SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,799
نام
شیخ صدرا
خب اسپارتاکوس رو هم دیدم,سریاله خوبی بود,خط داستانی خوب,هیجان انگیز....
این سریاله rome چطوره؟درمورده کراسوس و سزار ایناست؟تاریخیه اصن؟

Sent from my X10i using Tapatalk 2

روم هم سریال خوبیه،توصیه میشه کلا :D
تاریخی هم هست.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
صحبتای بچه ها رو میخونم همه میگن هنک بمیره و به درک واصل بشه و به بدترین شکل ممکن بکشنش و ... پیش خودم فکر میکنم آیا مشکل از منه که دوست ندارم هنک بمیره یا چی!؟:-/

اقا این Suits چه جوریاس ؟
حرف نداره.:D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
صحبتای بچه ها رو میخونم همه میگن هنک بمیره و به درک واصل بشه و به بدترین شکل ممکن بکشنش و ... پیش خودم فکر میکنم آیا مشکل از منه که دوست ندارم هنک بمیره یا چی!؟:-/

من هم همین حس رو دارم. واقعا یکی از بهترین کاراکترها همین ـه. من اگه جای هنک بودم توی همون گاراژ حسابش رو می رسیدم. خیلی در حق ـش ظلم شده. بمیره واقعا ناراحت می شم.

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
آقا این Band Of Brothers چقدر قشنگه :(
الآن قسمت 9ـش رو دیدم و تا حالا از دیدن یه سریال گریم نگرفته بود
واقعا عالی چهره ی جنگ رو نشون داده :(
با این که خیلی قدیمیه (2001) ولی عالیه
واقعا پیشنهاد میشه :(

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,531
Breaking Bad S05E13
هنک ! :(( به عنوان یکی از معدود طرفداران این شخصیت ، از الآن افسردگی گرفتم که به احتمال 99% شاهد مرگش توی اپیزود بعدی هستیم. :(
ولی دمش گرم توی این اپیزود دو بار حقه های محشری زد ! :D یکی اون پاشیدن مغز جسی (قیافه هیول غوغا بود !) ، یکی هم بشکه پول وسط بیابون !!
اون اولی که رسما بولشت بود و گرفتن حقه همش به بی شعوری و تهی مغزی هیول مربوط بود:| (احمق با خودش فکر نکرد که اگه این مخش ترکیده چرا قیافش اینقدر سالمه؟ چرا خون نپاشیده؟ اگه با گلوله بوده چرا نه محل ورود گلوله دیده میشه نه خروجش؟:D)
ولی برعکسش حقه ی بشکه معرکه بود!:D

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
چه سبک سریالی رو بیشتر می پسندی ؟؟؟ تا بهت بگم کدوم سریال خوبه .
جنایی پلیسی و جنایی پزشکی به شرط اینکه رابطه بین شخصیت ها خیلی عمیق باشه و بار احساسی زیادی داشته و چه بهتر اگه اشک رو هم جاری کنه! مثلا از سریال bones خیلی خوشم میاد ! جنایی پلیسی هم سریال NCIS رو دوست داشتم. سریال ایزل رو هم می پسندم
سریال پزشکی هم فقط اناتومی گری رو دوست داشتم بخاطر شخصیت پردازی و بار احساسی
سریال تخیلی هم دوست دارم مثل Walking dead ولی از تخیلی مثل super natural خوشم نیومد.
سریال حماسی باشه هم می پسندم!
کلا دوست دارم از دیدن سریال لذت ببرم تا ببینم بعدش چی میشه! :d

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
جنایی پلیسی و جنایی پزشکی به شرط اینکه رابطه بین شخصیت ها خیلی عمیق باشه و بار احساسی زیادی داشته و چه بهتر اگه اشک رو هم جاری کنه! مثلا از سریال bones خیلی خوشم میاد ! جنایی پلیسی هم سریال NCIS رو دوست داشتم. سریال ایزل رو هم می پسندم
سریال پزشکی هم فقط اناتومی گری رو دوست داشتم بخاطر شخصیت پردازی و بار احساسی
سریال تخیلی هم دوست دارم مثل Walking dead ولی از تخیلی مثل super natural خوشم نیومد.
سریال حماسی باشه هم می پسندم!
کلا دوست دارم از دیدن سریال لذت ببرم تا ببینم بعدش چی میشه! :d
اگر از تخیلی خوشت میاد vampire diaries رو ببین ولی در کل breaking bad توصیه میشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
فقط فیلم PRISON BREAK همه عاشقشن
البته من الان briking bad می بینم که اصلا به پای فرار از زندان نمی رسه
Perison Break خیلی زیبا بود! من یکی خیلی خیلی باهاش حال کردم! ولی اصلا نمیشه این دو رو با هم مقایسه کرد!
Breaking Bad یکی از شاهکارای تاریخ هست! و سریالیه که به عنوان با ارززش ترین سریال وارد کتاب گینس شد (حالا پزشو همه جا میدم :D )

داستان کلی رو که نگاه کنی Persion Break نسبت به Breaking Bad سوسکم نیست :D فقط یکیه که خیلی مخش کار میکنه و هی میفته زندان و فرار میکنه! که نکات بین داستانش جالبه ولی داستان کلیش زیاد تعریفی نداره! ولی Breaking Bad کل داستانشو که بخونی بدجور آدمو جلب خودش میکنه! و فکر کنم Breaking Bad ـو تا آخرش ندیدی که میگی Persion Break بهتره!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خب رسمی شد:D
MV5BMTM5NzY5NjY3NF5BMl5BanBnXkFtZTcwODAyODc4OQ@@._V1._SY140_.jpg

[h=1]‘Breaking Bad’ Saul Goodman Spinoff A Go At AMC, Will Serve As Prequel To Original[/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر