنا از نظر اون 15 نفری که تا الان رای دادن، حرفت درست نیست:D
اینقدر هم سعی نکنین با مقایسه یه جای سریال با یه سریال دیگه و سعی در تقلیدی نشون دادنش، ارزش یه سریال رو بین مخاطباش بیارین پایین. الان اونی که نه AD دیده نه Office، چه فرقی به حالش میکنه که شیوه مستندش شبیه AD یا حرف زدن شخصیت ها با مخاطب توی Office هم همینجوری بوده؟:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خب رسمی شد:D
MV5BMTM5NzY5NjY3NF5BMl5BanBnXkFtZTcwODAyODc4OQ@@._V1._SY140_.jpg

‘Breaking Bad’ Saul Goodman Spinoff A Go At AMC, Will Serve As Prequel To Original
واااااااااااااااااو بهترین خبر این ماه!
خر ذوق شدم :D

منتظر بودم این ریکینگ بد تموم شه یک روز کامل بشینم گریه کنم از بس دوسش داشتم :D
کلا هر چه از AMC رسد نکوست :D دیگه اونم چیزی که Spin-off از بریکینگ بد باشه :x

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سینا جان من louie&modern family&big bang رو میبینم
ولی مثلا لویی حداقل این فصل یخورده برای من جذابیت طنزش رفته بود و داستان بیشتر بحث پشتکار لویی بود بیشتر(صحنه های طنز و بازی های خوب داشت البته !)
ولی بیگ بنگ با اینکه خیلی وقته از پایان این فصلش میگذره ولی باز هم برام جذابیتش بیشتر بود و برای همین رای دادم
شرمنده بقیه رو ندیدم و برای همین قضاوت نمیکنم....در کل سر سری و چشم بسته نبود حداقل 3تا رو دیدم و روی اون تصمیم گرفتم o:-)
شخصا مقایسه Louie و Veep و حتی Girls (من نمی‌بینمش چون به نظرم یه چیزی به اسم Too much nu*dity وجود داره و کلاً فضای Hipster مانندش باب میل نیست) با سریالهای Network رو مقایسۀ مناسبی نمی‌دونم. کارایی مثل Big Bang یا Modern Family یه سری داستان روتین و همه پسند رو تکرار می‌کنن و معمولاً دنبال چیزی غیر از خنده نیستن اما سریالهایی مثل Louie و Veep دست رو موضوعات بعضا مهم امروزی میذارن و غیر از خنده و شوخی، حرفی هم میزنن.
من هم راستشو بگم از میدسیزن فصل 7 به بعد ندیدم. P&R و AD رو که موافقم ولی بازم از Enlightenment بهتر بود.
ما داریم فصل آخر 30Rock رو با فصل آخر Enlightenment مقایسه می‌کنیم. Enlightenment یه Character Study واقعاً ویژه بود اما فصل آخر 30Rock چیزی در حد فیلم های آدم سندلر بود، مخلوطی از Sh!t Joke و F@rt Jokeهایی که ادی مورفی در دهۀ نود کهنه‌شون کرده بود. اصلاً مقایسه این دو سریال تو فصل آخرش از لحاظ سطح حتی تو یه بازی هم نبودن.
خنده دار تر ازون Modern Familyـه این سریال هیچ ایده تازه ای نداره. شیوه مستندی AD و حرف زدن شخصیت ها با مخاطب ها توی Office رو باهم قاطی کردن یه بچه ویتنامی و G8y Couple اضافه کردن شده این.
اتفاقاً به نظر من هنر اصلی Modern Family اینه که این Stereotypeها رو برداشته و باهاشون کار تازه‌ای کرده و در کنار اینها استفاده‌ش از Stereotypeها حالت توهین آمیز نداره (الکس MF رو به عنوان یه شخصیت Nerdy مقایسه کن با شخصیت های BBT، مخاطب همراه الکس می‌خنده اما در نقطه مقابل در BBT به خود شخصیت‌ها میخنده). یکی از دلایلی که این سریال محبوب منتقداست اینه که برخلاف Sitcomهای معمول Network، داستان های هفتگی که روایت می‌کنه چیزهای جدیدی هستن. عموم Sitcomها از Cheers و Seinfeld به اینور حرف جدیدی نزدن تا اونجایی که من دیدم.
الان اونی که نه AD دیده نه Office، چه فرقی به حالش میکنه که شیوه مستندش شبیه AD یا حرف زدن شخصیت ها با مخاطب توی Office هم همینجوری بوده؟
برای اون مهم نیست اما وقتی آدم میخواد بررسی کنه باید براش مهم باشه
==
Persia hasn't been a country since 637 AD
این خیلی خوبه که دوستان میهن پرست Sons of Anarchy نگاه نمی‌کنن :d
سریال عملاً به یه نقطه‌ای رسیده که باید رو دست خودش بلند شه هر هفته. بیشتر شدن نقش دونال لوگ و جیمی اسمیتس و اضافه شدن پیتر ولر (روبوکاپ!) و کیم دیکنز هم در نوع خودش خوشحال کننده‌س. اون آخرش هم دیگه زیادی غیرمنتظره بود.
Too much bu*ttcracks :d

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
شخصا مقایسه Louie و Veep و حتی Girls (من نمی‌بینمش چون به نظرم یه چیزی به اسم Too much nu*dity وجود داره و کلاً فضای Hipster مانندش باب میل نیست) با سریالهای Network رو مقایسۀ مناسبی نمی‌دونم. کارایی مثل Big Bang یا Modern Family یه سری داستان روتین و همه پسند رو تکرار می‌کنن و معمولاً دنبال چیزی غیر از خنده نیستن اما سریالهایی مثل Louie و Veep دست رو موضوعات بعضا مهم امروزی میذارن و غیر از خنده و شوخی، حرفی هم میزنن.

مسلما حرف من با شما یکیه...ولی وقتی توی یه نظر سنجی گذاشته میشه به اجبار باید آدم یکی رو از بین اینها با مقایسه انتخاب کنه
مسلما تفاوت های زیادی باهم تو نحوه ی جلو رفتن داستان خودشون دارن و حتی بعضی قسمت های لویی به شدت سرگرم کننده تر و حتی بعضی جاها آموزنده تر و motivation تر هم بوده !! اما توی یه نگاه کلی بیگ بنگ بخاطر فان بودن بیشترش منو توی این گزینه ها جذب کرد

kraitoos

کاربر سایت
Sep 1, 2013
18
30Rock

اینکه هر چند صفحه یه بار بیای اینو تکرار کنی محبوبیت سریال بالا نمیره.
اگه دوست داشته باشم هر صفحه 300 بار می گم تا دلت بسوزه:d

- - -ویرایش - - -

Perison Break خیلی زیبا بود! من یکی خیلی خیلی باهاش حال کردم! ولی اصلا نمیشه این دو رو با هم مقایسه کرد!
Breaking Bad یکی از شاهکارای تاریخ هست! و سریالیه که به عنوان با ارززش ترین سریال وارد کتاب گینس شد (حالا پزشو همه جا میدم :D )

داستان کلی رو که نگاه کنی Persion Break نسبت به Breaking Bad سوسکم نیست :D فقط یکیه که خیلی مخش کار میکنه و هی میفته زندان و فرار میکنه! که نکات بین داستانش جالبه ولی داستان کلیش زیاد تعریفی نداره! ولی Breaking Bad کل داستانشو که بخونی بدجور آدمو جلب خودش میکنه! و فکر کنم Breaking Bad ـو تا آخرش ندیدی که میگی Persion Break بهتره!

دوست عزیز از نظر داستان بله BRBA یه قدم بالا است اما از نظر هیجان داشتن Persion break بهتره زیرا BRBA خیلی جاهاش فقط حرف زدنه و هیچ چیزه اکشنی نداره من BRBA رو تا فصل 4، قسمت 3 دیدم.....

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اگه دوست داشته باشم هر صفحه 300 بار می گم تا دلت بسوزه:d

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز از نظر داستان بله BRBA یه قدم بالا است اما از نظر هیجان داشتن Persion break بهتره زیرا BRBA خیلی جاهاش فقط حرف زدنه و هیچ چیزه اکشنی نداره من BRBA رو تا فصل 4، قسمت 3 دیدم.....
اکشن تمام وقت می خوای ببینی برو بروس لی ببین..اصلا مقایسه ی BBبا PB باعث می شه سطح تاپیکمون در اذهان عمومی بیاد پایین..

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
با این توصیف کردنت:|اینجوری باشه بتمنم اینه:یه خفاشو به یه دلقکه سیرک اضافه کردن شده این.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
ما داریم فصل آخر 30Rock رو با فصل آخر Enlightenment مقایسه می‌کنیم. Enlightenment یه Character Study واقعاً ویژه بود اما فصل آخر 30Rock چیزی در حد فیلم های آدم سندلر بود، مخلوطی از Sh!t Joke و F@rt Jokeهایی که ادی مورفی در دهۀ نود کهنه‌شون کرده بود. اصلاً مقایسه این دو سریال تو فصل آخرش از لحاظ سطح حتی تو یه بازی هم نبودن.

چشم، هرچی شما بگین :D

اتفاقاً به نظر من هنر اصلی Modern Family اینه که این Stereotypeها رو برداشته و باهاشون کار تازه‌ای کرده و در کنار اینها استفاده‌ش از Stereotypeها حالت توهین آمیز نداره (الکس MF رو به عنوان یه شخصیت Nerdy مقایسه کن با شخصیت های BBT، مخاطب همراه الکس می‌خنده اما در نقطه مقابل در BBT به خود شخصیت‌ها میخنده). یکی از دلایلی که این سریال محبوب منتقداست اینه که برخلاف Sitcomهای معمول Network، داستان های هفتگی که روایت می‌کنه چیزهای جدیدی هستن. عموم Sitcomها از Cheers و Seinfeld به اینور حرف جدیدی نزدن تا اونجایی که من دیدم.

ولی خوب باید قبول داشته باشین بعضی جاها خیلی لوس می شه. من Cheers رو ندیدم، ولی Seinfeld تا آخرین قسمتش لوس نشده بود و تمام استریوتایپ هارو مسخره می کرد، مثلا همین "بزن قدش" و کارای روزانه ای که مردم انجام می دن به نظرشون Cool هست رو مسخره می کنه، ولی Modern Family همین کارا رو می کنه که آدم بعضی جاها نمی تونه نگاش کنه.

با این توصیف کردنت:|اینجوری باشه بتمنم اینه:یه خفاشو به یه دلقکه سیرک اضافه کردن شده این.

بحث سر تقیلد از سریال های دیگه بود. نه توهین به طرفداران و ماهیتش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر